LV > Astroloģija

Zvaigznes kara laikā 6. marta teksts

(1/1)

Simon:
Zvaigznes kara laikā

Kas nākamnedēļ mainīsies planētu kustībā.
Pirmdien beidzot izirs planētu stāvoklis, pie kurām sākās iebrukums. Agresora plānos bija zibenskarš, kuram iebrukuma sākuma aspekti bija visai piemēroti. Starp citu ļoti iespējams, ka tas bija astrologu priekšlikums Kremļa “Specoperatoram” - sākt iebrukumu tieši 24.februārī [rakstīju par to 23.02]. Taču tad to būtu bijis jābeidz, tiešām, dažu dienu laikā, kā Putins to iecerēja. Bet radās problēma – Ukrainā bija ukraiņi. Kuri sagaidīja ar plintēm, nevis ziediem.
Pēc tam Merkurs sāka tuvoties Saturnam - ātrums sāka kristies, sākās problēmas ar apgādi, un ik uz soļa ukraiņi, kuri baro tikai tad, ja padodies gūstā, bet citādi - šauj. 10 dienās agresori zaudēja vairāk nekā visa 1.čečenu kara laikā. Un kļūst arvien sliktāk.
Nākamajā nedēļā planētas ir vēl lielākā nesaskaņā ar Kremļa plāniem. Nedēļa paies uz pieaugoša Neptūna aspekta fona, kas nekādi nesekmē sasparošanos, tieši otrādi - tas atmiekšķē un šķīdina. Un jo mazāk motivācijas, jo grūtāk sasparoties, un iekarotaju motivācjai nav no kurienes augt, tā, ka šis aspekts nekādi nepalīdz Kremļa plāniem.
Bet šīs vēl nav kara beigas. Šī ir tikai nākamā fāze.
Kara beigas, manuprāt, būs ne ātrāk kā Saturnam pārejot 22° Ūdensvīra, un tas ir pēc pavasara ekvinokcijas, kad Saturns nostāsies kvadrātā pret kara sākuma Saturna stāvokli - 2014. gada februārī. Tad tas bija 23° Skorpiona.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10221776697954294&set=gm.2477441925720374

Navigation

[0] Message Index

Go to full version