Sākumlapa / Astroloģijas Raksti / Prognozes

PROJEKTI

26. FEB

Par Saturna un Plutona savienojumiem

– Simons Bizuns
0
Par Saturna un Plutona savienojumiem

Visi pazīst Saules un Mēness ciklus – gadu un mēnesi. Astrologi pievērš uzmanību Jupitera [12 gadu] un Saturna [28 gadu] cikliem, ekonomiskos procesos – Jupitera un Saturna savstarpējam [20 gadu] ciklam, taču pastāv arī citu planētu savstarpējie cikli. Piemēram Saturna un Plutona cikls, kas lēnām sāk “darboties” – abu planētu savienojums notiek šogad un nākamgad (2019.,2020.). Laika posms no savienojuma līdz savienojumam atšķiras Plutona izstieptās orbītas dēļ, bet ilgst ap 35 gadiem. 

16. DEC

Pasaules gala gaidītājiem

– Simons Bizuns
0
Pasaules gala gaidītājiem

Laikabiedru apmulsumu var saprast – par 2012 gada decembri tiek runāts kopš jaunās tūkstošgades sākuma, patiesībā, šī tēma parādījās jau 20.gadsimtā.
2012. gads uzkurināja fantāziju, tēmu sāka ekspluatēt - ir radīti neskaitāmi garadarbi, kuros apcerētas pasaules gala versijas...

10. OKT

Saturnam pārejot Skorpionā

– Simons Bizuns
0
Saturnam pārejot Skorpionā

Tīmeklī parādās dažādi teksti sakarā ar Saturna pāriešanu Skorpionā un astrologi, protams [runājot arī par Saturnu] - stāsta par sevi… Un par cik man Saturns iet laukā no XII nama...arī es vēlos pateikt dažus vārdus  :)...  
Lūk, kas šķiet svarīgi:
Gan tas, ko cilvēks saka un kā viņš pārdzīvo Saturna tēmas ir atkarīgs no tā - vai viņa apziņa ir „zem” vai „virs” Saturna...

30. APR

2011.gada maija dinamika

– Simons Bizuns
5
2011.gada maija dinamika Maija sākumā izklīdīs planētu saspringtie aspekti ar Plutonu un opozīcijas ar Saturnu (pēdējā bija Venēra) - līdz ar to psiholoģiska spriedze mazināsies, kļūs patīkamāk. Kopumā ņemot mēneša pirmā puse sola daudz pozitīva - šajā periodā noteicošs ir ātro planētu (Merkura, Venēras, Marsa) savienojums ar Jupiteru.
02. APR

2011.gada aprīļa dinamika

– Simons Bizuns
7
2011.gada aprīļa dinamika Aprīļa dinamika ar kaut ko atgādinās martu:  tāpat kā martā mums ir vesela virkne dinamisku aspektu un tāpat kā martā, viena no tālajām planētām, šoreiz Neptūns, maina zīmi.
Ātrās planētas turpina savu „ceļu” cauri savienojumiem ar Urānu un kvadrātiem ar Plutonu.  Mēneša pirmo dekādi noteiks visai saspringtais Marsa un Urāna savienojums, kas nemanāmi pāries kvadrātā ar Plutonu.
02. MAR

2011.gada marta dinamika

– Simons Bizuns
2
2011.gada marta dinamika Kopš Jupitera pārejas Aunā, kas notika janvāra beigās - arī visa marta fonā saglabāsies lēni izklīstošs Jupitera-Plutona kvadrāts, kas uzturēs mērķu un perspektīvas jautājumus, brīžiem liks izvērtēt savas prioritātes, vērtības un dzīves pozīcijas. Dažs risinās varas problēmas, cits - morāla rakstura jautājumus, bet zamāk minētie planētu aspekti liks vairāk parūpēties par rīcības ētisko pusi.
01. FEB

2011.gada februāra dinamika

– Simons Bizuns
2
2011.gada februāra dinamika

Jupiters, kas janvāra beigās pārgājis Aunā, paaugstina aktīvo enerģiju "fonu" un strauji vizās uz priekšu pa Auna zīmi. Aktivitātes tēmai pievienojas arī Saules un Marsa savienojums (kas kopumā aptver visu mēnesi) - abi kopā šie faktori liek uzmanīties no dažādiem iekaisumiem un prasa prātīgāku apiešanos ar uguni un karstiem šķidrumiem, asiem priekšmetiem un mehānismiem.

