LV > Nedaudz reliģijas un okultisma

Daži unikāli vēsturiski foto ar Beinsa Duno, latviešiem un Nikoju Kalertu

(1/1)

Simon:
Trīsdesmitajos gados, pateicoties esperanto kustībai, Latvijā kļuva pazīstams bulgāru garīgais skolotājs, ezoteriķis, komponists, filosofs - Beinsa Duno. 

1.


2.
 

3.Periodā no 1937. līdz 1939. vairākas latviešu grupas apmeklēja kalnu nometnes (Rilas kalnos).
Viņu vidū bija arī jauns astrologs Nikolajs Kalerts.
Nākamajās divās bildēs attēloti nomenes dalībnieki - bulgāri un latvieši, un ar aplīšiem ir izcelti skolotājs Beinsa Duno un Nikolajs Kalerts.

4.


5.   
 

Simon:
Nikolajs Kalerts (1990.vai 1991.gada uzņēmums, tātad, viņam ir 87 vai 88 gadi)

Simon:
Pēc dažām dienām paliks 116 gadi kopš astrologa Nikolaja Kalerta dzimšanas [Saule 18°skorpiona, Ascendents Skorpionā ar austošu Urānu Strēlniekā].

Es atbraucu pie viņa ciemos uz Ogri [Turkalnes ielā] 1987.gada ziemā, kas bija viena no bargākajām 20.gadsimta ziemām. Atbraucu rektificēt savu karti. Un kopš tā laika tā arī dzīvoju ar šo rektifikāciju, kuras rezultātu redzu dienu dienā...

Kalerts tad bija tieši Urāna cikla gados [84], viņš bija 4 reizes vecāks par mani un tāds prāta asums! - tas bija iespaidīgi...

Līdz ar neatkarību, viņš kļuva par goda personu bezmaz visā, kas astroloģijas sakarā notika postpadomju informācijas telpā.

Daudz kas labs notika pateicoties viņam, un daudz kas slikts nevarēja notikt pateicoties viņam. Tādu viņš atstāja iespaidu un tādi bija astroloģijas kvalitātes standarti kamēr viņš bija dzīvs.

Navigation

[0] Message Index

Go to full version