Astropolis Forum

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Eiro  (Read 3391 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Simon

  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 6807
    • www.astropolis.lv
Eiro
« on: 19 December 2011, 10:46:33 »

Nācās saskarteies ar jautājumiem par eiro. Rektificētas kartes pagaidām nav, bet, lūk kosmogramma pirmo banknošu parādīšanās dienai - ap saullēktu.Patreizējo problēmu periodā Plutons (6 gr. Mežāza) atrodas savienojumā (1 gr.orbiss) ar eiro [iznākšanas brīža] Venēru. bet Saturns ir kvadrātā pret Merkuru. Pārējie aspekti, domājams, ir pret namu virsotnēm, kuras man pagaidām nav zināmas.
 
Plutona savienojums ar Venēru atslābs nākamā (2013.) gada sākumā. Prognozējams, ka īslaicīgi risinājumi radīsies līdz ar Jupitera pagriezienu direktā kustībā un tā nonākšanu trigonā pret Plutonu 2012.gada sākumā.
Bet 2012.gada oktobrī Plutons atgriezīsies šajos pat grādos (savienojumā ar Venēru) - jāreķinās ar otru, nopietnāku eiro problēmu cēlienu, kas pāraugs Plutona savienojumā ar [eiro] Sauli (un vienlaicīga opozīcija pret Jupiteru) un tas ir krietni lielāks izaicinājums nekā patlaban, kas sāksies no 2012.gada decembra un turpināsies 2013.gadā.
 
 
Logged

Aleksandra

  • Offline Offline
  • Gender: Female
  • Posts: 1866
    • http://www.astropolis.lv
Re: Eiro
« Reply #1 on: 23 December 2011, 23:06:25 »

Es arī apskatījos Eiro-karti. Tikai laiku horoskopiem paņēmu uz to momentu, kad SO bija savienojumā ar MC (mundānas kartes variants).

Kā arī ņemu vērā ne tikai Eiro-Karti uz 01.01.2002., kad eiro zonā apgrozībā tika palaista eiro skaidras naudas (banknotes un monētas) plūsma, bet arī bezskaidras naudas ieviešanas sākuma dienu, t.i. 01.01.1999.

Tā izskatās kopēja karte:


1) Eiro 1 - Eiro bezskaidras naudas veidā
2) Eiro 2 - Eiro skaidras naudas veidā
3) Gada Horoskops uz 2012 gadu

Nu, lūk... Pirmais, kas krit acīs, tas ir tas, ka abās kartēs vienlaikus var redzēt, ka realizējas aktuāli planētu cikli. Priekš Eiro-1 tas ir Saturna cikls (tieša aina), t.i. Tranzītais Saturns opozicijā ar natālo un Eiro 2 - Marsa cikls (tieša aina), t.i. tranzīto un natālo Marsu opozīcijas.  :neo:

To ko Simons pateica par Venēru un Plutonu arī labi var saskatīt, to es neatkārtošu, bet interesi pievērš arī tranzīta Urāna stāvoklis netālu Auna punktam, pieslēdzot sabiedriskus ritmus. Un var redzēt, kā netālu atrodas arī Eiro 1 kartes Mēness. Iespējams, ka ši ietekme atspoguļosies uz bezskaidras naudas izmantošanas sistēmas un t.l.

Pētot Eiro 1 un Eiro 2 kartes salīdzinājumā, var redzēt ne tikai katras kartes struktūru un rādītājus, bet arī atšķīrības, t.i. ar ko atšķīrās bezskaidras naudas kartes radītāji no skaidras naudas kartes radītājiem.  Visuāli var uzrez konstatēt tādas ainas, ka:

- Jupiters bezskaidras naudas kartē ir planētu ainā ar Merkuru (mentālais, informātīvais līmenis)  :pig_ball:
- Jupiters skaidras naudas kartē ir planētu ainā ar Sauli ("iemiesojas" fiziskā formā).  :pooh_birth_day:

Un t.t. sk. karti  :ded_snegurochka2:

Noderīgs saits "par Eiro": http://www.eiro.lv/lat/
Logged
Пути Господни неисповедимы! И говорят, что смерти нет для тех, кто, будучи любимы, зажгли любви ответный свет. (с) А.Я.
Pages: [1]   Go Up
 Since 07.11.2011 16:04
free counters
Since 07.11.2011 16:04