LV > Saules personību kalendārs

Saule Aunā

(1/6) > >>

Simon:


Saule 0°Auna ir Airtonam Sennam [Ayrton Senna da Silva] - brazīliešu sacīksu braucējam, trīskārtējam pasaules čempionam, kuru daudzi uzskata par visu laiku labāko F1 pilotu.
Tai pat laikā Senna bija ticīgs cilvēks, kurš ziedoja miljonus nabadzības samazināšanai Brazīlijā un novēlēja šim mērķim visus savus iekrājumus (nāves brīdī tie bija ap 400 miljoniem dolāru). Dzīves laikā viņš izvairījās no publiskiem izteikumiem par saviem ziedojumiem, tas kļuva zināms tikai pēc viņa nāves.
[dzimis: 1960. gada 21. marts.]radix<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

Saule 0°Auna ir Valdim Zatleram - latviešu ārstam traumatologam, politiķim, Reformu partijas dibinātājam un priekšsēdētājam, Latvijas Valsts prezidentam.
[dzimis: 1955. gada 22. marts]kosmogramma

Simon:


Saule 1°Auna ir Pitam Andersonam [Alfrēds Pēteris Andersons] - latviešu dziedātājam un ģitāristam, kuru dēvēja par „Latvijas rokenrola karali”. Latvijā popularizējis klasisko rokenrolu. Pasaules rokenrola asociācijas goda biedrs.
[dzimis:1945. gada 22. martā]Kosmogramma<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

Saule 1°Auna [par cik laiks precīzi nav zināms, varbūt arī 2°] ir Jānim Urbanovičam - latviešu inženierim hidrotehniķim, politiķim, visu Saeimu kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas deputātam, partijas "Saskaņa" vadītājam.
[dzimis: 1959. gada 23. marts]kosmogramma<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

Saule 1°Auna ir Artim Pabrikam - latviešu politiķim, politikas zinātnes doktoram, Latvijas aizsardzības ministram un Ministru prezidenta biedram Krišjāņa Kariņa valdībā.
[dzimis: 1966. gada 22. mar.]kosmogramma

Simon:


Saule 2°Auna ir Deinam Redjeram [Dane Rudhyar] - ir franču izcelsmes amerikāņu astrologam, komponistam, māksliniekam un filosofam. Viņš ir izcilākais domātājs par astroloģijas tēmām 20.gadsimtā, var teikt astroloģijas reanimators. Balstoties uz K.G.Junga darbiem, Redjers izstrādāja psiholoģisko pieeju astroloģiskai interpretācijai. 
[dzimis:1895.gada  23.martā]radix

Simon:


Saule 3°Auna bija Harijam Hudini [Harry Houdini] Ungārijas ebreju izcelsmes amerikāņu cirka māksliniekam, kurš ieguva pasaules slavu, kā nepārspējamu triku izgudrotājs un īstenotājs. Viņš piemēram, spēja atsvabināties no "trako krekla", izbēgt no cietuma kameras, izlīst no hermētiski noslēgtas ūdens cisternas, vai, izkļūt no "Ķīniešu moku kambara", kurā viņu ieslēdza ar galvu uz leju un siekstā saslēgtām kājām utt utt.   
[dzimis:1874. gada 24. marts]radix [laiks nav drošs, avots ir slikts]

Simon:


Saule 4°Auna ir Belam Bartokam [Bartók Béla] - ungāru un amerikāņu komponistam, pianistam, un folkloras vācējam.
[dzimis: 1881. gada 25. martā]radix

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version