LV > Astropolis projekti

programma „Personīgais ikdienas kalendārs”

(1/1)

Simon:
Sveiciens ikvienam !
Šodien sākam programmas „Personīgais ikdienas kalendārs” izmēģināšanu un visus aicinām to apskatīt un pārbaudīt, iztaustīt un izmēģināt uz zoba.
adrese: http://transits.astropolis.lv/lv
(līdz pirmdienas vakaram tā būs brīvi pieejama).
Programma prot interesantas un noderīgas lietas. Kam radīsies vēlme atstāt komentāru, rakstiet uz adresi  astropolis@astropolis.lv


Simon:
Kalendārs ir unikums tajā ziņā, ka tā veidošanā izmantots vienlaikus gan ļoti mūsdienīgs, gan arī ezotēriski ļoti pareizs princips - nevis formulējumus" vilkt uz ausīm" dzīvei (formulējumus, kas ņemti no "citiem laikiem" un šodien bieži vien skan vai nu primitīvi, vai, vispār neadekvāti), bet izkristalizēt tos no pašas dzīves... proti - formulējumu un secinājumu pamatā ir mūsu kartes, daudz rektificētu horoskopu - ar parastām un neparastām cilvēku dzīves norisēm. Tātad formulējumi izkristalizējušies no notikumu bāzes, un patīkami ir tas, ka šī bāze nedilst - tā aug, tātad ir iespējas attīstīties un mācīties.

Simon:
1) Programmas teksti rakstīti kādus 5 gadus, analizējot visdažādākos apstākļus (cilvēku notikumus), kuros parādījās katrs no planētu stāvoklis, ko izmanto programma.
(daži aspekti ir visai eksotiski, un akurāti noformulēt apstākļus, kurus tie veido, bija liels darbs)
Bet nu, rezultātā, materials labi pārdomāts un pamatots.

2) Lieliska un vienkārša lieta - dienu skaits līdz aspekta beigām. Laba atbilde uz jautajumiem: "Kad tas reiz beigsies?" vai
"Cik ilgi vēl var izmantot labvēlīgo apstākli? vai "Līdz kādam laikam jāpaspēj kaut ko paveikt?"

3) Diezgan labi tverams Tēmu Tops dotajai un tuvākjām dienām - palīgs jebkādā plānošanā.

4) Formulējumu sausums ļauj cilvēkam tālam no astroloģijas, bet ar normālu domāšanas spēju - prognozēt perspektīvu vai pārvērtēt pagātni - jebkam, kam zināms dzimšanas brīdis - cilvēkam, valstij, automašīnai vai sunim.
Un laba iespēja kaut ko parādīt astroloģijas kritiķiem un skeptiķiem - nekādas iedvešanas, vienkārši ievadi datus un pats skaties.
 
4) Profesionāļiem: māksla astrologa darbā - saprast momenta kopainu (kurā darbojas gan tas, gan tas..). Programmas sniegtā aspektu kopaina ir labi aptverama (ikdienu katram no mums ir kādi 40 tranzīta aspekti, no kuriem 10-15 ir tiešām svarīgi)

Simon:
Labajā pusē pielikta vesela virkne Programmas atskaites piemēru
(http://transits.astropolis.lv/lv/)
Tatad, lūk, notikumu brīžu (planētu stāvokļu) apraksti, kurus izdod laukā robots

Navigation

[0] Message Index

Go to full version