Author Topic: Par 2021.  (Read 399 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Simon

  • Posts: 7061
  • Gender: Male
    • www.astropolis.lv
Par 2021.
« on: 02 January 2021, 17:42:57 »
1. Par 2021.
 Vecā gada beigās izira Saturna-Plutona savienojums, kas ilga pāris gadus un sakarā ar kuru visvairak tika gaidītas klimatiskas nepatikšanas, kuras tiešām 2019-20.gadu periodā bija rekordlielas, taču visam klāt nāca Kovids.
[Jāatzīmē, ka epidēmiju parādīšanās un klimatiskas izmaiņas vēturē ir savstarpēji saistītas, piemēram, mēris un klimata izmaiņas 14.gadsimtā]

Gada beigās Jupiters ar Saturnu pārgāja Ūdensvīrā, abu planētu zīmes maiņa pamazām atslābinās sistēmu agresivitāti un aizliegumu stingrību. Un līdz ar pāreju Ūdensvīrā jau pašā gada sākumā sāks pieaugt abu planētu saspringts aspekts [90°] ar Urānu Vērsī, pareizāk, ar Urāna un Lilitas savienojumu. Urāna un Lilitas savienojums turpināsies līdz februāra vidum un ar tā iziršanu jāmazinās feiku un informatīvu provokāciju skaitam, kas bija īpaši sabiezējušas novembrī un decembrī.
Urāna 90° ar Saturnu paliks kā noturīgākais “fona faktors” divu nākamo gadu periodā [2021-22.], un šis aspekts turpinās iepriekšejā Saturna aspekta [savienojuma ar Plutonu] dzīves pamatu un balstu, normu un ieradumu pārkārtošanu. Tāpat kā iepriekšejo pāris gadu - arī nākamo pāris gadu periodā jārēķinās, ka drošība un stabilitāte nevairosies. Un tāpat kā Saturna-Plutona savienojuma periodā grūtāk būs tiem, kas vairāk orientēti uz pagātni un vieglāk tiem, kas vairāk ortientēti uz nākotni. Grūtāk konservatīviem, un vieglāk elastīgiem. Grūtāk tiem, kas meklē vainīgos, vieglāk tiem, kas meklē, ko darīt. Grūtāk tiem, kas Saturnu projicē uz ārējām sistēmām [kā valsts, piemēram] un vieglāk tiem, kas prot organizēties paši. Grūtāk tiem, kas visu grib uzkārt “uz viena vadža”, vieglāk tiem, kas sadala “svaru”. Grūtāk tiem, kas domā, ka pasaule tiem kaut ko parādā un vieglāk tiem, kas cenšas apgūt kaut ko jaunu un noderīgu.
Skaidrs, ka pieaugs profesiju skaits, kas nav vajadzīgas
 [kā plostnieki vai telefonistes 20.gadsimtā] , un pieaugs cilvēku skaits, kuri domās, ka kāds speciāli grib no viņiem atbrīvoties un turpinās būt populāras dažādas sazvērestības teorijas.
Skaidrs, ka Ūdensvīrs pasauli vēl vairāk internetizēs un tehnoloģizēs.
Un vēl var atzīmēt, ka Saturna kvadrāts ar Urānu Vērsī radīs dažādus šķēršļus vakcīnu tēmā.
Līdz 2025.gadam Neptūns arvien vēl būs Zivīs, pašās cikla beigās, tātad, turpināsies post-post-modernisma laikmets, kurā tiek apjēgti cikla rezultāti un karma, bet dažādi mēģinājumi radīt vēl kādu “Atmodu” nedod efektu.
« Last Edit: 04 January 2021, 12:10:24 by Simon »