Sākumlapa / Astroloģijas Raksti / Prognozes / 2011.gada februāra dinamika

PROGNOZES

01. FEB

2011.gada februāra dinamika

2011.gada februāra dinamika

Jupiters, kas janvāra beigās pārgājis Aunā, paaugstina aktīvo enerģiju "fonu" un strauji vizās uz priekšu pa Auna zīmi. Aktivitātes tēmai pievienojas arī Saules un Marsa savienojums (kas kopumā aptver visu mēnesi) - abi kopā šie faktori liek uzmanīties no dažādiem iekaisumiem un prasa prātīgāku apiešanos ar uguni un karstiem šķidrumiem, asiem priekšmetiem un mehānismiem.

Februāra sakumā pieaugs arī emocionāla intensitāte – Venēra, tāpat kā citas ātrās planētas, veido kvadrātu ar Urānu (līdz 5.02) - tas liks asāk pārdzīvot emocionāli aktuālas tēmas.
Un pārejot Mežāzī (4.02), Venēra savienosies ar Plutonu (līdz 14.02.), kas cels emocionālo „temperatūru”, liks izjūtām izreaģēt un transformēties. Šī faktors prasa smalkjūtību, savas attieksmes apzināšanos, savu reakciju kontroli, un kopumā, ļauj kaut ko atrisināt attiecībās ar cilvēkiem.
Februāra emocionālās tēmas ar to nebeidzas, seko Venēras kvadrāts ar Saturnu (līdz 23.02.), kas, tāpat kā citi Saturna saspringtie aspekti, liks asāk izjust savu šī brīža iespēju robežas.
Bet Neptūna savienojumi ar Sauli, Marsu, Merkuru, kas (visu februāra otro pusi), liks risināt katram aktuālās psiholoģiskās, vai varbūt garīgas tēmas.
Neptūna aspekti liek rēķināties ar paaugstinātu psiholoģisku iespaidošanos un vairāk uzmanības veltīt tam, lai atšķirtu vajadzīgos iespaidus no nevajadzīgajiem. Šis faktors liek būt izvēlīgākam pret kompāniju un uzturēšanās vidi, liek prātīgāk lietot reibinošas vielas, jo parasti Neptūna aspektos „dullums” ir spēcīgāks.  
Fiziskajā plānā Neptūna aspekti liek padomāt par ūdens stihiju un novērtēt problēmu iespējamības. No veselības viedokļa, jārēķinās ar paaugstinātu uzņēmību pret infekcijām un jāpacenšas ar dabiskiem līdzekļiem vairot organisma pretestības spējas.

 

Citējot neaizmirstiet pieminēt www.astropolis.lv 

Vizuālais materiāls no www.liveinternet.ru