Sākumlapa / Astroloģijas Raksti / Prognozes / 2011.gada janvāra dinamika

PROGNOZES

04. JAN

2011.gada janvāra dinamika

 2011.gada janvāra dinamika
Jaunā gada atnākšanu mazliet aizēnos Saules–Saturna kvadrāts (līdz 16.janvārim). Un par cik Saturns ir dzīves „galvenais grāmatvedis”, tā dinamisko aspektu periodi parasti nespārno, bet nes atgādinājumus par rēķiniem, saasina prasības vai vajadzības. Saturns saistīts ar dzīves stigrajiem elementiem, kas bieži vien liek sajust realitātes cietāku pusi. Šī aspekta periodā ieteicams vairāk uzmanības pievērst mugurkaulam, zobiem. Ieteicams pārmērīgi nefiksēties uz trūkumiem (vai trūkuma), pēc iespējas uzturēt fizisku un emocionālu siltumu mājās un darbā.


Venēras-Neptūna kvadrāts (līdz 7.janvārim) krietni vairo emocionālu inerci, padziļina izjūtas un dvēseles norises. Emocionalitāte prasīs vairāk apziņas, jāseko iespējamām provokācijām, lai neiekristu dažādās lejupejošu izjūtu plūsmās vai emocionālās bedrēs. Venēras aspektos vairāk jālieto dažādi asinis attīroši līdzekļi, jāizvairās no infekcijām un jāspēj uzskaņot izjūtas uz augstāka viļņa.

Pēc retrograda cilpas Merkurs (5.janvārī) atgriežas kvadrātā ar Urānu (līdz 14.janvārim) un tūlīt tam sekojošā savienojumā ar Plutonu (līdz 22.janvārim). Merkura aspekti paaugstina nervu un intelektuālu slodzi. Merkurs, kā informācijas planēta parasti saistīts ar ļoti plašu apkārtējo norišu spektru, jo visi mēs dzīvojam informācijas laikmetā, viss ir caurausts ar vadiem un sakaru līdzekļiem, bet katra individuālajā horoskopā Merkurs ir saistīts ar vismaz trim dzīves sfērām (parasti gan vairāk).
Merkura aspektu spriedzi mēs parasti izjūtam kā pieaugošu stresa fonu. Šajā laikā velams labāk kontrolēt mehānismus, uzmanīgāk uz autoceļiem, prātīgāk ar elektroierīcēm, saudzīgāk ar datoriem. Veselības ziņā raksturīga saspringtu Merkura aspektu iezīme ir pārmērīga organisma elektrizēšanās. Katram ieteicams veikt sev piemērotas aktivitātes, lai šajā periodā atbrīvotu organismu no liekas elektrības. Tajā labi palīdz dažādas relaksēšanās metodes, pirts, visparastākā duša, zāļu tējas. Un labi vārdi, pateikti laikā un vietā.

Janvāra pēdējā trešdaļa ir harmoniskāka, un tā ienesīs možuma un pārmaiņu impulsus jo Saule pāries (20.01) Ūdensvīrā, bet Jupiters (22.01) Aunā.  
Te gan Jupiters mazpamazām ieslēgsies kvadrātā ar Plutonu, kas liks risināt dzīves vērtību un cenu, dzīves mērķu un ambīciju jautājumus.

Vērtību un vērtējumu tēmai, pieslēgsies arī Venēra (29.01), tikai - no emocionālas puses. Venēra sāks veidot kvadrātu ar Urānu. Tādēļ mēneša beigās pašvērtējuma jautājumi kļūs jūtīgāki. Attieksmē un attiecībās ar apkārtējiem vēlams paust vairāk smalkjūtības. Pacensties uzmanīgāk vērtēt sevi, apkārtējos, situāciju, izvairoties no pārsteidzīgiem vispārinājumiem.

Visiem veiksmīgu janvāri! 

 

Citējot neaizmirstiet pieminēt www.astropolis.lv