Astropolis Forum

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32   Go Down

Author Topic: Politika, sabiedriskā dzīve, ekonomika  (Read 198760 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Simon

• www.astropolis.lv
Re: Politika, sabiedriskā dzīve, ekonomika
« Reply #420 on: 10 January 2017, 21:29:40 »

Labs Dana Bērtuļa teksts
No Rīgas līdz Tallinai ar katru dienu arvien tālāk. Ko darīt?
http://www.tautasbalss.lv/uznemejs-no-rigas-lidz-tallinai-ar-katru-dienu-arvien-talak-ko-darit/

Simon

• www.astropolis.lv
« Reply #421 on: 23 January 2017, 00:54:59 »

Labs teksts
Klementijs Rancāns: Pašreizējais Vēlēšanu likums ir 'šizofrēnisks'
http://www.delfi.lv/aculiecinieks/news/sabiedriba/klementijs-rancans-pasreizejais-velesanu-likums-ir-sizofrenisks.d?id=48429205

topim

• Atrais kredits
« Reply #422 on: 24 January 2017, 10:18:24 »

Perfekti un pareizi pateikt "Jāsaved kārtībā sava personīgā domāšana un tad jāķeras pie valsts sakārtošanas." Par to var katrs aizdomāties! Pirms skatīties kaimiņa dārzā, no sākuma jāsaved kārtībā paša :D

Simon

• www.astropolis.lv
« Reply #423 on: 28 January 2017, 01:08:34 »

Simon

• www.astropolis.lv
« Reply #424 on: 08 February 2017, 23:07:30 »

Krištopans nosauc piecus punktus, kas uzņēmējus aizbiedē no Latvijas. Lai valsts strādātu pie uzņēmējdarbības vides sakārtošanas, tā vietā tērē laiku, runājot, kā vēl paņemt naudu no darbaspējīgajiem cilvēkiem.

http://play24.lv/video/7532/kristopans-valdibai-nav-izpratnes-par-uznemejdarbibu

mailboxiks

• Laiks ziņām
« Reply #425 on: 11 February 2017, 15:18:09 »

Latvija - sapņu zeme kur viss ir skaisti politiķu mutēs. Diemžēl pārējiem gan tik labi neiet kā mums stāsta, ka vajadzētu.

Simon

• www.astropolis.lv
« Reply #426 on: 11 February 2017, 23:02:18 »

Redziet... :) pirmkārt, man ir ar ko salīdzināt - esmu piedzimis Padomju Savienībā, kad politiķi runāja lielākas aplamības nekā šodien... Otrkārt, man ir vieglāk - es neesmu ne vēlējies, ne vēlējis šodienas politiķus. Treškārt, es nepiederu pie tiem, "kam neiet tik labi, kā mums stāsta, ka vajadzētu". Man iet tā, kā nevis politiķi, bet, es esmu izveidojis. Laikam var teikt, ka man iet labi. Taču esmu daļa no veseluma, Latvijas egregora, kuram, šķiet - iet nedaudz sliktāk. Un tas kaut kā jāpasekmē.
Es domāju, ka kopējais labums ir atkarīgs no tā mazā labuma, ko katrs izveido - katra mazais pienesums Veselumā. 
Gaidīt labumu no malas, vai no politiķiem, man šķiet neproduktīvi.   

Simon

• www.astropolis.lv
« Reply #427 on: 03 March 2017, 22:25:24 »

Simon

• www.astropolis.lv
« Reply #428 on: 14 April 2017, 01:29:50 »

Krištopānam taisnība, ka krīzē mūs glāba ēnu ekonomika - lielā mērā

Krištopans: Mēs nekad nesasniegsim Zviedrijas līmeni
http://nra.lv/latvija/206948-kristopans-mes-nekad-nesasniegsim-zviedrijas-limeni.htm

Simon

• www.astropolis.lv
« Reply #429 on: 31 May 2017, 00:59:21 »

Rita Eva Naseniece (otrdiena, 2017. gada 30. maijs)
Mans pazemīgais viedoklītis par Rīgas vēlēšanām

