Sākumlapa / Astroloģijas Raksti / Prognozes / 2007.g.janvārim

PROGNOZES

28. DEC

2007.g.janvārim

Janvāri raksturos vairāki spēcīgi planētu aspekti – trīs savienojumi un viena opozīcija. Savienosies Marss ar Plutonu, Venēra un Merkurs ar Neptūnu un tā kā Neptūns ir iepretim Saturnam, abas ātrās planētas vienlaicīgi veidos opozīciju ar to.

Gada sākums, tas ir laiks, kad Saule un ātrās planētas atrodas Mežāža zīmē. Šajā laikā izkristalizējas mūsu domu un jūtu rezultāti, tie iegūst taustāmākas formas, iespējams, konkretizējas arī dažādu kļūdu sekas. Tas ir labs laiks lai nokārtotu juridiskus jautājumus, noskaidrotu savas tiesības, panāktu taisnīgumu, varbūt pat, atrisinātu kādu karmiskas dabas jautājumu. Mežāzī vieglāk apzināties un noformulēt lietu stāvokli – arī savu stāvokli. Ir vieglāk atbildēt uz jautājumu sev: kas es esmu? Tas ir piemērots laiks, lai izveidotu kaut kādu pamatu. Organismā šai laikā kļūst jūtamākas ar Mežāzi saistītās ķermeņa daļas – kauli, īpaši mugurkauls, locītavas un zobi.
Domāju, ka jau no 3.janvāra mēs sāksim arvien vairāk just kā Marsa tuvošanos Plutonam - sāks pieaugt dinamisms. Abu planētu savienojums darbosies visu atlikušo Mežāža periodu līdz pat Saules pārejai Ūdensvīrā 20.01, un īpaši, laikā no 9.01 līdz 16.01. Šis savienojums dažam palīdzēs veikt kaut ko tādu, kam līdz šim trūka apņēmības, enerģijas vai gribas. Vienlaikus Marsa un Plutona savienojums daudzos rosinās kareivīgu noskaņojumu, loģiski ja šajā laikā pieaugs dažādas destruktīvas izpausmes un drošībniekiem vairosies rūpes. Un vēl, šis savienojums ir hrestomātisks avāriju aspekts. Gribas atgādināt, ka dinamisku aspektu slodze cilvēkam ir daudz vieglāk panesama, nekā piemēram, mehānismiem, jo cilvēks var adoptēties, var izmainīt apziņas līmeni, var regulēt savu uzvedību – mehānisms to nevar. Pastāv universāls ieteikums šāda tipa aspektu periodiem, zinot likumu, ka plīst tur, kur ir plāns, proti, saasinājuma posmā (9.01–16.01.) ieteicams remontēt nevis ekspluatēt mehānismus ar pilnu jaudu.

Vēl viens savienojums – Venēras savienojums ar Neptūnu, darbosies no 14.01. līdz 22.01.un vienu brīdi klāsies pāri Marsa un Plutona aspektam, abi kopā tie izraisīs lielus, emocionāla un arī seksuāla rakstura, saviļņojumus. Venēras–Neptūna savienojumi ļoti ietekmēs vērtētspēju, vietām radīsies nopietnas vērtējuma nepilnības, citur – morālas dabas kļūdas. No veselības viedokļa, Venēras savienojums pavājinās organisma filtrus, tātad pieaugs dažādu inficēšanos bīstamība. Šai laikā Saule pāries Ūdensvīrā (20.01), kas ienesīs svaigu dvesmu, taču līdzko beigsies Venēras aspekts, tūlīt Venēras vietu ieņems Merkurs. Merkura savienojums ar Neptūnu ilgs no 23.01. līdz 29.01. Šī aspekta laikā saglabāsies infekciju bīstamība, galvenokārt apdraudēti būs elpošanas ceļi. Tā kā Merkurs ir saistīts ar apķērību, savienojumā ar Neptūnu, domāšana zaudēs krietnu daļu asuma, pazemināsies intelekta možums, būs grūtāk koncentrēties. Domāšana brīžiem var kļūt miegaina, brīžiem aizklīst vīzijās – labi ja tas nenotiek pie stūres. Taču šis aspekts ir zelta vērts darbā, kas prasa iztēli.

Jāatgādina, ka gan Venēra gan Merkurs savienojoties ar Neptūnu vienlaicīgi veidos opozīciju ar Saturnu, kas parasti izraisa disciplināra rakstura problēmas, piemēram, kavējumus. No emocional viedokļa Saturna aspekti rada vieglu nospiestību, bet dzīves apstākļos un darbā sāk maigi pieaugt bremzes, spiest parādi un termiņi.

Taču mūs neuzkrītoši atbalstīs harmoniski aspekti ar Jupiteru, kurus veidos visas ātrās planētas savā ceļā pa Ūdensvīru.