Sākumlapa / Astroloģijas Raksti / Metodes un pētījumi

PROJEKTI

07. MAI

Par Planētu Ciklisko Indeksu

– Simons Bizuns
0
Par Planētu Ciklisko Indeksu

Franču astrologu [Kloda Gano, Anrī-Žozefa Gušona, Andrē Barbo 20.gs vidū] ieguldījums pasaules astroloģijā - Planētu Cikliskais Indekss, kas, izejot no tā - augoša vai dilstoša fāze ir planētu kopciklā, raksturo civilizācijas kāpumus un kritienus. Parasti izmanto Jupitera, Saturna, Urāna, Neptūna un Plutona savstarpējos ciklus.

0
Cilvēces epidēmijas un nozīmīgie planētu stāvokļi

Cilvēces epidēmijas un attiecīgo gadu nozīmīgie planētu aspekti. It īpaši Neptūna, kas ir svarīgs tieši infekcijas izplatīšanas ziņā. 

161.g - Ķīniešu epidēmija (droši vien bakas)

Ne 180° Pl

 

165.g. - Antonīna epidēmija Romas impērijā (droši vien bakas)

Ne 180°Pl

0
Par sausumiem un aukstumiem Saturna savienojumu gados

Par sausumiem un aukstumiem Saturna savienojumu gados ar Plutonu vai Urānu.
Šoreiz tikai par savienojumiem - nelielā, pārskatāmā un labi apzinātā jaunākās vēstures periodā.

25. DEC

Par Jupiteru Strēlniekā

– Simons Bizuns
0
Par Jupiteru Strēlniekā

Nupat Jupiters izgājis no Strēlnieka un nebūs lieki atskatīties uz šo un citiem Jupitera Strēlnieka periodiem.  Kā nekā Jupiters te bija savās “mājās\".... 

Senos laikos lielāko Saules sistēmas planētu - Jupiteru saistīja ar labumiem.  Jaatzīmē, ka seno cilvēku pasaules uztverē lielums asociējās ar labumu. Brangs, tātad labs, savukārt, sīks, liess - tātad slikts. Un par cik Jupiters valda pār Strēlnieku, tātad pēc viņu loģikas – Strēlniekā labumiem jāvairojas.

Mūsdienu astroloģija saista Jupitera ciklu ar izaugsmi un attīstību.

Taču Jupiters tiek uztverts kā faktors, kas līdzīgs raugam:  kas iejaukts mīklā - tas arī aug, un tās ne vienmēr ir patīkamas lietas.

13. MAR

Par Vērsi un naudu

– Simons Bizuns
0
Par Vērsi un naudu

Nereti saka, ka nauda ir saistīta ar Vērsi. Senatnē tā uzskatīja. Bet vai mūsdienu nauda ir tāda pati kā senatnē?

Skaidrs, ka sākumā bija barteris - kā tas ir bērnībā, kad mēs mainam konfekti pret košļeni.
Bet pirmās naudas lomā [atkrībā no klimatiskajiem apstakļiem] bija kāda vispāratzīta vērtība, ekonomisti teiktu – vispieprasītākā “prece”.

Mūsdienās joprojām pastāv lopkopju ciltis, kuriem naudas funkciju pilda aitas (piemēram, šehseveni Persijā). Tā ir vistiešākajā nozīmē “dzīva nauda”, kuru var mainīt, cirpt, ēst, un turklāt, tā pati prot vairoties. Šajā sabiedrībā cilvēka materiālo labklājību raksturo viņa ganāmpulka lielums.

