Sākumlapa / Astroloģijas Raksti / Prognozes / 2011.gada marta dinamika

PROGNOZES

02. MAR

2011.gada marta dinamika

2011.gada marta dinamika
Kopš Jupitera pārejas Aunā, kas notika janvāra beigās - arī visa marta fonā saglabāsies lēni izklīstošs Jupitera-Plutona kvadrāts, kas uzturēs mērķu un perspektīvas jautājumus, brīžiem liks izvērtēt savas prioritātes, vērtības un dzīves pozīcijas. Dažs risinās varas problēmas, cits - morāla rakstura jautājumus, bet zamāk minētie planētu aspekti liks vairāk parūpēties par rīcības ētisko pusi.

Nozīmīgākie marta notikumi būs saistīti ar ātro debess ķermeņu aspektiem ar Urānu un Plutonu:
sākumā Merkurs (ap 6.03.), pēc tam Saule (ap 13.03) un pašās mēneša beigās arī Marss, sāks savienoties ar Urānu, turklāt tajā pat laikā - Urāns pāriet Aunā (12.03).

Te ir vajadzīga pauze, lai sajustu nozīmību, jo Urāns maina zīmi reizi 7 gados.

Visi planētu savienojumi ar Urānu ir riskantu notikumu pavērsienu un arī iespēju faktori.  
Un kā raksturīga laika iezīme jāpasvītro tas, ka tūlīt pēc savienojuma (0°) ar Urānu, visi ātrie debess ķermeņi sāk veidot kvadrātu (90°) ar Plutonu. Šis aspekts, kurā Merkurs nonāks 11.03., Saule - 20.03, bet Marss - 5.04., radīs dažādu transformāciju situācijas.
Minētie Urāna un Plutona aspekti liks uzturēt apziņas modrību un adekvātas rīcības spēju.     

Mēneša pēdējā dekādē ir vēl viens savienojums: Venēra sāk tuvoties  Neptūnam (no 23.03.), kas padziļinās emocionalitāti  un vairos dažādus saviļņojumus.
Līdz ar šo aspektu atkal pieaug dažādu ūdens un mitruma radītu problēmu iespējas.

Kopumā debess aina sola ļoti intensīvu martu, tādēļ novēlēsim saprātīgumu riska un iespēju izvērtējumā. Arī morālu līdzsvaru un ētisku pamatu, lai vēlāk var mierīgi gulēt. Vēlams kontrolēt stresu, izvairīties no destruktīvām situācijām un uzmanīgāk apieties ar transporta līdzekļiem un elektroierīcēm. Un visbeidzot janovēl, lai šis mēnesis katram nes novatoriskas idejas, atjautīgus risinājumus un drosmīgus lēmumus.