LV > Astroloģija

Par Latviju, Krieviju un krievu-ukraiņu karu

(1/1)

Simon:
Par Latviju, Krieviju un krievu-ukraiņu karu.

Sākumā jāatzīmē tas, ka mēs esam simboliski svarīgi Krievijai, jo impērijas vēsture sākās ar cīņu par Baltiju un izeju Baltijas jūrā, kas pēc Pētera I formulējuma bija “logs uz Eiropu”. Šajā karā pēc 8 menešu ilga aplenkuma tika ieņemta Rīga. Pēc uzvaras Ziemeļu karā  Krieviju sāka saukt par impēriju, bet Pēteris I - saukties par imperatoru.

Kopš tiem laikiem mums ir ilgs kopīgas vēstures periods ar Krievijas impēriju un impērijas mantinieci - Padomju Savienību. Gan mūsu vara, gan tauta ir daudz ko mantojusi no tiem laikiem [no astroloģijas viedokļa šie periodi – ir periodi, kurā mums bija kopīgi horoskopi].

Pēc neatkarības atgūšanas Latvijā bija un ir liels Krievijas interešu lobijs un liela Krievijas specdienestu ietekme. Piemēram 30 neatkarības gados mūsu valsts vīri un sievas nez kādēļ nav parūpējušies par to lai mazinātu atkarību no Krievijas energoresursiem. Loģiski  būtu bijis ar šo jautājumu sākt nodarboties tūlīt pēc neatkarības atgūšanas, jo brīvība un neatkarība - dzīvē tās ir konkrētas lietas.   

2014.gadā ar uzbrukumu Krimai un Donbasai sakās krievu-ukraiņu karš. Ukraina, tāpat kā Baltija ir simboliski svarīga Krievijai, jo Ukraina dod Krievijai impērijas apziņu [Otto fon Bizmarks savulaik teica, ka Krievija ir impērija tikai kopā ar Ukrainu]. Arī ekonomiski Krievija jopojām ir impērija, jo impērijas dzīvo no iekaroto zemju resursu ekspluatācijas, bet Krievijas galvenais budžeta avots tiešam ir  iekaroto zemju energoresursi.
   
No 2014.gada līdz 2022.gadam abas valstis gatavojās aktīvas karadarbības fāzei un 24.februārī tā sākās. Latvija bija viena no valstīm, kurai uzreiz bija ļoti noteikta atbalsta pozīcija Ukrainai un Krievijas agresijas nosodījums, turklāt gan no valsts, gan no pilsoņu puses. Tas viss ir ļoti piepucējis valsts tēlu. Daudzu Eiropas valstu vidū mēs izrādījāmies tālredzīgākie – mēs brīdinājām, un mums izrādījusies vēsturiska taisnība saistībā ar Krievijas draudiem. Mūsu reputācija ir cēlusies. 
Turklāt mēs ieguvām vērtīgu sabiedroto [Ukrainu], kas atrodas pasionārajā frāzē un ienesīs birokratiskajā Eiropas gaisotnē kaut ko patiesu un īstu. Mēs varam daudz ko mācīties no viņiem, piemēram, pašorganizēšanās spēju. Viņiem  tapat kā poļiem ir sava unikāla demokrātijas vēsture, kuras mums pietrūkst. Ukraiņi kādu laiku pasaulē būs popularitātes topā un noteiks politisku “modi”. Jāsaka, ka karam beidzoties, pasaulē gaidāmas tādas pārmaiņas, kuras vieš optimismu.

Martā es rakstīju, ka karam jābeidzas periodā, kurā Saturns veido kvadrātu pret kara sākuma periodu – Saturns veidos šo kvadrātu līdz maija vidum. Spriežot pēc visa, tas būs pirmais kara nobeiguma posms. Taču visticamākais būs otrs – pilnīgas sagrāves periods. Vasarā, jūnija vidū Urāns sāks veidot kvadrātu pret Krievijas kartes [25.12.1991] II-VIII namu asi, būdams kvadrādā pret Saturnu. Šis aspekts kļūs precīzs oktobrī un novembrī, un vienlaikus Saturns stāvēs uz Krievijas VIII nama virsotnes. 
Es domāju, ka šajā periodā Krievijā apsīks krājumi no pirmssankciju laikiem – sāks apstāties viena nozare pēc otras. Gan valsts, gan tauta pilnā mērā saskarsies ar katastrofiskām kara sekām.

Kas šajā periodā ir nepatīkams priekš mums:
Par cik Latvijas kartē [LV-91] 17° Skorpiona ir Plutons, minētais Urāna [Vērsī] un Saturna [Ūdensvīrā] kvadrāts oktobra un novembra periodā veido kvadrātu pret mūsu kartes Plutonu. Tā droši vien būs energoresursu krīze, kas atsauksies daudzās jomās. Jagatavojas aukstam un nemīlīgam rudenim.
Droši vien jau ir apsīcis tranzīts, kas nodrošina darbu dzelzceļam un ostām, tātad pieaugs bezdarbs. Par cik Krievija un Ukraina ir ļoti nozīmīgi eļļas un kviešu eksportētaji, jārēķinās, ka pārtikas produktu cenas kāps vēl augstāk.   
Kā būs katram konkrēti – tas ir personīgajās kartēs.

Navigation

[0] Message Index

Go to full version