15. JAN

Jauns darbs - tranzītu salīdzinājums

– Simons Bizuns
0
Jauns darbs - tranzītu salīdzinājums

“Ai, darbiņi, ai darbiņi!
Bez darbiņa nevarēju;
Darbiņš man prieku deva,
Pilnu klēti labībiņas.”
Šo rindu autors strādāja uz zemes, kurai jāvelta daudz pūļu, taču spriežot pēc teksta, viņš guva gan prieku procesā, gan pārticību rezultātā - ja protams, tā nav tikai audzinoša mantra… Mūsdienās lielākā cilvēces daļa dzīvo pilsētās, tālu no zemes, kur ir pavisam citi “darbiņi”, taču, tāpat kā dziesmas autors, viņi vēlas, lai “darbiņš” dotu prieku, nevis ciešanas un pārticību, nevis trūkumu. Darbā mēs pavadām trešdaļu laika, un ja pieskaitām ceļu [uz darbu un mājām] – sanāk vēl vairāk. Un kad šis laiks tiek pavadīts slikti, kaut kas nav kārtībā, vai ne?

18. JAN

Tehnoloģisko revolūciju ritmi

– Simons Bizuns
0
Tehnoloģisko revolūciju ritmi

Smuka tabuliņa par jaunākās vēstures tehnoloģiskajām revolūcijām. Aktīvais vēstures posms - tie ir divi pēdējie Plutona cikli.

0
Lats un Eiro Latvijai - astroloģisks salīdzinājums

Es iesāku šo tēmu forumā, kas ir ļoti pateicīgs formāts, jo ļauj pakāpeniski vākt materiālus,
un par cik viss nepieciešamais ir savākts, var mēgināt to pasniegt kā rakstu.

Tēma ir interesanta un turklāt sabiedriski nozīmīga: astroloģiki salīdzināt Lata un Eiro ieviešanas faktus. Mums ir trīs momenti: 1) Latu nākšana pasaulē 2) pērejas diena uz Eiro 3) pats Eiro - ta dzimsanas diena. 
 
Tiem, kam nav svarīgi skaitļi, leņķi, tabulas - uzreiz rullllllējiet uz pašām beigām. Tur ir secinājumi.

10. MAI

Astroloģiskā fiziognomika

– Simons Bizuns
0
Astroloģiskā fiziognomika

Šodien katrs zina „savu” Zodiaka zīmi. 
Zīmi, kurā Saule atradās viņa dzimšanas brīdī. Cilvēki saka „es esmu vērsis”, esmu auns (patiesībā Saule šajā zīmē atradusies veselu mēnesi un tikpat labi katrs, kas dzimis janvārī sevi varētu saukt par „janvāri”)

0
Par Merkuru ar to saistītajās profesijās

Turpinām tēmu par planētu spēcīgām un vājām pozīcijām (zīmēs), proti aplūkosim klasisko priekšstatu atbilstību mūsdienu realitātei. Un šoreiz tas būs Merkurs un liels skaits profesiju pārstāvju - 3252 cilvēki no jomām, kas neapšaubāmi ir cieši saistītas ar Merkuru. Par cik profesiju parstāvju skaits katrā no jomām (kas ir mūsu rīcībā) ir atšķirīgs, mēs tos apkoposim procentos.  

Tātad,
saskaņā ar klasiskiem priekšstatiem Merkurs valda (tātad, ir spēcīgs)  Dvīņu un Jaunavas zīmēs.

0
Par Marsa popularitāti ar to saistītajās profesijās

Mēs turpinām attīstīt planētu spēka un vājuma tēmu (par Venēru varam lasīt šeit), kur salīdzinām tradicinālos priekšstatus un reālo ainu. Šoreiz apskatam Marsu tajās jomās, kuras neapstrīdami - visciešāk saistītas ar šo planētu: sports, policija, bruņotie spēki... 

09. MAR

Aktrises un Venēra

– Simons Bizuns
0
Aktrises un Venēra

Šajā nelielajā darbiņā tika izanalizētas 106 aktrišu kartes (no 20.gs sākuma līdz šim brīdim). Sākotnējs nodoms bija vienkāršs: paskatīties kā praktiski darbojas valdīšanas (-izraidījuma-eksaltācijas-krituma) modelis kā Venēras „spēka” raksturotājs. 

