Sākumlapa / Astroloģijas Raksti / Prognozes / Par Dienas Analītiķi

PROGNOZES

19. DEC

Par Dienas Analītiķi

Par Dienas Analītiķi
Dienas Analītiķis ir unikāla programma, kas palīdz apzināt laiku - saprast šo dienu un ielūkoties nākotnē. Programma palīdz nākotni plānot. Principā Dienas Analītiķis – tā ir „laika mašīna”, kas ļauj „pārvietoties” gan nākotnes, gan pagātnes virzienā – mēs varam izvērtēt vēsturisku notikumu dienas, savas dzīves nozīmīgās dienas, piemēram, savu dzimšanas dienu, apzināt tās ritmu, dinamiku, raksturu - šīs dienas "iespaidu" mēs taču nesam sevī visu dzīvi... 

Programmas izsniegtais rezultāts (pagaidām) sastāv no divām daļām :

– pirmā ir dienas tēmu tops. Katrā tēmā apvienotas vairākas planētas, un augstāku vai zemāku vietu nosaka harmonijas un spriedzes attiecība. Jo augstāka ir vieta topā - jo tēma ir harmoniskāka. Savukārt indeksam nokrītot zemāk par vienu, tēma iekrāsojas sarkana.

– otro, izsmeļošāko daļu veido planētu leņķiskie aspekti, kuri, kā mozaīkas gabaliņi visi kopā veido dienas ainu. Tie ļauj konstatēt, ka dienas raksturu nosaka ne tikai harmonijas vai spriedzes skaitliskais pārsvars. Reizēm tie ir daži, bet, spēcīgi faktori.
Pārskatāmībai tie ir sadalīti:
1) pēc to darbības ilguma - ātrie (no 1 dienas līdz 3 nedēļām) un ilgstošie (kas fonā ir vairāk kā gadu)
2) pēc spriedzes un harmonijas pazīmes (zaļganie un iesarkanie).  

Pēc Dienas Analītiķa autoru ieceres: "pagātne - par velti!" :) Tas nozīmē, ka, ieejot Dienas Analītiķī, jūsu acu priekšā ir aktuālais brīdis un no tā jūs varat doties "ceļojumā" uz jebkuru dienu, kas palikusi atmiņā - tā var būt vakardiena vai pirmās satikšanās diena. Sajūtiet tās "garšu" un jūs redzēsiet, ka Dienas Analītiķis Jums palīdzēs ceļā uz Nākotni! Dienas Analītiķis kliedē nākotnes "miglu", dara nākotnes aprises konkrētākas, tātad, kļūst ērtāk projicēt nākotnē labas ieceres un labos nodomus. Tāda ir galvenā šīs Progammas ideja.      
...Kamēr mēs "slīpējam" Programmas detaļas, kā Jaungada dāvana, arī "nākotne" būs pieejama par velti. 
Pēc brīža, mēs pievienosim pulksteni ar laika zonām, kas ļaus jūtīgāk tvert izmaiņas dienas laikā jebkurā zemeslodes vietā (tagad planētu stāvoklis tiek rēķināts uz Rīgas pusdienlaiku (GMT+2)). Mēs plānojam pievienot vēl vienu rādītāju. Ap Jauno Gadu nāks klajā arī Programmas krievu versija. Bet pēc pāris mēnešiem, būs gatava arī personīgo prognožu sadaļa.

Veiksmi, panākumus un priecīgus svētkus!