LV > Par visu ko

Aicinājums atbalstīt!

(1/5) > >>

Simon:
Aicinu nobalsot par labu lietu
Visi šurp!  > http://www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/brivdabas-kapsanas-siena.html

Simon:
Šis projekts iekļuva līderu sarakstā, saņēma finansējumu, un cik nopratu, tas jau ir to izlietots - klinšu kāpēju siena ir uzbūvēta. Patīkami apzināties, ka kopīgiem spēkiem var kaut ko sasniegt.  Visiem paldies!!!

Simon:
Atsūtīja aicinājumu nobalsot.
Iniciatīvas mērķis ir apturēt C hepatīta izplatīšanos Latvijā, piedāvājot bezmaksas ārstēšanās terapiju inficētajiem cilvēkiem.
Visi šurp>
http://manabalss.lv/par-dzivi-bez-c-hepatita/show?mode=all&type=top

Aleksandra:
>> Aicina uz sirsnīgu labdarības koncertu


--- Quote ---Aicinot nepalikt vienaldzīgiem un sniegt atbalstu grūtā brīdī, 26. septembrī plkst. 19.00 pilsētas kultūras namā Jelgavas pilsētas pašvaldības aģentūra «Kultūra» un tautas deju ansamblis (TDA) «Lielupe» aicina uz labdarības koncertu «Sniedz roku savējam!». Koncertā savāktie ziedojumi tiks atvēlēti Vladimira Šinkarenko ārstēšanās izdevumu segšanai...[...]
--- End quote ---

Simon:
Te,
starptautiskas kiberakcijas ietvaros ir aicinājums balsot par to lai Latvijas valsts atbildīgie ministri pieņemtu visu ģenētiski modificētu augu un pārtikas produktu atļauju izsniegšanas moratoriju un Latvijas vārdā balsotu pret jebkādu turpmāku atļauju izsniegšanu, ko ierosinājusi Eiropas Komisija.
http://www.smartlife.lv/aicinajums-balsot/

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version