Astropolis Forum

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Par to, kā kaut kas "darbojas" (vai "nedarbojas")  (Read 1638 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Simon

  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 6681
    • www.astropolis.lv
Par to, kā kaut kas "darbojas" (vai "nedarbojas")
« on: 03 November 2014, 12:22:22 »

Dažas dienas atpakaļ pienāca uzreiz divas līdzīgas ziņas, abās tika citētas autoritates, kuri apgalvoja, ka kaut kas darbojas vai nedarbojas (nama beidzamā zīme un solārs).
Gribu atgādināt dažas sen zināmas lietas:
1) Ļoti vēlams, ka (astroloģiju) pasniedz cilvēki, kuri, ja kaut ko apgalvo vismaz var pateikt no kurienes viņi to ir ņēmuši:  no pieredzes, loģikas, no tādas tradīcijas vai tāda avota , vai, "pastāv viedoklis", vai, "ir tāda teorija". Nu tas tā - vienkārši pieklājīgi, vai ne.
2) Ļoti vēlams, ka pasniedz cilvēki, kuru ikdiena ir saistīta ar karšu rektifikācijas darbu. Jo tas momentā dod atbildes uz daudziem jautājumiem. Piemēram, darba maiņa ir visbiežak dotais dzīves notikums (vairumam no mums, darba vietu ir vairāk nekā laulību) un ir pilnīgi skaidrs kā "darba namu" saturs saistīts ar profesijas izvēli.
3) Ļoti vēlams, ka astroloģiju pasniedz tie, kuriem sava karte ir apzināta sasaistē ar savas dzīves laiku un notikumiem. Tas ir vienkārsi normāli, ka savas progresijas (direkcijas vai solāri) ir apzinatas no bērnības līdz brieduma gadiem. Un skaidrs, ka cilvēks, kuram tā nav - tikai citē (dažādus avotus, tradīcijas vai teorijas), bet to mēs nevaram saukt par zināšanu - jebkurā jomā zināšana ir tas, ka mēs varam saistīt teoriju un praksi, vai ne...             
Logged
Pages: [1]   Go Up
 Since 07.11.2011 16:04
free counters
Since 07.11.2011 16:04