Sākumlapa / Astroloģijas Raksti / Prognozes / 2011.gada aprīļa dinamika

PROGNOZES

02. APR

2011.gada aprīļa dinamika

2011.gada aprīļa dinamika
Aprīļa dinamika ar kaut ko atgādinās martu:  tāpat kā martā mums ir vesela virkne dinamisku aspektu un tāpat kā martā, viena no tālajām planētām, šoreiz Neptūns, maina zīmi.
Ātrās planētas turpina savu „ceļu” cauri savienojumiem ar Urānu un kvadrātiem ar Plutonu.  Mēneša pirmo dekādi noteiks visai saspringtais Marsa un Urāna savienojums, kas nemanāmi pāries kvadrātā ar Plutonu.

Tajā pat laikā, Saule tuvosies Jupitera-Saturna opozīcijai un savienosies ar Jupiteru. Marsa aspekti veidos gaisotni, kurā sajaucas riska un iespēju trauksmainība, Saules-Saturna pretstatījums veidos opozīcijām raksturīgu pretrunu gaisotni. Bet Saules Jupitera savienojums – daudziem liks taustīties starp karmu un dharmu, vai, pagātnes apstākļiem, kas līdzīgi saveltai sniega kupenai un nākotnes plāniem vai cerībām, kuras mūsu pasaules puslodē dvesīs pavasaris, un, tai pat laikā, Urāna un Plutona aspekti nesīs sapurinošus, vai, modinošus impulsus.
  
4.aprīlī Neptūns pirmo reizi ieiet Zivīs (līdz augustam). Te vajadzīga pauze un atkāpe, jo tā kā šīs planētas zīmes maiņa notiek ik pēc 14 gadiem – šis ir laikmetīgs notikums. Vēlams atcerēties, ka jauna zīme vienmēr kaut ko maina pasaulē un vienmēr nes iespējas un izmaiņas dažādās dzīves jomās.  Neptūns ir planēta, kas  saistīta ar pasaules ūdeņiem, dvēseli, dzīvību. Neptūna zīmju maiņa radīs izmaiņas cilvēces psihoemocionālajā stāvoklī. Cilvēku dzīves izjūtā un pārdzīvojumā ienāks kaut kas jauns, un vēlams pacensties ienest dvēselē kaut ko atjauninošu. Pacensties uzskaņoties uz tiem „kamertoņiem”, kas uzlabo dzīves "kopskanējumu", veido dzīvi jēgpināku. Jēgas izjūtas tuvakajā nākotnē
dažam var pietrūkt, bet jēga, es domāju, ir visspēcīgākais vārds, kas saistīts ar planētu Neptūns.
No ikdienišķāka viedokļa,  Neptūna zīmju maiņa var paaugstināt infekciju un dažādu saindēšanās risku, tādēļ vēlams īpaši parūpēties par higiēnu - gan fizisku, gan garīgu.

9.aprīlī Plutons pagriezīsies atpakaļgaitā, un labi, ka tā ir brīvdiena, taču tik un tā vēlams saglabāt zināmu apziņas modrību, jo Plutons pagriezīsies būdams kvadrātā ar Marsu.     
Tā kā Marss seko Saulei, mēneša vidū tas atkārtos opozīciju ar Saturnu un savienojumu ar Jupiteru, turklāt Jupiteram virzoties diezgan strauji, arī viņa opozīcija ar Saturnu visai strauji klīdīs, tas saīsinās dažu pretrunīgu dzīves tēmu periodu, kas protams ir patīkami.

Ap to laiku, kad Saule pāriet Vērsī (20.04.) Venēra, kā pēdējā no ātrajām planētām – savienosies ar Urānu, ar tūlītēju pāreju Plutona kvadrātā, kas paaugstinās emocionālo procesu asumu.  
23.aprīlī, Merkurs maina kustības virzienu, arī šīs planētas pagrieziena diena ir brīvdiena un arī tas šķiet labāk, nekā darba dienā, jo notiek uz saspringtu Urāna aspektu fona.
Venēras aspekti, kas raisīsies aprīļa beigās, dažam vairos trauksmi vai vēlmi atbrīvoties no kaut kā savās izjūtās, citam, vēlmi strauji apgriezties vai sapurināt savas attiecības ar citiem, un dažs, kardināli mainīs attieksmi pret kaut ko savā dzīvē. 
Vēlams kontrolēt emociju stihijas, pacensties vēlmei transformēt savas izjūtas piešķirt konstruktīvu vai varbūt garīgu ievirzi. Un daudz kas izdosies.              

 

vizuālais materiāls ņemts no
http://araks.livejournal.com/100922.html