04. JAN

2011.gada janvāra dinamika

– Simons Bizuns
0
 2011.gada janvāra dinamika
Jaunā gada atnākšanu mazliet aizēnos Saules–Saturna kvadrāts (līdz 16.janvārim). Un par cik Saturns ir dzīves „galvenais grāmatvedis”, tā dinamisko aspektu periodi parasti nespārno, bet nes atgādinājumus par rēķiniem, saasina prasības vai vajadzības. Saturns saistīts ar dzīves stigrajiem elementiem, kas bieži vien liek sajust realitātes cietāku pusi. Šī aspekta periodā ieteicams vairāk uzmanības pievērst mugurkaulam, zobiem. Ieteicams pārmērīgi nefiksēties uz trūkumiem (vai trūkuma), pēc iespējas uzturēt fizisku un emocionālu siltumu mājās un darbā.
23. DEC

Tuvāko gadu prognozes

– Simons Bizuns
6
Tuvāko gadu prognozes

Sākumā atgādināsim, ka pasaules līmeņa procesi ir saistīti ar triju tālo planētu: Urāna, Neptūna, bet visvairāk Plutona kustību, jo Plutona apgriešanās periods ir vislielākais (ap 250 gadu).
Un pirms pievērsties nākotnei, atcerēsimies neseno pagātni, kurai lielākā daļa esam liecinieki, un kuru, vairāk vai mazāk veiksmīgi prognozēja astrologi, vai apzināja to no planētu, ciklu un atrašanās viedokļa. 

19. DEC

Par Dienas Analītiķi

– Simons Bizuns
0
Par Dienas Analītiķi Dienas Analītiķis ir unikāla programma, kas palīdz apzināt laiku - saprast šo dienu un ielūkoties nākotnē. Programma palīdz nākotni plānot. Principā Dienas Analītiķis – tā ir „laika mašīna”, kas ļauj „pārvietoties” gan nākotnes, gan pagātnes virzienā – mēs varam izvērtēt vēsturisku notikumu dienas, savas dzīves nozīmīgās dienas, piemēram, savu dzimšanas dienu, apzināt tās ritmu, dinamiku, raksturu - šīs dienas "iespaidu" mēs taču nesam sevī visu dzīvi... 
27. NOV

Par straujo atlabšanu

– Simons Bizuns
4
Par straujo atlabšanu Publikācijās parādās viedoklis, ka pasaule jau pārvarējusi krīzes zemāko punktu, un re, re, jau iezīmējas atlabšanas process. Arī Latvijas iziešanu no krīzes saista ar ekonomikas augšupeju pasaulē, kas „paraus” līdzi arī mūs. Pat astrologu publikācijās tiek runāts par mūsu drīzu atlabšanu, taču tas mazliet atgādina „trekno gadu” dullo optimismu un nevēlēšanos pašķirstīt planētu kustības tabulas tuvākajiem gadiem.
No astroloģijas viedokļa, viens no svarīgākajiem šīs krīzes faktoriem ir Plutona pāriešana Mežāzī. (no 1995 līdz 2008.gadam Plutons bija Strēlniekā. Un starp citu, iepriekšējā pāreja – Strēlniekā pie mums „sakrita” ar bankas „Baltija” krīzi, šī - ar „Parex”).
3
Noraugoties Plutona pārejā Mežāzī...

Raksturīga Plutona iezīme šajā ciklā, jo īpaši 20.gs otrajā pusē ir tā, ka Plutons kļuva arvien konstruktīvāks, varētu domāt, ka tas saistīts ar Plutona ātruma pieaugumu (skat. Plutona periodu un ātruma grafiku ), taču arī citos ciklos Plutonam bija tāds pat ātruma pieaugums tuvojoties Skorpionam. Tā kā acīmredzot nevar neņemt vērā šī, Ūdensvīra laikmeta, iezīmes.

0
Klāt pie 2007.g.decembra prognozēm:Jupitera-Plutona savienojums

Jupiters pauž attīstības principu.

