Author Topic: Par Venēru un naudu - miljardieru topa piemērs  (Read 330 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Simon

  • Posts: 7062
  • Gender: Male
    • www.astropolis.lv
Par Venēru un naudu - miljardieru topa piemērs
« on: 01 May 2021, 09:50:11 »
Astroloģijā pastāv stereotips, ka par naudu atbild harmonijas planēta Venēra, un pēc loģikas, kad naudas daudz - Venērai būtu jābūt harmoniskā stavoklī, vai ne?

Un lūk, pasaules miljardieru tops. Tas nav svaigākais tops - bet mūsu mazajā pētījumā tam nav nozīmes.
Ņemam 10 miljardierus pēc kārtas, no smailes uz leju:

1.Džefs Bezoss (182 miljardi) : Venēra [Ūdensvīrā] savienojumā ar Saturnu. Par harmonisku šādu Venēru nosaukt nevar.2.  Bernards Arno (133 miljardi). Venēra [Zivīs] ir opozīcijā ar Saturnu. Nonagonā ar Jupiteru. Kvadrātā ar Hironu.
Par harmonisku šadu Venēru nosaukt nevar.3. Bils Geitss (118 miljardi). Venēra [Skorpionā] atkal saspringtā aspektā ar Saturnu. Kā pirmajā piemērā - savienojumā. Un tas nav harmonisks Venēras stāvoklis.4. Marks Cukerbergs (101 miljards). Venēra [Vērsī]. Atkal Venēras spriedze ar Saturnu, un kā otrajā piemērā - opozīcija ar Saturnu. Turklāt Venēra ir opozīcija ar Mēnesi. Atkal par harmonisku šādu Venēras stāvokli nosaukt nevar.5. Ilons Masks (91 miljards). Venēra [Dvīņos] un te mums pirmo reizi parādās, tiešām, harmoniska Venēra -  Venēra harmoniskā konfigurācijā. 6. Vorens Bafets (84 miljardi) Venēra [Svaros] ir kvadrātā ar Plutonu. Dienvidmezgla tuvumā. Piektais gadījums, kad Venēru nevar nosaukt par harmonisku. 7. Larijs Peidžs (77 miljardi). Venēra [Aunā]. Atkal Venēras un Plutona spriedze, šoreiz opozīcija. Īstenībā T-kvadrāts Venēra-Plutons-Meness. Un Venēra piedevām savienojumā ar Sauli. Tātad sestais gadījums, kad Venēra ir saspringta. 8. Mukešs Ambani (75 miljardi). Venēra [Vērsī] Atkal Venēra T-kvadrātā. Šoreiz ar Urānu un Neptūnu. Un atkal  savienojumā ar Sauli. Tātad, septītais gadījums, kad Venēra ir saspringta.   9. Larijs Elisons (74 miljardi). Venēra [Jaunavā] saspringtā aspektā ar Urānu, lai gan - labvēlīgā savienojumā ar Jupiteru. Nu - tā... Nevaram teikt, gluži, ka Venēra satriekta, bet arī nevaram uzskatīt to par harmonisku. 10. Un pēdējais: Sergejs Brins, Google dibinātājs (74_miljardi), Venēra [Svaros] atkal saspringtā aspektā ar Plutonu, šoreiz - savienojumā. Un piedevām - kvadrātā ar Saturnu.
Un tas mums ir astrotais gadījums, kad Venēra ir saspringta.
Rezumējot pēc aspektācijas: 8 gadījumos no 10 Venēras stāvoklis ir viennozīmīgi saspringts. Vienā harmonisks un vienā - drīzāk saspringts.
Mums ir
5 saspringti Saturna aspekti
3 Plutona
2 Urāna
1 Neptūna
Pārejo var izlaist.

Rezumējot pēc stāvokļiem zīmēs:

1. Venēra Ūdensvīrā
2. Zivīs (еksaltācijā)
3. Skorpionā (izraidījumā)
4. Vērsī (mājoklī)
5. Dvīņos
6. Svaros (mājoklī)
7. Aunā (izraidījumā)
8. Vērsī (mājoklī)
9. Jaunavā (kritumā)
10. Svaros (mājoklī)

...5 stāvokļi "labi", 3 "slikti" un divi neitrāli.
159 uzņēmēju kartēs Venēras izvietojums pa zīmēm ir tāds kā redzam grafikā. Tā, ka mājvietas (Svari, Vērsis) nerada nekādu tendenci.
 

   

Bet Venēras aspektācijas ziņā, 10 bagātāko cilvēku piemēros izteikti dominē saspringta, pat satriekta Venēra.
« Last Edit: 02 May 2021, 09:36:48 by Simon »