AKTUALITĀTES

PLANĒTU POZĪCIJAS UZ 17.04.2021 23:52

Sadaļā "Astroloģijas pamati" dažas atbildes uz pusaudža jautajumiem par astroloģiju

Sadaļā Metodes un pētījumi publicēts raksts par astroloģisko fiziognomiku

Sadaļā Metodes un pētījumi publicēts raksts "Lats un Eiro Latvijai"

Mūsu tīmekļa vietnē tiek publicēti dažādi astroloģiskie materiāli un materiāli ap astroloģiju. Te Jūs varat atrast gan oriģinālos materiālus, gan tulkojumus. Mūsu vietne ir daudz-valodīgā, un viņas sadaļas ir atšķirīgas. Apskatot rakstus un materiālus, Jūs varēsiet atrast daudz interesantas informācijas. Veiksmi!

28°03'
00°43'
26°42'
03°50'
26°35'
26°18'
12°30'
09°56'
21°59'
26°47'
D 11°27'
19°51'
09°59'
R 17°22'

RAKSTIPrognozesAstroloģijas pamatiMetodes un pētījumiHamburgas Astroloģijas skolaAp AstroloģijuHumors

Par vaļiem uz kuriem turas šodienas astroloģija – uz kurieni šie vaļi peld?
(Mana tēma LASTRAS konferencē, feruārī, 2015.)

Parasti astroloģiju iedomājas, kā kaut ko ļoti senu un tas tā ir, taču, tikai no vienas puses. Bet no otras puses – astroloģija ir ļoti jauna, mēs varam novērot astroloģijā procesu, kas ir raksturīgs dažādām sākuma fāzēm: iesākumā ir Vārds, rodas valoda.
Kā Bībeles Ādams sauca lietas vārdos, kā vecāki iepazīstina bērnu ar lietu nosaukumiem, tā visās zinībās, sākuma fāzē notiek darbs pie terminiem un jēdzieniem,  tiek meklēti nosaukumi, veidota valoda. Mēs mēģinām noteikt vārdu nozīmi, runājam muļķības un bezjēdzības. Mācamies runāt. Veidot saturīgus un jēgpilnus tekstus. Astroloģija ir šajā fāzē.

Komentāri 0
13. MAI

Pieredzes grupa

Ir iespēja pievienoies grupai, kura darbojas ar konkrētiem uzdevumiem, dzīvām situācijām un praktiskiem jautājumiem - pieredzes grupai.
Vietu skaits ierobežots liela materiālu daudzuma dēļ [katram grupas dalībniekam].
Interesentiem: lūdzu rakstīt uz e-pastu: astropolis@astropolis.lv    

Komentāri 0
01. MAR

AstrologicPC un VirtualDisc

Tagad AstrologicPC satur virtuālo disku - VirtualDisc. Viena no vecākajām astroloģiskajām programmām AstrologicPC (Anno 1990), kura pamatojās uz MS-DOS, ne tikai turpina strādāt uz vairākām Windows versijām (ieskaitot Windows 10) un darboties Hamburgas Skolas astroloģijas un tās sekotāju labā, bet tika kārtējo reizi modernizēta. Tagad programma atbalsta iespēju strādāt ar horoskopiem arī virtuālajā vidē, tas ir realizēts ar papildus programmas – VirtualDisc – palīdzību. Sapņi piepildās!

Komentāri 0

PROJEKTI