AKTUALITĀTES

PLANĒTU POZĪCIJAS UZ 04.12.2021 06:52

Sadaļā "Astroloģijas pamati" dažas atbildes uz pusaudža jautajumiem par astroloģiju

Sadaļā Metodes un pētījumi publicēts raksts par astroloģisko fiziognomiku

Sadaļā Metodes un pētījumi publicēts raksts "Lats un Eiro Latvijai"

Mūsu tīmekļa vietnē tiek publicēti dažādi astroloģiskie materiāli un materiāli ap astroloģiju. Te Jūs varat atrast gan oriģinālos materiālus, gan tulkojumus. Mūsu vietne ir daudz-valodīgā, un viņas sadaļas ir atšķirīgas. Apskatot rakstus un materiālus, Jūs varēsiet atrast daudz interesantas informācijas. Veiksmi!

12°12'
09°55'
14°57'
22°14'
23°33'
25°48'
09°13'
R 11°39'
20°24'
25°06'
R 01°44'
15°22'
R 08°32'
17°42'

RAKSTIPrognozesAstroloģijas pamatiMetodes un pētījumiHamburgas Astroloģijas skolaAp AstroloģijuHumors

18. JAN

Smuka tabuliņa par jaunākās vēstures tehnoloģiskajām revolūcijām. Aktīvais vēstures posms - tie ir divi pēdējie Plutona cikli.

Komentāri 0

Vēl par pop-astroloģijas tipizēšanu pēc saules Zodiaka zīmē - 'es esmu auns ', 'kādā zīmē tu esi dzimis?' 'kas tu esi pēc horskopa?' utt...

Tai ir viegli saprotams vēsturisks pamats: 

Komentāri 0
27. APR

Par 2020. gadu

Esam atvadījušies no 2019 gada, kas pie mums, un daudzviet pasaulē bija siltākais gads novērojumu vēsturē.  Temperatūru rekordu skaits bija lielāks nekā jebkad - es par to rakstīju pagājuša gada sākumā.
Iepriekšējā gadā pasaulē ir izdegušas lielas mežu platības - tie nav nieki, jo visu mūsu dzīves un dzīvības līdzsvars ir visai trausls...   

Komentāri 0
23. APR

Pasaules krīžu ritmsTā - gandrīz paralēli 19.,20.,21.gs.
Tātad, nākamā, saskaņā ar šo ritmu, gaidāma 2019-2020.
Tad arī Saturns savienosies ar Plutonu. 

Komentāri 0
01. MAR

AstrologicPC un VirtualDisc

Tagad AstrologicPC satur virtuālo disku - VirtualDisc. Viena no vecākajām astroloģiskajām programmām AstrologicPC (Anno 1990), kura pamatojās uz MS-DOS, ne tikai turpina strādāt uz vairākām Windows versijām (ieskaitot Windows 10) un darboties Hamburgas Skolas astroloģijas un tās sekotāju labā, bet tika kārtējo reizi modernizēta. Tagad programma atbalsta iespēju strādāt ar horoskopiem arī virtuālajā vidē, tas ir realizēts ar papildus programmas – VirtualDisc – palīdzību. Sapņi piepildās!

Komentāri 0

Nupat, nupat “labvēlis” Jupiters pārgājis Zivīs. Bet tā ir tikai pirmā pāreja - tāda kā pieklājības vizīte. Jo viņš vēl pagriezīsies atpakaļgaitā [20.06], un jūlijā atgriezīses atkal Ūdensvīrā [28.07.]. Un tikai pašās gada beigās Jupiters galīgi pārcelsies Zivīs [29.12].

Par Jupiteru:  pirmkārt, tas ir lielākais Saules sistēmas ķermenis [ja neskaita Sauli], kuru senie uzskatīja par labvēli, jo tas vairo leknumu un treknumu, kas potams, senajās lopkopju un zemkopju civilizācijās, asociējās ar labumu. 

Pretstatā Saturnam, kurš saistījās ar sausumu, tātad, badu, trūkumu, un attiectīgi - ļaunumu. Daudzās valodās, līdz pat sanskritam sniedzas šī sakabe tievs=liess=plāns=slikts [kā latviski sakām "vājš rezultāts", ta krieviski "худо дело" nozīmē, ka kaut kas neiet labi]. 

Komentāri 0

PROJEKTI