LV > Astroloģija

Zvaigznes kara laikā 2 , 14 marta teksts

(1/1)

Simon:
Zvaigznes kara laikā 2

Kopš pagājušās nedēļas galvenais faktors bija planētu sakopojums ap Neptūnu Zivīs. Un mēs redzam tādas pozitīvās šī aspekta puses kā empātija un solidaritāte visā pasaulē. Šis aspekts slāpē ātrumu, kas rada neertības agresoram, kurš, kā plēsējs vēlas strauji un negaidīti uzklupt, bet ir spiests zaudēt ātrumu un iestigt.
Jupiters šajā planētu grupā rada koordinācijas problēmas un mērķu neskaidrību, kas, protams demoralizē. Vienlaikus aspekts rada ērtības medniekam, kurš plēsējam izliek slazdus.

Taču ūdens aspektu nepatīkamā puse ir tā, ka tie padziļina, vairo nosēdumus. Krājas psiholoģisks nogurums un vairojas humanitārā krīze, rodas minstināšanās un neizlēmība situācijās, kad ātri jāpieņem lēmumi. Tai pat laikā aug mulsinoša sajūta, ka neizlēmība var radīt vēl sliktākas sekas, jo daudzi tak' saprot, ka kara diena pasaulei maksā arvien vairāk – cilvēkiem, valstīm, ekonomikām.

Un lūk, šī jauna nedēļa nāk ar jauniem planētu aspektiem un tie ir Urāna aspekti [Venēras un Marsa kvadrāti], kuriem jānes jauni risinājumi, procesu paātrinājumi un saasinājumi.

Jārēķinās arī ar to, ka saspringtam Urānam "patīk" pārsteigumi un "patik" vairot risku. Nepatīkamā puse ir tas, ka strauji pieaug jaunu ieroču veidu pieslēgšanas risks, jo agresors arvien vairāk jutīsies kā slazdā iedzīts zvērs.

Būtu labi ja šobrīd kāds domā par pārsteigumiem agresoram, jo kas var būt nepatīkamāks kā slapjas biszāles plintē, vai ne? Vai izņemts čips palaišanas iekārtā. Vai teiksim, būtu labi, ja Izraēla pēkšņi piedāvātu savu lielisko “Dzelzs kupolu" uz pāris nedeļām aizdot Ukrainai.
Aspekti arvien "sabiezēs" tuvojoties Saulgriežiem, tā, ka atbildīgām personām lēmumi jāpieņem ātri. Bet normāliem cilvēkiem ir vērts vismaz padomāt par to, kā viņš/viņa rīkosies krīzes situācijā - pirmkārt, otrkārt, treškārt...

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10221861948045493&set=gm.2492550587542841

Navigation

[0] Message Index

Go to full version