Astropolis Forum

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Par Jupiteru Strēlniekā  (Read 1288 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Simon

 • Offline Offline
 • Gender: Male
 • Posts: 6815
  • www.astropolis.lv
Par Jupiteru Strēlniekā
« on: 25 December 2019, 22:30:47 »

Nupat Jupiters izgājis no Strēlnieka un nebūs lieki atskatīties uz šo un citiem Jupitera Strēlnieka periodiem.  Kā nekā Jupiters te bija savās “mājās"....

Senos laikos lielāko Saules sistēmas planētu - Jupiteru saistīja ar labumiem.  Jaatzīmē, ka seno cilvēku pasaules uztverē lielums asociējās ar labumu. Brangs, tātad labs, savukārt, sīks, liess - tātad slikts. Un par cik Jupiters valda pār Strēlnieku, tātad pēc viņu loģikas – Strēlniekā labumiem jāvairojas.

Mūsdienu astroloģija saista Jupitera ciklu ar izaugsmi un attīstību.
Taču Jupiteru  uztver ka faktoru, kas līdzīgs raugam:  kas iejaukts mīklā - tas arī aug, un tās ne vienmēr ir patīkamas lietas.

Kad gadu atpakaļ Jupiters tuvojās Strēlniekam daži astrologi vilka paralēles ar Jupiteru Strēlniekā 12 gadus atpakaļ , kur tas bija “trekno gadu” virsotnē un arī  2019 gadu prognozēja kā veiksmīgu. Taču
1) Pirmkārt, vajadzēja ņemt vērā ilgos gada aspektus, (jo planētas atrodas ne tikai zīmēs, bet arī aspektos, vai ne . Un lūk, lēnie “gada aspekti”, kuri norisinājās paralēli Jupitera gaitai pa Strēlnieku :
– Saturna un Plutona pirmais savienojums
un
- Jupitera (Strēlniekā) kvadrāts ar Neptūnu (Zivīs).
2) Otrkārt, ja vērtē ētiskās kategorijās:  tajā izaugsmē, kas bija 12 gadus atpakaļ, uzblīda daudz kas neveselīgs, kas arī  izvērsās otrā lielākajā krīzē (pēc Lielās Depresijas trīsdesmitajos gados).     

3) Treškārt, atceramies, ka zīmē Jupiters atrodas tikai gadu, taču jebkura izaugsme nerodas "uz līdzenas vietas", lielākoties labumi "no gaisa nekrīt" - attīstība prasa ilgāku periodu nekā 1 gads, kurā Jupiters atrodas vienā zīmē. Arī ekonomiskais bubulis 12 gadus atpakaļ, neradās vienā gadā, bet tika pūsts ilgākā periodā - Plutona gaitā Strēlnieku.

Un lūk,  2019. gada rudenī jaunā SVF direktore [bulgāriete Kristalina Georgijeva] stājoties amatā paziņoja, ka pasaules ekonomikā 2019.gadā [ kad Jupiters gāja pa Strēlnieku] ir viszemākie attīstības rādītāji kopš 2008 gada [krīzes].

Ok, bet kas ir audzis?
- manuprāt ir augusi politiskā krīze – Trampa impīčments ASV,  Lielbritānijas “nenobrekzīts”, Putina popularitātes kritums Krievijā utt… pat pie mums ļaudis ar lielu entuziasmu uzņēma saukli "atlaist Saeimu!" ]
 
Vēl: Meklējot labklājības vairošanos, “tinam” vēl 12 gadus atpakaļ  kad Jupiters bija Strēlniekā vēl agrāk [1995.g].
Visi pieaugušie atceras, ka tad pieauga nevis labklājība, bet banku krīze. [starp citu, arī tā krīze neradās pēkšņi, bet brieda kopš neatkarības atgūšanas, kad mūsu mazajā valstī radās 66 (!!!) bankas.  (https://www.letonika.lv/groups/default.aspx?title=Bankas/32614).  Latvijas Banka jau 1994.gadā sāka atņemt licences vairākām bankām, bet kopumā tajā banku krīzē bankrotēja 19 bankas.

