Sākumlapa / Astroloģijas Raksti / Prognozes / Par 2020. gadu

PROGNOZES

27. APR

Par 2020. gadu

Par 2020. gadu

Esam atvadījušies no 2019 gada, kas pie mums, un daudzviet pasaulē bija siltākais gads novērojumu vēsturē.  Temperatūru rekordu skaits bija lielāks nekā jebkad - es par to rakstīju pagājuša gada sākumā.
Iepriekšējā gadā pasaulē ir izdegušas lielas mežu platības - tie nav nieki, jo visu mūsu dzīves un dzīvības līdzsvars ir visai trausls...   

Vēsturiskais Saturna-Plutona savienojums aptver 2019-2020. gadus. Un  tāpat kā iepriekšējā gadā - šis ir gada svarīgākais aspekts. Pārējais [Jupitera pievienošanās šim savienojumam, Saturna kvadrāts ar Urānu un seši aptumsumi] – būs kā piedeva “pamatēdienam” . 
[Par Plutona un Saturna savienojumu raksts  
http://astropolis.lv/lv/articles/forecasts/547/Par_Saturna_un_Plutona_savienojumiem] 

 

Tā kā Saturns ir planēta, kas uztur kārtību un stabilitāti, bet Plutons tiecas to transformēt - šis planētu stāvoklis ir aicināts mainīt pasaules iekārtojumu. Dažviet tas notiks asāk, citur lēnāk [kas atkarīgs, no gan no demogrāfijas, gan psiholoģijas , gan reliģiskiem , gan nacionāliem , gan sabiedriskajiem,  gan ekonomiskiem faktoriem].
Piemēram, kad bija iepriekšējais savienojums, sabruka padomju sistēma, bet tas nenotika vienā mirklī :  ar Brežņeva nāvi beidzās stagnācijas laikmets, kam sekoja Andropova "skrūvju savilkšana", Gorbačova "sausais likums", pēc tam "Perestroika utt, utt.. Vēsturē Plutona un Saturna savienojumi rada tādas kā robežlīnijas, jeb tektoniskas plaisas starp zemes plātēm - aiz katra savienojuma sākas cits laikmets un cita pasaule.       

Minēju, šī gada pirmā īpatnība ir tāda, ka Saturna un Plutona savienojumam pietuvosies Jupiters, kurš parasti iedarbojas līdzīgi raugam vai katalizatoram. Un vēl šī gada īpatnība:  lielāks nekā parasti aptumsumu skaits - tie ir seši, ko senie uzskatīja par sliktu rādītāju.   

Kas attiecas uz šī nākamā gada ekonomiskajiem rādītajiem - mūsu politiķi dzīvi uztver caur Exel tabulām un tajās skaitļi vienmēr kļūst arvien smukāki [kas ļoti atgādina komunistu laikus, kad katras piecgades plāns tika pārpildīts un komunisms arvien tuvojās… tikai tauta par to stāstīja anekdotes] - tad lūk, pasaules ekonomikas radītāji ir viszemākie kopš 2008.gada krīzes. Ekonomisti, šķiet, to sauc par recesiju…

Skaidrs, ka katram ir svarīgi kā minētais planētu savienojums rezonē ar viņa "dzimtās kartes" rādītājiem, bet

tematiski uz šo savienojumu jūtīgāk jāreaģē tiem, kam dzimšanas kartēs Plutons ar Saturnu ir savienojumos, kvadrātos, opozīcijās. Un lūk:

Savienojumi bija:

1946-48 gados

1981-1983 gados.

 

Opozīcijas bija:

1963-1968.gados

2001-2002 gados.

 

Kvadrāti bija:

1955-56 gados

1992-1993 gados

2010-2011 gados.


Vēl : 

Brīvības bērniem - dzimušajiem  1990.-95.gadu periodā, dzimšanas kartēs ir Urāna un Neptūna savienojums [Mežāzī], un lūk, viņi šajā laika posmā, pārdzīvo tranzīta Saturna un Plutona savienojumu ar dzimtajiem Urānu un Neptūnu. 
03.01.2020. 


Citējot, neaizmirstiet atsaukties uz pirmavotu: Astropolis.lv