Astropolis Forum

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Par 2018..... tendencēm  (Read 1350 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Simon

  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 6810
    • www.astropolis.lv
Par 2018..... tendencēm
« on: 04 January 2018, 18:29:02 »

Prognozes. 1.daļa. Galvenie gada notikumi “debesīs”.
Sākumā planētu pozīciju maiņas. Tās ir vairākas:
- Urāna pāreja Vērsī (15.maijs)
- Hirona pāreja Aunā (17.apr.)
- Lilitas pāreja Ūdensvīrā (6. Aug. )
- Jupitera pāreja Strēlniekā (8.nov)
Nu un jāsāk ar interesantāko un stratēģiski nozīmīgāko Urāna pāreju Vērsī (15.05.)
Un lūk, Urāns atstāj Auna zīmi. Auns ir Zodiaka apļa sākums, tas ir kā starta laukums, no kura katra planēta sāk savu kustību pa Zodiaku. Kamēr Urāns atradās šajā pozīcijā to ļoti saasināja 90°aspekts ar Plutonu, kas darīja laika posmu līdzīgu iepriekšējam ciklam – 20.gs., trīsdesmitajos gados [tad arī abi bija 90°]. .
Līdzīgi kā toreiz, pasaulē pieauga agresivitātes temperatūra. Paldies Dievam, ka nav vairs 20.gadsimts - nav vairs tik daudz cilvēku pasaulē, kas fanotu par impērijām un karošanu, taču, pirmo reizi kopš “Aukstā kara” laikiem atsākās bruņošanās sacensība, pasaule dabūja informācijas karu, sankciju karu, kiberkaru, hibrīdkaru, iebrukumu kaimiņvalsts teritorijā...viss tas liecina, ka kopā ņemot mēs neesam diezko augstā līmenī. Un jāsaprot, ka tas, kas Aunā tiek sēts, attīstās turpmākajā cikla gaitā (piemēram visas mūsu Atmodas ir pirmās Atmodas loģisks turpinājums, kad Aunā bija Neptūns. Mūsdienu kapitālisms un sociālās idejas ir rūpnieciskās revolūcijas loģisks turpinājums, kad Auna bija Plutons utt.).
Nu lūk, maijā Urāns atstāj Aunu un pāriet Vērsī.
Atcerēsimies, ka planēta un zīme savstarpēji ietekmējas. Kad Urāns “apciemo” zīmi, tas atnāk lai šis zīmes tēmās kaut ko atklātu, reformētu, ienestu kaut ko jaunu, no kaut kā atbrīvotu, padarītu šīs zīmes tēmas perspektīvas. Tuvāko 7 gadu laikā Urāns to darīs Vērša tēmās.
Savukārt Vērsis, katrai planētai, kas to “apciemo”, cenšas “piemeklēt” materiālus, atrast atbilstošas formas, pārvērst planētas tēmas par resursu. Kā mēs to īstenojam katrā ciklā, ir drusku atkarīgs no mūsu izpratnes līmeņa - gan kopēja, gan individuāla, vai ne.

Bet ir skaidrs, ka Vērsī Urāns ieviesīs jauna līmeņa - uzkrāšanas, akumulēšanas, glabāšanas tehnoloģijas, kuras ļaus, piemēram, mākslīgo intelektu padarīt kompaktāku...Urāns droši vien centīsies panākt to, ka kripto-nauda sāk normāli konvertēties. Urāns centīsies ieviest jaunus materiālus, stimulēt izrāvienus bioloģijā, medicīnā, piemēram protēžu ražošanā vai orgānu audzēšanā un tamlīdzīgās jomās. Ļoti iespējams, atklās kaut kādas līdz šim nezināmas kaites, un par ko galīgi negribas domāt, bet ņemot vērā cikla sākumu – kaut kādas kaites izgudros un izmanos kā ieročus.
Tālāk: no visām zīmēm Vērsis ir visciešāk saistīts ar dzīvo dabu, un lūk, Urānam Vērsī jādara skaļākus ekologus, klimatologus, “zaļās” organizācijas uc. dabas aizstāvjus. Jārodas vairāk dabai draudzīgu tehnoloģiju, jāatklājas vairāk veidu kā pelnīt naudu no dabai nedraudzīgu materiālu pārstrādes un tamlīdzīgām lietam.
Sakarā ar Vērša un Dabas tēmām jāpiebilst, ka ne šogad , bet 2019.-20. gados – Saturns, kurš nupat ir pārgājis Mežāzī, savienosies ar Plutonu. Vēsturē gadi, kuros Saturns savienojas vai nu ar Plutonu vai ar Urānu fiksēti kā dažādu Dabas anomāliju gadi. Piemēram 20.gadsimtā bija divi Saturna-Urāna [1941-42. un 1987-88] un trīs Saturna-Plutona savienojumi [1914-15. ; 1946-48. un 1982.]. Visi tie ir dažādu rekordu gadi, it sevišķi 1942.un 1987. [Urana-Saturna savienojuma] gadi, kuros pie mums bija visaukstākās ziemas 20.gadsimtā, un 1988.gada ziema, kad notika Armēnijas zemestrīce.
Vēl: Vērsis ir viena no divām zīmēm [Vērsis-Skorpions] , kas vistiešāk saistītas ar ekonomiku, tādēļ jādomā, ka turpmākiem 7 gadiem jūtami jāizmaina darba tirgu un tas skars daudzus – Urānam patīk daudzskaitļi.
Vēl: Jaunā līmenī jāieskanas bagātības-nabadzības, vienlīdzības-nevienlīdzības tēmām, jāsaasinās attiecībām starp “laimīgo” miljardu un pārējiem - ne visai laimīgajiem, kā nekā uz Zemes 11% cilvēku cieš no reāla barības trūkuma.
Vēl: Vērsis ir saistīts ar īpašuma tēmām, autortiesībām, patentēšanu, šajā tēmās Urānam jānes kaut kādi jauni risinājumi.
Vēl: Vērsis ir viena no trim zīmēm [vēl ir Skorpions un Strēlnieks], kas katra savā veidā saistīta ar ētiku. Urānam Vērsī ir jāatsedz kaut kādas ētiskas problēmas, cerams, arī to risinājumus.
Atkārtošos, ka līdzība ar iepriekšējo Urāna atrašanos Vērsī [20.gadsimtā] ir tā, ka arī šoreiz [2019-2020.g.] šajā periodā notiek “neredzamas” planētas savienojums ar Saturnu, tikai toreiz tas bija ar Urāns, bet tagad – Plutons.

Redz, mūsos darbojas divi mazliet pretrunīgi dzinuļi: no vienas puses mums gribas, lai kaut kas dzīvē mainās, mēs redzam, ka sistēma, kuru esam radījuši, ir nepilnīga, brīžiem ļoti.
Bet no otras: mēs gribam stabilitāti, mēs esam pieraduši pie kaut kādiem rāmjiem, lietu kārtības, kas ir nolīdzsvarota. Un lūk, tādi savienojumi, kā Saturna un Plutona [vai Saturna-Urāna] liek gan pārkārtot sistēmu, gan pacensties noturēt līdzsvaru. Ņemot vērā to, cik reti Saturns savienojas ar Plutonu - trīs reizes gadsimtā...nuuu, šķiet vēsture gaida, ka mēs to paveiksim labi. )))

(Brīvā brīdī turpināšu)
« Last Edit: 04 January 2018, 19:36:01 by Simon »
Logged
Pages: [1]   Go Up
 Since 07.11.2011 16:04
free counters
Since 07.11.2011 16:04