LV > Par visu ko

Tradēģija Zolitūdē... Sēru dienas...

(1/2) > >>

Aleksandra:
Būs trīs sēru dienas saistībā ar traģēdiju Zolitūdē


--- Quote ---Saistībā ar notikušo traģēdiju lielveikalā «Maxima» valdība šodien ārkārtas sēdē nolēma izsludināt trīs sēru dienas - 23.novembrī, 24.novembrī un 25.novembrī, informē Valsts kanceleja. Šajās sēru dienās valsts karogi būs jāpaceļ sēru noformējumā.
--- End quote ---

Avots: www.tvnet.lv

Informācija par tradēģiju: Traģēdija veikalā Zolitūdē - lielākā Latvijā. Bojā gājuši 33 cilvēki


Visdziļākā līdzjūtība visiem Zolitūdes traģēdijā cietušajiem un bojāgājušo tuviniekiem...   

:rose: :rose:

Simon:
Patīkama puse notikušajā ir cilvēku solidaritāte...Gaiļezerā esot bijis pilns ar ļaudīm, kas nodevuši asinis...

Simon:
Te var kaut ko pārskaitīt cietušajiem
http://www.ziedot.lv/lv/project/1762

Aleksandra:
Trešdien 27.novembrī 2013. gadā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis atkāpjas no amata.  


--- Quote ---Ministru prezidents Valdis Dombrovskis trešdien, 27.novembrī, pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu paziņoja par atkāpšanos no amata saistībā ar Zolitūdes traģēdiju.
--- End quote ---


--- Quote ---"Ņemot vērā Zolitūdes traģēdiju un visus ar to saistītos apstākļus, ņemot vērā, ka patlaban ir nepieciešama valdība, kas bauda skaidru Saeimas vairākuma atbalstu, kas spēj risināt to situāciju, kas ir izveidojusies valstī, paziņoju par savu atkāpšanos no Ministru prezidenta amata, uzņemoties politisko atbildību par Zolitūdes traģēdiju," skaidroja Dombrovskis.
--- End quote ---
Avots: www.diena.lv

Pirmie, kuri uzņemas savu atbildību bija arhitekti A.Kalinka un Z.Kalinka:

--- Quote ---Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Sertificēšanas centra padome, respektējot arhitektu  - Zanes Kalinkas un Andra Kalinkas lūgumu, no otrdienas, 26.novembra, līdz avārijas cēloņu izmeklēšanas beigām pieņem glabāšanā A.Kalinkas un Z.Kalinkas izsniegtos arhitekta prakses sertifikātus un amata zīmogus, portālam ... [...]
--- End quote ---
Avots: www.diena.lv

 :avize:

Aleksandra:
Bijusi valsts kontroliere Inguna Sudraba pēc paziņojuma, ka plāno veidot tautas kustību, preses konferences noslēgumā saļimusi, zaudējot samaņu.


--- Quote ---Konferences noslēgumā viens no klātesošajiem nāca klajā ar pārsteidzošu paziņojumu, ka nupat no amata atkāpies valdības vadītājs Valdis Dombrovskis (V)  un vaicāja Sudrabas viedokli. Viņa šo rīcību novērtēja kā “soli tajā virzienā, ka cilvēki sāk uzņemties atbildību par to, kas notiek valstī”. Tūlīt pēc šī secinājuma vairāki televīzijas žurnālisti vēlējās Sudrabu intervēt atsevišķi, bet viņa zaudēja samaņu.
--- End quote ---
Avots: www.apollo.lv

 :avize:

Bet mūs vēl Euro ieviešana sagaidā... Nav labi, kad valdība krit pirms...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version