LV > Saules personību kalendārs

Saule Ūdensvīrā

(1/6) > >>

Simon:


Simon:


Saule 1° Ūdensvīra ir Plasido Domingo [spāņu: José Plácido Domingo Embil] - spāņu tenoram un diriģentam. Domingo darbojas arī kā operas un koncertuzvedumu diriģents. Viņš bijis Vašingtonas nacionālās operas ģenerāldirektors (1996–2011). No 2017. gada Domingo ir un Losandželosas operas ģenerāldirektors. Domingo ieguvis deviņas Grammy balvas
[dzimis:1941. gada 21.janv.]karte<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

Saule 1° Ūdensvīra ir Aināram Šleseram -  latviešu uzņēmējam un politiķim, vairaku Saeimu deputātam, bijušajam satiksmes ministram, ekonomikas ministram, Rīgas vicemēram. Ir bijis vairāku partiju biedrs un vadītājs ("Jaunās partijas", "Latvijas Pirmās partijas","LPP/LC" un "Vienoti Latvijai").
[dzimis:1970. gada 22. jan.]kosmogramma<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

Saule 1° Ūdensvīra ir Jurim Pūcem - latviešu ekonomistam, juristam, pasniedzējam un politiķim. Partijas "Latvijas attīstībai" valdes priekšsēdētājam. Latvijas vides aizsardzības un reģionālās atttīstības ministram Krišjāņa Kariņa valdībā.   
[dzimis:dzimis 1980. gada 22. jan.]kosmogramma

Simon:


Saule 2°Ūdensvīra ir Džordžam Gordonam Baironam [George Gordon Noel Byron] - angļu dzejniekam, vienam no nozīmīgākajiem angļu romantisma literatūras pārstāvjiem.
[dzimis 1788. gada 22. janv.]karte

Simon:


Saule 3°Ūdensvīra ir Tifanijai Tisenai [Tiffani Thiessen] - amerikāņu aktrisei, kinoproducentei, režisorei.
[dzimusi:1974. gada 23. janv ]karte


   

Simon:


Saule 4°Ūdensvīra bija Fricim Bārdam - latviešu dzejniekam un skolotājam.
[dzimis:1880. gada 25. janv.]Kosmogramma<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

Saule 4°Ūdensvīra ir Andrim Freidenfeldam - latviešu mūziķim, radio un televīzijas raidījumu vadītājam, režisoram, komiķim, "Radio SWH" dīdžejam. Grupas "Labvēlīgais Tips" dibinātajam un dalībniekam.
[dzimis:1961. gada 24. janv.]kosmogramma

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version