Sēžu ar matiem gaisā pie frizieres. Fēns apklust, atveru acis un ieraugu satraukumu frizieres ieplestajās acīs. Skaidrs, būs sasvilinājusi matus. Bet nē, kā vienmēr viņa ir meistarības augstumos. Ir politiska raize, tātad, – “Bet nu pasaki, par ko balsot!” viņa dramatiski iesaucas un glītā seja izstaro to pašu, ko visas citas sejas manā apkārtnē šajās dienās. Radioaktīvo jautājumu. “Klau, nu kā tur izskatās?” “Nu, kas te būs?” un tamlīdzīgs repertuārs. Uzreiz varu teikt, ka pasaules gala nebūs (stilīgi, ne, izklausās, it kā gudri pateicu, kaut ar neko prātīgu). Kas ir fakts - cīņa būs par katru balsi.
Bet, lai mēs justos labāk, būtu jāizpilda dažas darbības. Atvainojiet par manu stilu, bet kā vienkārša sieviete no kapiem esmu pārgājusi uz tiešu komunikāciju. Efektivitātes nolūkos.
Par Rīgas Domes vēlēšanām ir sekojošas rekomendācijas:
1 Obligāti pasveiciniet savu slinko pakaļu un brīdiniet, ka 3. jūnijā tai ir jāpaceļas no (.......) dīvāna vai uz brīdi jāatraujas no vertikālas ventilācijas vietējo dārzkopības kultūru dobēs.  Var, protams, arī iepriekš, savu ziemeļpusi aizvilkt uz iecirkni, tikai ņemiet vērā, ka manipulācijas vēlēšanu iecirkņos ir iespējamas visvairāk ar tiem biļeteniem, kas tur atrodas mazāk pārskatāmos periodos. Tas ir neatkarīgi no tā, ko jums apzvēr CVK;
2 Man dziļi un patiesi vienalga, par kuru no piecām partijām, kuras var pārvarēt 5 % barjeru jūs balsojat. Tātad tās ir LRA, NA, JKP, Vienotība un ZZS. Punkts. Vairāk variāciju nav, pat pieņemot, ka pārējie ir ļoti labi cilvēki un viņu morālās īpašības pārsniedz visu iedomājamo. Patiesībā vispār labprāt aprobežotu savas rekomendācijas tikai ar vienu vai divām puslīdz drošām partijām, bet neuzdrīkstos, jo situācija ir ļoti trausla un pēdējo dienu ietekme pie 24 % neizlēmušo ir būtiska;
3 Man tikpat dziļi un patiesi vienalga vai jūs izstrīpojat visu sarakstu un ielieciet plusu tikai skaistākajai frizūrai un sievasmātes mīļākajam, ja spējat pacelt roku un iemest biļetenu urnā;
4 Pasveiciniet arī savu galvu  Neietekmējieties no statistikas medijos. Divas vadošās aptauju kompānijas ir tik ilgus gadus apkalpojuši pāris naudīgākās partija, ka man ir šaubas vai tās spēj saviem klientiem darīt pāri arī šajā pirmsvēlēšanu periodā. Vēl jo vairāk, pēc sludinātā, ka 5% un cik tur procentpunkti ir atļautā kļūda. Veselīga neuzticēšanās un regulāras ēdienreizes ir mūsu tautas izdzīvošanas pamatā;
5 Paaģitējiet apkārtni. Īpaši pensionāres. Paskaidrojiet, ka pārbaidītās oponentu partijas, ja vinnēs vēlēšanas, viņām atstās brīvbiļetes. Tas ir obligāti. Viņas varēs aizbraukt uz tirgu ikdienas un nopirkt tieši vienu pumpainu gurķi. Bet ir iespēja arī pievienotai vērtībai karmas uzlabošanai. Beidzot cerība būs latviešu bērniem un viņu ģimenītēm tikt pie dārziņiem. Paskaidrojiet, ka dārziņos rindas ir 500 cilvēku uz dārziņu latviešu apkaimēs, bet uzņem grupiņu ar 30 cilvēkiem gadā. Paskaidrojiet, ka šīs ģimenes ir pakļautas finansiālai un etniskai diskriminācijai. Lai padomā arī par jaunajiem, nevis tikai par saviem ļoti cienījamajiem ķermeņiem. Variet arī uzmanīgi piebilst, ka gan Ķirsis, gan Bondars izskatās pulka labāk, kā kosmētiski spēcīgi uztjūnētā RD vadība, tātad iespējams viņu tjūnešanai vajadzēs daudz mazāk pilsētas budžeta līdzekļu. Acis tāpat būs pie kā piesiet, bet ar mazākiem izdevumiem;
