Sākumlapa / Astroloģijas Raksti / Ap Astroloģiju / Sveicieni 2015.gadā !

AP ASTROLOĢIJU

01. JAN

Sveicieni 2015.gadā !

Ko lai saka…2014 gads ir projām, vēl redzama tā maliņa un iespaidi vēl ir svaigi…
2014.gadā planētu stāvoklis (Urāna 90° ar Plutonu) darbojās kā „reaktīvs”, kas kāpināja procesu intensitāti, temperatūru un reakciju ātrumu.
Labais, ko šis paātrinājums deva (un kas man patika šī gada notikumos un tendencēs) ir tas, ka sperti vēsturiski soļi enerģētisko problēmu risināšanā, kurās pasaule nav tālu aizgājusi no 19.gadsimta, kad attīstījās mežonīgs kapitālisms, kuram vajadzēja arvien vairāk enerģijas, tādēļ sākās mežonīga Zemes dzīļu izsmelšana. Mežonīgs kapitālisms beidzās, bet resursu izsmelšana tikai auga. Un joprojām - uz tā turas gandrīz viss, kas notiek ap mums… krietna daļa pasaules problēmu joprojām rodas ap resursiem. Un ja resursu piegādātājs ir monopolists tam ir milzīgs kārdinājums visus šantažēt.
Tādēļ ir labi, ka ir sperti soļi gan eneģētiskas atkarības mazināšanā, gan jaunu avotu attīstīšanā un ieviešanā. Šajā te, mūsu - Ūdensvīra laikmetā neizbēgami radīsies un vairosies enerģijas avotu daudzveidība.
Vēl man patika tas, ka pasaule kļuva radošāka, radies daudz kas interesants, vērtīgs, labs. Un patīkami, ka tajā ir arī mūsu ieguldījums.
Šis un tas, protams, bija nepatīkams…
Minēto planētu (Urāna,Plutona) dinamika daudzu prātos radīja nevis idejas un risinājumus, bet strupceļus un agresiju. Domāšanu darīja melnbalti polarizētu. Daži nostājās nesekmīgo pozīcijā: „ja kaut kas nav tā kā vajag – meklējam vainīgos, nevis risinājumus.” Daži, pat līderi un valstis paudušas morālas neveselības pazīmes. Pasaulē radies vairāk domstarpību, šķēršļu un plaisu. Var teikt, ka pieaugusi plaisa starp informatīvo un stagnējošo civilizācijas daļu, un jācer, ka tas nav bezdibenis...
Bet klāt ir 2015.!
Šajā gadā vienam vēsturiskam planētu ciklam pievienojas vēl viens ( Urānam-Plutonam pievienojas Saturna-Neptūna kvadrāts), kas dara „laika pīrāgu” slāņaināku, un ja slāņaināku, tātad, sarežģītāku, proti, šis gads nebūs ne vienkāršāks, ne stabilāks un laika spriedze šajā gadā nekritīsies.
Gribu novēlēt, lai katram rodas vairāk viņa enerģijas avotu! Lai laika intensitāte rada idejas, risinājumus, augļus! Gribu novēlēt nezaudēt solidaritāti. Un tāpat kā iepriekšējā gadā – nezaudēt morālus orientierus!


2015.gada prognožu materiāli ir foruma zarā