Senajā astroloģijā, Jupiteru sauca par lielo labdari.
Tik naivi... Varbūt tādēļ, ka viņš ir  vienkārši liels (ļoti spoža zvaigzne, ko senie cilvēki redzēja debesīs), bet liels, tātad – labs. Kā tētis – liels un labs (Jupiters saistīts ar tēva – skolotāja lomu)

Taču mēdz pienākt laiks, kad kaut kas sāk mainīties, piemēram, bērns augot sāk redzēt, ka tētis nav nemaz tik liels, un galu galā, nav runa tēva izmēriem, vienkārši – laiks mainīt nozīmes. Un tad, gan pasaule kopumā, gan dažādi tās lielumi sāk izskatīties citādāk. Raksturīgi, ka augot, labuma (Jupiters) izpratne zaudē viennozīmību, vērtējot apkārtējās pasaules norises. Pasaule sāk izskatīties sarežģīta, proti, sastāvoša no dažādiem un daudzveidīgiem elementiem.

27. NOV

2007.gada Decembra prognozes

– Simons Bizuns
0
žurnāla „Taka” decembra numuram

Decembris – pēdējais rudens un pirmais ziemas mēnesis. Laiks kad beidzas kalendāra gads. Laiks kad tiek kopsavilkti rezultāti (gada atskaites) un tiek kalti nākotnes plāni (nākamā gada budžets) – tas ir Strēlnieka laiks. Tas ko mēs parasti šai laikā darām ir raksturīgs Strēlnieka simbolismam – apgūt pieredzēto un tiekties perspektīvā. Taču šī gada Strēlnieka laiks būs īpašs. Pirmkārt tādēļ ka šajā zīmē „satiekas” daudz debess ķermeņu, otrkārt, divi no tiem – Plutons ar Jupiteru, ir „reti viesi”.
14. JAN

Gaidot Plutona pāreju Mežāzī

– Simons Bizuns
0
Gaidot Plutona pāreju Mežāzī
(no 2006.gada Astroloģijas konferences referāta )
 
Plutona pāreja Mežāzī 2008.gadā ir lielākais astroloģiskais notikums, kuru gaidām, notikums, kas liek mazliet bažīties, jo šī planētas stāvokļa izmaiņa iezīmē jaunu pārmaiņu periodu, kas ilgs  līdz 2024.gadam. Katra Plutona zīmes maiņa ir satraucošs process, bet šajā gadījumā Plutons pāriet tieši Mežāža zīmē.

Ikvienai planētai pārejot Mežāzī, šīs planētas tēmas izkristalizējas, un astrologam sev būtu jājautā – kādās formās izkristalizēsies Plutona tēmas?

No otras puses ikvienai neredzamai planētai atrodoties Mežāzī – notiek iedarbība uz visu, kas saistās ar stabilitāti, pamatīgumu un konstrukciju drošību, jo tas viss tiek pakļauts spēcīgiem pārveidojumiem (piemēram, Urānam un Neptūnam ejot pa Mežāzi sabruka PSRS. Urāns Mežāzi: 1988-1996; Neptūns Mežāzī:1984-1998).
28. DEC

2007.g.janvārim

– Simons Bizuns
0
Janvāri raksturos vairāki spēcīgi planētu aspekti – trīs savienojumi un viena opozīcija. Savienosies Marss ar Plutonu, Venēra un Merkurs ar Neptūnu un tā kā Neptūns ir iepretim Saturnam, abas ātrās planētas vienlaicīgi veidos opozīciju ar to.

Gada sākums, tas ir laiks, kad Saule un ātrās planētas atrodas Mežāža zīmē. Šajā laikā izkristalizējas mūsu domu un jūtu rezultāti, tie iegūst taustāmākas formas, iespējams, konkretizējas arī dažādu kļūdu sekas. Tas ir labs laiks lai nokārtotu juridiskus jautājumus, noskaidrotu savas tiesības, panāktu taisnīgumu, varbūt pat, atrisinātu kādu karmiskas dabas jautājumu. Mežāzī vieglāk apzināties un noformulēt lietu stāvokli – arī savu stāvokli. Ir vieglāk atbildēt uz jautājumu sev: kas es esmu? Tas ir piemērots laiks, lai izveidotu kaut kādu pamatu. Organismā šai laikā kļūst jūtamākas ar Mežāzi saistītās ķermeņa daļas – kauli, īpaši mugurkauls, locītavas un zobi.