Sākumlapa / Astroloģijas Raksti / Prognozes / Ko mums gaidīt no Jupitera Zivīs

PROGNOZES

18. MAI

Ko mums gaidīt no Jupitera Zivīs

Ko mums gaidīt no Jupitera Zivīs

Nupat, nupat “labvēlis” Jupiters pārgājis Zivīs. Bet tā ir tikai pirmā pāreja - tāda kā pieklājības vizīte. Jo viņš vēl pagriezīsies atpakaļgaitā [20.06], un jūlijā atgriezīses atkal Ūdensvīrā [28.07.]. Un tikai pašās gada beigās Jupiters galīgi pārcelsies Zivīs [29.12].

Par Jupiteru:  pirmkārt, tas ir lielākais Saules sistēmas ķermenis [ja neskaita Sauli], kuru senie uzskatīja par labvēli, jo tas vairo leknumu un treknumu, kas potams, senajās lopkopju un zemkopju civilizācijās, asociējās ar labumu. 

Pretstatā Saturnam, kurš saistījās ar sausumu, tātad, badu, trūkumu, un attiectīgi - ļaunumu. Daudzās valodās, līdz pat sanskritam sniedzas šī sakabe tievs=liess=plāns=slikts [kā latviski sakām "vājš rezultāts ", tā krieviski, vārdiem "ухудшение" un "похудение" ir viena sakne :)]. 

Kā mūsdienu pasaule atšķiras no senatnes, tā arī mūsdienu astroloģijas priekšstati atšķiras:  Jupiters ir “labvēlis’’ - specifiskā kontekstā, bet vispār, tam ir ne vairāk izcilību un ne mazak problēmu kā citām planētām [arhetipiem], sākot ar fizisko līmeni : piemēram, no liekā svara pasaulē cieš lielāks cilvēku skaits, nekā no bada. Vai, no onkoloģijas, kad dažas šūnas sāk interpretēt attīstību tā, ka tā nonāk pretrunā ar pašu dzīvību. Vai civilizācijas mērogos: ekonomikai ir visu laiku jāattīstas, patēriņam nemitīgi jāaug, un aug liekas matērijas kalni... 

Kā lieliski, savulaik, noformulēja astrologs Aleksandrs Sokolovs: Jupiters ir tāds kā kosmisks raugs, kura iedarbībā uzbriest viss kas [pardon, ja citēju neprecīzi]. Pilnīgi piekrītu, piebilstot, ka katrā zīmē uzbriest tas, kas saistīts ar šīs zīmes simbolismu. Piemēram, kamēr vēl iespaidi svaigi par Jupitera atrašanos Ūdensvīrā - krietni pieaugusi Interneta nozīme. Iepriekšā ciklā [kad Jupiters bija Ūdensvīrā] – pasaulē parādījās pirmā kriptovalūta. Vēl ciklu agrāk notika Krievijas krīze [08.1998.], no kuras, starp citu, cieta ne tikai Krievija, bet visi, kas ar Krieviju strādāja. 

Un nu, Jupiters pāriet Zivīs.
Kam janotiek ņemot vērā visu pārējo – Jupiters, tak\' nav viens”debesīs” un arī Zivīs, tas nebūs viens, bet savienojumā ar Neptūnu. Un jāņem vērā, ka Jupitera savienojumu orbisi ir lieli.    

Tātad:

1.  Ko briedinās Jupiters:

Zivis ir pēdejā, 12. zīme, un, tāpat kā XII nams individuālajā kartē – visai sarežģīta vieta, jo saistīta ar ciklu nobeigumiem un beigu rezultātiem [atšķirībā no Mežāža formālajiem rezultātiem], kuri ne vienmēr un ne katram mēdz būt patīkami. Piemēram, kad Jupiters gāja pa Zivīm iepriekšējo reizi [2010.gada sākumā]  mēs arī ķepurojāmies laukā no krīzes.  

Zivīs saasina gan kopības, gan vientulības tēmas, gan piederības, gan atstumtības sajūtas. Un parasti, pieaug, kā es to saucu, "kolektīvais egoisms" - pieaug egregoru domstarpības. Nacionālas vai konfesionālas. 

Zivis, tā ir Zodiaka vieta, kurā normāla cikla rezultātā vairojas elementu sasaiste un kopsakarības, kas rada jēgas sajūtu [jēga – tā ir elementa iesaiste veselumā]. Bet nenormāla cikla rezultatā, tieši otrādi – jēgas trūkumu, kas rada depresiju. Un vēlmi bēgt no realitātes, iegrimt  ilūzijās, vai  “atslēgties” izmantojot dažādus apziņas “šķīdinātājus”.   

Vēl, Zivis ir ūdens stihijas zīme, kuras akcentācija parasti vairo ne visai patīkamas lietas saistībā ar šķidrumiem un ūdeni. Un ko pilnīgi negribētos – kaut kādas jaunas infekcijas. Piemēram, Kovids radās Jupitera un Neptūna kvadrāta laikā [11.2019. - ķīnieši to noklusēja, un ziņoja tikai decembrī]. "Cūku gripa" radās Jupitera savienojumā ar Neptūnu un Hironu [04.2009.]

2. No otras puses, atceroties, ka ne tikai planēta ietekmē zīmi, bet arī zīme planētu - kā Zivis ietekmēs Jupitera tēmas? Piemēram, jānotiek vērtību pārdalei. Un jā, tas parasti notiek par labu lielajiem, nevis mazajiem. 

Četrās iepriekšējās iepriekšejās Jupitera gaitās pa Zivīm pasaulē notika inflācijas kāpums. Tā, ka dzīvei jāsadārdzinās.       

Jupiters saistīts ar ceļu un virzienu izvēli. Zivīs Jupiters ir ūdens stihijā, bet ūdens ir noslēpumains. Tas mudinās meklēt nelegālus ceļus, vairos ekonomikas  “ēnas” daļu.

Pagaidām tā sanāk....17.05.2021.

Citējot neaizmirstiet atsaukties uz pirmavotu: Astropolis.lv