LV > Saules personību kalendārs

Saule Jaunavā

(1/6) > >>

Simon:


Saule 0° Jaunavas ir Paulu Koelju [Paulo Coelho] - brazīliešu rakstniekam, kura "Alķīmiķis" ir Ginesa rekordu grāmatā kā visvairāk [dzīva autora] tulkos darbs  - 81 valodā.
[dzimis:1947. gada 24. aug.]karte<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

Saule 0° Jaunavas ir Horhem Luisam Borhesam [Jorge Luis Borges] - argernīniešu rakstniekam , esejistAM, dzejniekam un tulkam.
[dzimis:1899. gada 24. aug]karteSimon:


Saule 1°Jaunavas ir Marinai Kosteņeckai - krievu izcelsmes Latvijas publicistei, rakstniecei, žurnālistei un sabiedriskai darbiniecei.
[dzimusi: 1945. gada 25. aug.]kosmogramma

Simon:


Saule 2°Jaunavas ir Jānim Jaunsudrabiņam - latviešu rakstniekam, gleznotājam, grāmatu ilustratoram un vienam no pirmajiem latviešu mākslas teorētiķiem un kritiķiem. Viņš bija arī Neatkarīgo mākslinieku vienības biedrs un priekšsēdētājs.
[dzimis:  1877. gada 25. aug.]Kosmogramma


Simon:


Saule 3°jaunavas ir Arvīdam Krievam [Arvīds Zigurds Krievs] - latviešu kinorežisoram, scenāristam un kinoproducentam.
[dzimis 1944. gada 26. augustā]kosmogramma

Simon:


Saule 4°Jaunavas ir Ingrīdai Bergmanei [zviedru: Ingrid Bergman] - zviedru aktrisei. Viņa ir trīskārtēja Amerikas Kinoakadēmijas balvas laureāte - divas reizes saņēmusi šo balvu kā labākā aktrise galvenajā lomā ("Gāzes gaisma" (Gaslight, 1944), "Anastasija" (Anastasia, 1956)) un vienu reizi kā labākā aktrise otrā plāna lomā ("Slepkavība Austrumu ekspresī" (Murder on the Orient Express, 1974)).
[dzimis: 1915. gada 29. aug .]raadix<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

Saule 4°Jaunavas ir Imantam Parādniekam - latviešu politiķim, kas pārstāv Nacionālo apvienību [iepriekš partiju "Visu Latvijai!"]. Bijis trīs Saeimas sasaukumu deputāts.
[dzimis: 1968. gada 27. aug.]kosmogramma

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version