LV > Astropolis projekti

Astropētījumu Fonds

(1/2) > >>

Simon:
Tālajos padomju laikos, kad astroloģija bija liels gaismas avots, mēs sapņojām, ka pasaule kļūs skaistāka kad uzzinās vairāk par astroloģiju, tādēļ daudz darījām, lai tas tā notiktu :) . Un lūk, deviņdesmito gadu ažiotāžas padarīja astroloģiju populāru – gan prezidents gan ubags uzzināja, teiksim, vai viņš ir vēzis vai auns.
Taču astroloģija, kas kļuva populāra, vulgarizējās līdz nepieklājībai un nonāca vienā plauktā ar dažādu pesteļošanu.   

Jaunajā tukstošgadē mēs sapņojām par astroloģijas līmeņa celšanu, un, kopīgu iniciatīvu rezultātā, astroloģija, salīdzinot ar deviņdesmitajiem kļuva daudz inteliģentāka. Taču intelektam - savi velni un skeleti skapī. 

Astrologijā radās daudz teoriju, par kurām arvien biežāk sāka rasties jautājums: uz kāda pamata tas tiek teikts vai apgalvots? Un izrādās astrologiem ir ļoti grūti atbildēt uz jautājumu – no kurienes tu to zini?” 
Jāatzīstas, ka daudz kas balstās ticībā (autoritātēm vai seniem tekstiem), bet kā tas atspoguļojas reālā dzīvē – nav zināms, it īpaši, ja astrologam nav prakses.

Vienubrīd radās jautājums: vai astroloģija ir ļoti sena vai ļoti jauna? – Un pēc daudzām pazīmēm tā ir ļoti jauna. Jo mēs tikai sākam pāriet no viduslaiku moralizējoši-vērtējošas attieksmes, pie izpratnes kā un kas „darbojas”. Mēs sākam vākt datus un tos pārbaudīt un pagaidām datu trūkst visās jomās un jautājumu ir vairāk nekā atbilžu.   

Projekts Astropētījumu Fonds radās sen. Šī ideja ir dabiski briedusi un ļoti savlaicīga – ņemot vērā to, kas notiek ar astroloģiju, ap astroloģiju un ar astrologiem (gan pie mums gan citur pasaulē) 

Daži vārdi par manu iepriekšējā semināra tēmu

Katrs droši vien ir redzējis šādu vai noteikti līdzīgu tabulu, kurā planētas stāvoklis ir novērtēts ar punktu skaitu – maksimums, protams, „mājoklī”. Bet reālā dzīvē astrologs cilvēkam saka, ka viņam spēcīga Venera, jo tā ir Svaros.


Tā sanāca, ka es nekad nopietni neizturējos pret šādu pieeju, jo prakse arvien liecināja tieši pretējo. Es pat teiktu, ka savā mājoklī planēta izpaužas infantili.
 
Taču es uzskatīju, ka tie ir personīgas rezonanses efekti, un lūk, pirmais darbiņš kuru es nolēmu paveikt  Astropētījumu Fonda ietvaros – izskatīt neitrālus piemērus, proti cilvēkus, kuriem nav nekāda sakara ar mani.

Un es izvelējos 7 darbības jomas, kuras nepārprotami saistītas ar Marsu (policisti, kareivji, bokseri, formulas piloti, futbolisti, hokejisti, amerikāņu futbolisti), kopā – 770 piemēri.
Un 6 darbības jomas, kuras nepārprotami saistītas ar Venēru (top modeles, aktieri, mūziķi, vokālisti, gleznotāji, kustību mākslinieki ), kopā – 770 cilvēki.

Un lūk, rezultāts apstiprināja personīgo pieredzi – abas planētas savās valdīšanas zīmēs, proti, Marss Aunā, un Venēra Svaros uzrādīja viszemākos rādītājus. Venērai Svaros vairākās profesionālajās grupās bija  3, 4 gadījumi no 110.
Tātad,
mēs nekādā gadījumā nevaram runāt par planētu mājoklī, kā par spēcīgu, tieši otrādi.
Planētu valdīšanas teorija - raksturo pavisam kaut ko citu.   

