LV > Astroloģija

Zvaigznes kara laikā 3, 23. marta teksts

(1/1)

Simon:
Zvaigznes kara laikā 3
(pagājis Mēness cikls kopš kara sākuma)

Tuvākajā laikā darbosies trīs tranzīta faktori.
1. Venera un Marss (no pagājušās nedēļas) turpinās saspringti aspektēt pārsteigumu meklētāju Urānu, kam būtu jāienes kaut kas jauns kara gaitā – vai nu jauni ieroči, vai jauni dalībnieki. Būs nepatīkami, ja Kremļa punduris tomēr pielauzīs baltkrievus iebrukt Ukrainā, un ja tie nepāries Ukrainas pusē.
Starp citu, laba un neīstrenota ideja piedāvāt ienaidnieka zaldatiņiem atlīdzību par strādajošas tehnikas un sagūstītu komandieru piegādi Ukrainai. Zēniem mājās krīze, parādi, hipotēka - tas var nostrādāt…

2. Paralēli saglabājas planētu sakopojums Zivīs (Merkurs, Jupiters, Neptūns), kas miekšķē un šķīdina, mazina precizitāti un rada manevrēšanas grūtības, bet sekmē visāda veida slepenību un partizānu taktiku. Bet nav labi tas, ka planētu sakopojumi ūdens zīmēs palielina infekciju risku. Un psiholoģiskā ziņā, piemēram, saindēšanos ar naidu.

3. Pēc Urāna aspektiem, Venēra un Marss sāks savienoties ar Saturnu, un, kā tas bija pirmīt ar Merkuru, kad nobremzējās pirmais iebrukuma vilnis, arī šis Saturna aspekts sāks bremzēt agresora aktivitāti.
Rakstīju agrāk un joprojām domāju, ka karam vajadzētu beigties kad Saturns izveidos kvadrātu ar kara sākuma Saturnu (2014.gadā). Toreiz Saturns bija 23° Skorpionā. Kvadrāts sāksies aprīļa sākumā un turpināsies līdz maija vidum. Un interesanti, ka aprīļa sākumā Marss pievienosies Saturnam, kam vismaz vajadzētu radīt lūzumu kara gaitā.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10221904079978765&set=gm.2500394890091744

Navigation

[0] Message Index

Go to full version