LV > Nedaudz reliģijas un okultisma

Par to, kuram enerģētiskajam centram ir adresēta informacija

(1/1)

Simon:
20. gadsimta sākumā, kāds augsts garīgs skolotājs - Beinsa Duno teica:
"Kristus jums mācīja nemelot, bet es mācu, lai nemelo jums...." Un tas bija ļoti aktuāli, jo sākās masu laikmets - Ūdensvīra laikmets. Un sākās tas ar lieliem meliem.

Un Ūdensvīra laikmets turpinās. Rodas jauni t nosaukumi To sauc par informācijas civilizācijas laikmetu vai interneta laikmetu.  Nepatiesas ziņas tajā vairojas ģeometriskā progresijā, un ir svarīgi mācīties atšķirt to, kam mūsos tiek adresāta informācija, kādai "stacijai" mūsos tiek sūtīts signāls.

Visi dzirdējuši, vai ne, ka pieres daļā mums ir atrodas kāds centrs, ko indieši to sauc par "adžnu".
Kad informācija tiek adresēta šim centram, tā cenšas nevis uzspridzināt prātu, bet to pamodināt.
Ziņa tiek sniegta kā prāta barība, kas aktivizē intelektuālu "gremošanas procesu", nevis vienkārši norīšanas refleksu. Tā cenšas apgaismot jautājumu no dažādiem rakursiem tā, lai tas tiek labāk apskatīts un skaidrāk redzams. Tiek minēti fakti, informācijas avoti, kritēriji un pamatojumi. 

Turpretī
mugurkaula pamatnē mums atrodas pati zemākā čakra, ko indieši to sauc par muladharu. Kad informācija tiek adresēta šim centram, tā [tieši otrādi] domāšanu cenšas atslēgt un, kā mazus bērnus, baidīt tumšā istabā. Ieslēgt pašsaglabāšanās instinktu: iespiest asti kāju starpā, saspiesties barā un kopā skaļi riet vai atņirgt ilkņus.

Adžnai adresēta informācija ir domāta indivīdam, muladharai adresētā informācija – baram. Adžnai adresētā informācija ir domāta cilvēkam, muladharai adresētā informācija – dzīvniekam katrā no mums. Un tiek pastāvīgi meklētas tēmas, kuras izraisīs strāvas sitienam līdzīgu reakciju - vakcinēšana, viendzimuma laulības, migranti, pasaules sazvērestība, dažādi "kreisie" lozungi... šajā ziņā boļševisms tik' uz tā turējās:  "esam naidīgu spēku lokā", "pasaules buržuazija kaut ko perina" utt.]

Kamēr bari. pūļi un masas būs izdevīgāki, nekā cilvēki, mēs nebūsim ne cilvēku sabiedrība, ne cilvēku civilizācija. Un nav svarīgi, kas tos ražo un uztur: pārdošanu tehologi, nedraudzīgu valstu troļļu fabrikas, politiķi-populisti vai "pop-ezotēriķi". Jāpiebilst, ka mūsdienu tehnloģiskais progress   

Navigation

[0] Message Index

Go to full version