Sākumlapa / Astroloģijas Raksti / Prognozes / Par straujo atlabšanu

PROGNOZES

27. NOV

Par straujo atlabšanu

Par straujo atlabšanu
Publikācijās parādās viedoklis, ka pasaule jau pārvarējusi krīzes zemāko punktu, un re, re, jau iezīmējas atlabšanas process. Arī Latvijas iziešanu no krīzes saista ar ekonomikas augšupeju pasaulē, kas „paraus” līdzi arī mūs. Pat astrologu publikācijās tiek runāts par mūsu drīzu atlabšanu, taču tas mazliet atgādina „trekno gadu” dullo optimismu un nevēlēšanos pašķirstīt planētu kustības tabulas tuvākajiem gadiem.
No astroloģijas viedokļa, viens no svarīgākajiem šīs krīzes faktoriem ir Plutona pāriešana Mežāzī. (no 1995 līdz 2008.gadam Plutons bija Strēlniekā. Un starp citu, iepriekšējā pāreja – Strēlniekā pie mums „sakrita” ar bankas „Baltija” krīzi, šī - ar „Parex”).
Strēlnieks ir izplešanās zīme, Mežāzis – saraušanās zīme. Dabā, pēc izplešanās seko saraušanās, un tā kā izplešanās notika krietni ilgi, cerēt, ka saraušanās process tiks pēkšņi pārtraukts un kustība strauji pagriezīsies otrādi ir veltas, turklāt Mežāzis, atšķirībā no Strēlnieka ir vēsa un nosvērta zīme.
Pasaules ekonomikas analītiķi, kas skeptiski izturas pret to, ka krīzes dibens ir pārvarēts, atzīmē, ka mehānismi, ar kuru palīdzību pasaulē šo krīzi pārvar, ir tie paši, kas krīzi izraisīja. Daži pat analizējot cēloņus salīdzina šo krīzi ar Lielo Depresiju pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados. Tam ir astroloģisks pamatojums, jo toreiz Plutons atradās tieši pretējā zīmē – Vēzī. Bet Zodiaka modelī Vēža un Mežāza  simbolisms saistīts ar tēmām, kas veido dzīves pamatus (piemēram, valsti, ģimeni, tradīcijas).

No astroloģijas viedokļa svarīgi atzīmēt, ka krīzes izraisa ne tikai Plutona, bet arī pārējo „neredzamo” planētu zīmju maiņas, un lūk, 2010. un 2011.g. Urāns pāries Aunā, bet Neptūns Zivīs. Tas nozīmē, ka tuvākajos gados stabilizāciju prognozēt nevar, šo planētu zīmju maiņa noteikti radīs jaunus satricinājumus pasaules ekonomikā, un vēl netikusi galā ar vecajām problēmām, pasaule sadursies ar jaunām – ar to nevar nerēķināties.

Tuvāk mums. Kā jau minēts, patlaban Plutons ir Mežāzī, bet Latvija neatkarību atjaunojusi brīdī, kad Mežāzī atradās vesela virkne faktoru (Urāns, Neptūns, Mēness Mezgls, Lilita). Tas nozīmē to, ka Plutons virzoties pa Mežāzi, tuvākajos gados skars visu faktoru koordinātes, kas atradās Mēžāzī (Latvijas neatkrības horoskopā). Plutons pirmkārt ir lēna planēta, otrkārt, tā ir transformācijas planēta, tātad, Plutons ejot pa Mežāzi lēni, vienu pēc otras transformēs mūsu dzīves jomas.

Vēl tie kam šķiet (tai skaitā arī astrologi), ka līdz ar pasaules ekonomikas uzsilšanu arī Latvijā būtu jāsākas straujam kāpumam, it kā aizmirst, ka Latvija ir unikāla vieta...ar tās sabiedrības sašķeltību, valsts sistēmas un ekonomikas pretrunīgumu, zemu ražīgumu un darba tikuma statusu sabiedrības vērtību sistēmā (atšķirībā no pirmās republikas laikiem) utt. Aizmirst to, ka Latvijas neatkarības kartē ir divas lielas problēmas: viena problēma ir vara, bet otra – tauta.

Reizēm Latvijas nākotni saista ar vārdu inovācijas, arī projekts „Latvija 2030”. Ļoti jēdzīgi, ka šis projekts aptver tieši 20 gadu perspektīvu (astroloģiski – Mēness Mezglu cikls). Jo, jāņem vērā, ka veselus 20 neatkarības gadus tika veidota patērētāju, nevis, „inovatoru” sabiedrība. Divdesmit gadus es uz notiekošo raudzījos kā astrologs, kas atceras vēl PSRS sabrukuma prognozes un redzēju, kas un kā notika... kā daudzi iedomājās ātri un viegli gūt to, kas Eiropā tika sasniegts ilgstošos sabiedriskos un ekonomiskos procesos. Kā daudzi ne par ko nevēlējās saprast notiekošo, toties vēlējās „shēmot”, muļķot cits citu...valsts-tautu, tauta-valsti, pārdevējs-pircēju, uzņēmējs-darbinieku... Un tuvākajos gados „zvaigznes” mums palīdzēs mainīt prioritātes un vērtību sistēmu. Strauji attīstās tādas parādības kā slimību vīrusi, vai noziedzība, kuras domāšanā parasti ir vēlme visu dabūt uzreiz un tūlīt. Taču ja vēlamies radīt kaut ko labu, jānoskaņojas kā dārzniekam stādot augļu dārzu, ka, rezultāti nebūs ātri. Šajā ziņā var paļauties uz to, ka latvietī ir palicis viens-otrs veselīgs gēns.