Astropolis Forum

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Par planētas tēmu (un tās 3 sastāvdaļām)  (Read 1678 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Simon

• www.astropolis.lv
Par planētas tēmu (un tās 3 sastāvdaļām)
« on: 24 January 2015, 17:06:34 »

Apskatot jebkādas planētas tēmu, nu piemēram, Jupiteru…astroloģijā mums taču ir trīs savstarpēji sajūgtas sistēmas: planētu, zīmju un namu (patiesībā ir arī ceturtā - aspekti), jo, tas pats Jupiters ir gan Strēlnieka valdītājs, gan IX nama signifikators. Un tas ir komplektā. Rupji ņemot: mums jāapskata:
vai harmonisks-satriekts ir viens, harmonisks-satriekts otrs, harmonisks-satriekts trešais.
Tā ikvienas planētas jautājumos – uz mapes mums ir jāraksta planētas nosaukums, bet mapē iekšā ir trīs faili „Planēta”, „Zīme”,”Nams”. Un to savstarpēja sakabe mums radīs kopainu par to, ka darbojas planētas tēma.
Lai spriestu par sakariem vai runas traucējumiem mums nepietiek ar to - Merkurs ir direkts vai retrograda, mums svarīgi - kādā stāvoklī ir trešais nams, kāda ir Dvīņa zīme.
Un lūk, pētījumus astroloģijā apgrūtina tas, ka, ja mums nav dzimšanas laika (tikai diena) - mums ir nepilns komplekts.
Piemeram, onkoloģijas tēmā man ir secinājumi, kas radušies personīgajā praksē. Un man ir bāze ar vairak kā 600 gadījumiem, kuri varētu manus pieņemumus labi pamatot. Bet tie ir sveši dati, ar neprecīzu laiku un to skaits man maz ko dod.
Pages: [1]   Go Up

Since 07.11.2011 16:04
free counters
Since 07.11.2011 16:04