6 Nefrustrējiet. Pilnīgi piekrītu - fakts, ka RD oponentiem Rīgā ir deviņi saraksti - ir dinozaura murgi. Piekrītu, ka programmās nav nekādu pretrunu, kas neļautu veidot vienu sarakstu. Galu galā tikai konsolidācija bija SC varas iegūšanas instruments. Pilnīgi piekrītu arī tēzei par iespējamu vienošanos un partiju kartelizāciju. BET – vēlēt ir jāiet. Ja šīs vēlēšanās SC/GKR banda tika nobīdīta, tas ir vairāk kā skaidrs, ka ne jau jēdzīgas oponentu rīcības dēļ. Protams, ir daži, bet spilgti izņēmumi, kas spēja kampaņot, piem. JKP iztiekot tikai ar sievas izniegtām kabatsnaudām. Ja šī vēlēšanās uzvarēsim - to izdarīsim MĒS – vienkāršie cilvēki, kam nav vienalga, un kuriem karteļu darījumi nav saistoši. Ja partiju sistēma deģenerējas, mēs augam;
7 Atcerēsimies, ka jaunais RD sastāvs nekad nevarēs atļauties tik spektakulārus korupcijas skandālus, koku ciršanu, iztamborētas Rīgas ielas un nāvējošus NĪN. Un melot tik rupji un perversi noteikti nevarēs. Jo bez regulārām ēdienreizēm un veselīgas neuzticēšanās, mums ir vēl kāda raksturīga īpašība – ja bargo krievu kungu mēs labprāt paciešam un daži pat aizrautīgi spraucas tur, kur gaisma nespīd,  ved pārgājienos un filmē piedauzīgās filmiņās, tad latviešu kungs tiks plucināts uz nebēdu. Latvieši latviešu kungus nepacieš. Tā mēs nodrošinām mūsu dabisko pieticību.
Rakstu šo tekstu un ekrānā Ušakovs vēsta, ka Rīgā uz latviešu bērnudārziem ir 700 cilvēku rindā. Manas apkaimes dārziņa rinda ir 500 cilvēku, bet paziņu dārziņā - pāri par tūkstoti. Viņa Vācijas klīnikās iecementētā seja izstaro vēlmi valdīt un melot mūžīgi.
Tas arī ir viss pagaidām. Ja mūza piepeši veiks uzlidojumu, pielabošu tekstu.
PS. Sapratu, ka neesmu pateikusi par ko balsošu. Principā es balsotu par vienu apvienoto sarakstu “Rīga bez naida un korupcijas”. Bet tāda saraksta nav. Kāds rūpīgi pie tā ir pastrādājis. Nu tad es balsošu par vienu no piecām partijām, kas varētu ietikt. joka pēc izsvītrojot visus, ka uzvārds sākas ar Y. Labi, pajokoju. Var taču arī drusku pajokot, vai ne?

Simon

• www.astropolis.lv
« Reply #430 on: 30 August 2017, 00:57:00 »

Kaimiņi spēlējas
Krievijas mācībās izspēlē uzbrukuma scenārijus Baltijai
http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/674766-krievijas_macibas_izspele_uzbrukuma_scenarijus_baltijai

Simon

• www.astropolis.lv
« Reply #431 on: 30 August 2017, 00:57:43 »

VID nāk klajā ar svarīgu ziņu tiem, kuri mēnesī nopelna mazāk par 1000 EUR
http://brivbridis.lv/vid-nak-klaja-ar-svarigu-zinu-tiem-kuri-menesi-nopelna-mazak-par-1000-eur/

Simon

• www.astropolis.lv
« Reply #432 on: 11 September 2017, 11:41:11 »

Simon

• www.astropolis.lv
« Reply #433 on: 11 September 2017, 22:51:08 »

Simon

• www.astropolis.lv
« Reply #434 on: 19 September 2017, 23:28:13 »