Simon:
Saistibā ar minēto šī projekta savlaicību, nevar paiet garām tādam sinhronismam kā Andreja Klačkova maģistra darba aizstavēšana tajā pašā dienā - 8.jūnijā. Darba nosaukums „Metodes satura objektivizācija vadības sistēmā”, kurā tika veiksmīgi aizstāveta astroloģiska metode sociālajās zinātnēs un nupat saņemts valsts parauga diploms.
Pagaidām šķiet tas ir pirmais tāds gadījums Latvijā, paskatīsimies - varbūt ne tikai Latvijā.
Nu ko ... mēs varam atļauties būt drusku lepni par astroloģiju... tiešām ar uzvaru vainagojās liels un ilgs darbs, kura augļi ir svarīgi visiem.  :drinks:           

Simon:
Astropētījumu Fonda semināram (8.06.) tika apkopoti Venēras un Marsa stāvokļi profesijās, kas ļoti izteikti saistītas ar šīm planētām un tika konstatēti viszemākie rādītāji tradicionālajās "valdīšanas" vietās : Venērai Svaros un Marsam Aunā.
Sarunā es ieminējos, ka, piemēram, sabiedriskajā ēdināšanā gaidu līdzīgus rādītājus Mēness pozīcijās.

Pagaidām trūkst piemēru, taču, tik cik bija pieejami šefpavāru dati (puslīdz precīzas kartes) , tie deva šādus rezultātusPagaidīsim kad savāksies vairāk, taču patlaban redzam tādu pašu tendenci
Mēness valdīšanas zīmē (Vēzī) neizceļas, bet izraidījuma zīmē (Mežāzī) - izceļas. 

Simon:
Vēl mazliet par Veneru un astrologu priekšstatiem.
Pirms kāda mēneša dabūju palasīt grāmatu, kura saucas "Dvēseles formula" ("Формула Души"), un tās autori (Aleksandrs Astrogors un Nikolajs Jumanovs) visu grāmatas ideju balstījuši uz planētu teorijas par to spēkiem un vājumiem (skat. tabulu augstāk) zīmēs.

Kādā vietā it kā pamatojot Venēras vājumu izraidījumā (Skorpionā) tie sāk spriest par to, ka vai tik Venēra Skorpionā nemudina sievietes pārdot miesu...
Te es uzreiz sapratu, ka autori nav reāli redzējuši prostitūtu, striptīzdejotaju vai porno-aktrišu kartes... :mosking:

Zemāk redzama tabula, kurā es apkopoju 120 "profesionālu meiteņu" kosmogrammu 
- Venēras un Saules stāvokļus. Lūk:


...kā redzam, "visšķīstākās" Venēras zīmes ir Zivis un Strēlnieks (bet Saules zīmes Skorpions, Strēlnieks un Zivis)
Bet izraidījumā (Skorpionā) Venēras ir pirmkārt gluži vidējs skaits, otrkārt, Veneras tur ir tikpat, cik mājoklī (Svaros un Vērsī).
Populārākā profesionālu meiteņu vidū Venēras pozīcija ir komunikāciju un kontaktu zīmē - Dvīņos.
Saules populārākā vieta Aunā mani mazliet pārsteidza. Bet fakts. 

Simon:
Nākamajam semināram es gatavoju 2 tēmas
1) onkoloģija
proti, kas tas ir astroloģijas valodā. Piemēru, patlaban ir savācies pietiekami daudz.
2) namu sistēmas
proti, priekš kam ir tik daudz namu sistēmu? kam tās ir domātas? Ko tās raksturo?
Darbu manā gadījumā atvieglo tas, ka es darbojos tikai ar rektificētām kartēm.
 

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version