Sākumlapa / Astroloģijas Raksti / Prognozes / Saturnam pārejot Skorpionā

PROGNOZES

10. OKT

Saturnam pārejot Skorpionā

Saturnam pārejot Skorpionā

Tīmeklī parādās dažādi teksti sakarā ar Saturna pāriešanu Skorpionā un astrologi, protams [runājot arī par Saturnu] - stāsta par sevi… Un par cik man Saturns iet laukā no XII nama...arī es vēlos pateikt dažus vārdus  :)...  
Lūk, kas šķiet svarīgi:
Gan tas, ko cilvēks saka un kā viņš pārdzīvo Saturna tēmas ir atkarīgs no tā - vai viņa apziņa ir „zem” vai „virs” Saturna...

 ...„vāks” ir ciet vai vaļā, brīvs ir cilvēks, vai nav.

Kad Saturns valda apziņā - cilvēks vispār nevar būt brīvs, viņš ir savu apstākļu ieslodzījumā un jautājums tikai par ieslodzījuma veidu ... realitāte ir kamera vai un dzīve ir soda izciešanas vieta, un jautājums tikai par to – kādas stingrības režīms tajā valda (konkrētā periodā). Vai arī : dari ko darīdams - agri vai vēlu nāve ar izkapti būs klāt :).

...Saturns pāriet Skorpionā. Pozitīvais ir tas, ka zīmes maiņa kaut nedaudz atlaiž tēmas, kuras saistītas ar iepriekšējo zīmi. Saturna gadījumā - ja Svaru apstākļi cilvēku turējuši krampī sažņaugtu un viņš sapņojis par to „kad tas reiz beigsies”,  tagad būs iespēja uzelpot, Svaru tēmu dzīves pārbaudījumi mīkstināsies. Vispār dažādus attiecību jautājumus kļūs vienkāršāk risināt, regulēt, veidot…      

Saturns ir saistīts ar stabilitāti. Stabilitāte ir pilnīgi nepieciešama lieta normālai dzīvei. Taču pastāv dažāda stabilitāte – kartupeļu maisam, ratiem, laivai, divritenim, lidmašīnai – tā ir dažāda…  cilvēki veido dažādus stabilitātes modeļus, atkarībā no tā, vai apziņa ir statiskā un dinamiskā stāvoklī. Visstatiskākais apziņas stāvoklis ir kartupeļu maisa stāvoklis. Maiss tup un gaida, kad to iekraus (ratos, laivā, lidmašīnā utt.) un uz kaut kurieni vedīs. Šī tipa cilvēkiem ir samērā labi dažādos režīmos (autoritāros, totalitāros), bet slikti apstākļos, kuros viņiem pašiem sevi kaut kur dzīvē jāved. Viņi grib, lai to dara sistēma, vai, ārēji apstākļi.

Ja neved, tad agri vai vēlu viņos briest pārliecība, ka „jo tālāk, jo sliktāk” un rodas dramatiska sajūta, ka viņi ir pamesti dzīves ceļmalā un viņiem dzīvē nav vietas. Parasti viņi ir „kreisi” noskaņoti, viņi gaida, ka par viņiem rūpējas (valsts vai sabiedrība) un skumst pēc padomju laikiem. Šī cilvēku kategorija ir pakļauta vislielākajām problēmām, jo mūsu laiks (jeb Ūdensvīra laikmets) rada dinamisku realitāti.

Mazāk grūti, bet arī paskarbi ir citai cilvēku kategorijai – dienesta cilvēkiem, kas pieraduši vienkārši pildīt savas funkcijas, un tie arī vēlas, lai sistēma viņus uztur.  
Svarīgi ir tas, ka Saturnam atrodoties Skorpionā, vienlaicīgi, Plutons turpina atrasties Mežāzī – abas planētas atrodas viena otras „mājokļos” – tas nozīmē, ka starp tām veidojas cieša sakabe, kas ir līdzīga „savienojuma” aspektam. Un Saturns Skorpionā akcentēs un pastiprinās tos procesus, kas sākās, kad Plutons pārgāja Mežāzī – pēc Strēlnieka ekspansijas, sistēmās sākās saraušanās – reformas, optimizācijas, atbrīvošanās no liekiem kadriem utt. sistēmas cilvēkam tas ir, maigi izsaktoties, nepatīkami.

Saturns pāriet Skorpionā, bet Skorpions ir saistīts ar tēmām, kuras cieši skar ikvienu, bet ne katrs tās izprot, jo tās ir iepakotas, ievīstītas un cilvekam nav skaidrs, kas šajās tēmās ar viņu notiek.

Ar Skorpiona tēmām ir kā ar seksu – to izpratne ir atkarīga no apziņas brieduma. Ir cilvēki, kuru apziņa ir pirmspubertātes līmenī, kas dzīvo svētlaimīgā neziņā [par seksa, varas, resursu, finansu, dzīvības-nāves tēmu dramatismu] un te pēkšņi atklāj sev kaut ko taaadu (!) un svētlaimes vietā iestājas elle, mostas mēmas šausmas… pec tam viņi izgudro vai izplata dažādas pasaules sazvērestības teorijas, no kuram viena par otru paranoidālāka.

Citi ir pubertātes līmenī, kā tīņi pakļauti aizliegtā augļa kārdinājumam, iekārēm un meklē veidus to apmierināšanai. Šis kategorijas cilvēku vidū ir daudz varas pārstāvju, kas sapņo par iespēju izmantot citus un citu resursus…
Saturns formulē. Saturns dod iespējas darīt skaidrākus jautajumus saistībā ar zīmi, kurā patlaban atrodas. Tātad, tuvāko 2,5 gadu laikā tie būs jautājumi, kas saistīti ar Skorpiona simbolismu.
Tiem, kam paši cenšas veidot savas energosistēmas, tiem, kas paši cenšas transformēt sevi un savu dzīvi, kā Rainis teica - mainās uz augšu, tiem Saturns, protams, dos iespējas formulējot kaut ko saprast, un saprotot kaut ko nofomulēt, īstnot, izkristalizēt...


10.10.2012.