Vēl: 12 gadus iepriekš - meklējam labklājibas vairošanos, kad Jupitetrs bija Strēlniekā [1982-1983.g] , un atkal pieaugušie atceras, ka toreiz Padomju Savienībā galīgi nebija nekādu labklājības vairošanās pazīmju - čekists Andropovs, kas nāca pie varas, sāka piegriezt skrūves, cīnīties ne tikai ar disidentiem bet arī ar "spekulantiem"....
Bet kas auga un vairojās?

- Spiediens uz PSRS [Reigans pierunāja Naftas eksportētājvalstu organizāciju (OPEC) pazemināt naftas cenas  [apmēram 1,7 reizes] – un par cik nafta bja galvenā eksporta prece, ja neskaita ieročus – priekš PSRS tas bija ļoti sāpīgs trieciens, kas noveda pie bankrota [“Peresestroka” bija tikpat spriesta lieta kā NEPs pēc pilsoņu kara ]. Turklāt bankrots bija gan ideoloģisks [komunisma ideju neņēma nopietni pat paši komunisti] gan ekonomiskais.
       
Vēl:  no personīgās mājsaimniecības pieredzes. Salīdzinājums
Jupiters Strēlniekā [2019.g]
un
Jupiters Skorpionā [ 2018.g] - kā un kas auga  un vairojās abos gados?

Raženāks bija Skorpiona gads, bet Strelnieka gadā tas, kas saauga un savairojās bija kaitēkļi [kāpuri, laputis] un augu slimības [fitoftoroze un brūnplankumainība].   
Tā, ka ja gribam, ka astrologija ir "urāniska", nedrīkstam vienkārši mehāniski ["copy-paste"] pārnest šodienā senos prieksstatus. Nav tajā nedz Urāna, nedz labuma.     
« Last Edit: 06 February 2020, 16:35:09 by Simon »
Logged

Simon

 • Offline Offline
 • Gender: Male
 • Posts: 6815
  • www.astropolis.lv
Re: Par Jupiteru Strēlniekā
« Reply #1 on: 20 January 2020, 10:36:38 »

Vēl par 2019.gadu, Jupitera saistībā ar ceļojumiem, un tā kvadrātu ar Neptūnu, kas bija 2019.gada viens no ilgstošajiem aspektiem:
Quote
LDz informē, ka 2019. gads gan koncernam LDz, gan visai Latvijas transporta un tranzīta nozarei ir bijis satricinājumiem bagāts – gan fosilo izejvielu cenu samazinājuma globālajos finanšu tirgos un attiecīgi mazāka to pārvadājumu apjoma rezultātā, gan arī reģiona ekonomiskās un politiskās situācijas dēļ ir pieredzēts būtisks ienākošo un izejošo kravu apjoma samazinājums.
   
https://www.la.lv/latvijas-dzelzcels-pazino-ka-atlaidis-1500-darbiniekus?fbclid=IwAR2flMOWxxVk-BH-TdglQwQ2IVop9r6qkkLNmLODbrJAF1ZSZWmHCTE3YIE
Logged

Simon

 • Offline Offline
 • Gender: Male
 • Posts: 6815
  • www.astropolis.lv
Re: Par Jupiteru Strēlniekā
« Reply #2 on: 06 February 2020, 16:33:11 »

Vēl par 2019.gada Jupiteru Strēlniekā [kvadrātā ar Neptūnu] un paralēlo Saturna-Plutona savienojumu

Latvijas finanšu iestāžu peļņa pērn – 2,5 reizes mazāka nekā 2018. gadā

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/latvijas-finansu-iestazu-pelna-pern--25-reizes-mazaka-neka-2018-gada.a346611/
Logged
Pages: [1]   Go Up
 Since 07.11.2011 16:04
free counters
Since 07.11.2011 16:04