23. MAR

Zodiaks un formula-1 piloti

– Simons Bizuns
1
Zodiaks un formula-1 piloti Pievēršoties formula-1 sacensībām ieskatījos, kā pilotu dzimšanas (brīžu) saules "izklājas" pa Zodiaku. (Ap 100 sportistu, kas bija aktīvi piedalījušies sacensībās pēdējo 20 gadu periodā)
13. MAR

Zodiaks un tenisisti

– Simons Bizuns
0
Zodiaks un tenisisti Lūk, kā profesionāli tenisisti (viņu dzimšanas saules) "izklājas" pa Zodiaku.
(Ap 100 čempiona līmeņa sportistu).
Attēlā Latvijas tenisists Ernests Gulbis.
24. FEB

Zodiaks un boksa čempioni

– Simons Bizuns
5
Zodiaks un boksa čempioni

Esmu vienmēr teicis, ka manas simpātijas ir vienādas pret visām zīmēm, taču tā nu ir gadījies, ka vislielakie skandāli ir bijuši ar "baltajiem un pūkainajiem" Vēžiem :).
Un te, nejauši ieskatījos profesionālā boksa pasaules čempionu sarakstos un redzu - vēzis, vēzis, atkal vēzis... (attēlā Maiks Taisons arī ir "vēzis")
...Smagsvarus ņēmu visus pēc kārtas, bet pārējos - pēc nejaušības principa.
Tātad, bokseri (viņu dzimšanas saules) "izklājas" pa Zodiaku šādi:

15. OKT

Transporta negadījumi

– Simons Bizuns
1
Transporta negadījumi Šajā rakstiņā ir četri autortransporta negadījumu piemēri kopā ar četrām dzimšanas kartēm (kartes rektificētas). Varam novērtēt notikuma dinamiku un to, kā notikuma brīdis rezonē ar dzimšanas karti.
15. OKT

Brīnumaini notikumi

– Simons Bizuns
0
Brīnumaini notikumi Gadījumi, kurus mēs apskatīsim, nosaukti par brīnumainiem tāpēc, ka tie neiekļaujas ikdienišķuma ietvaros - tie ir neparasti. Visos notika kaut kas pārsteidzošs, kas turklāt šo cilvēku dzīvē kaut ko mainīja, visos gadījumos dažādi.

07. OKT

Grāmatveži

– Simons Bizuns
1
Grāmatveži

Grāmatvedība - ir līdzekļu uzskaite. Tātad cilvēku horoskopos, kas ar to nodarbojas, jābūt līdzekļu un uzskaites sasaistei.
Darba namiem (VI, X) jābūt saistītiem ar resursu namiem (II - savi resursi, VIII - sveši resursi, reizēm arī Plutonu, kā resursu planētu) un Saturnu - planētu, kura "atbild" par uzskaiti un kārtību.17. AUG

Uzvaras un zaudējum tiesā

– admins
3
Kā zināms, dzīvē nemēdz būt notikumi, kuriem nebūtu astroloģiska pamatojuma... Tas attiecas arī uz tiesāšanos. Patlaban mēs veicam pētījumu par tiesu uzvaru un zaudējumu astroloģiskām likumsakarībām, kurā aicinām piedalīties brīvprātīgos.
Mūs interesē 1) dzimšanas dati (bet bez jebkādiem vārdiem, uzvārdiem),  2) tiesas dienas dati 3) un īss komentārs par tiesas rezultātiem. Lūdzu, rakstiet uz astropolis@astropolis.lv
un mēs vienosimies par to, ko no savas puses varam Jums piedāvāt. 
12. FEB

Vecāku kompozīts un bērna horoskops

– Tatjana Panova un Simons Bizuns
1
Vecāku kompozīts un bērna horoskops

Pat pilnīgi teorētiski ir skaidrs, ka starp ģimenes locekļu horoskopiem vienmēr jābūt sakabei. Kā gan citādi? Ģimene, tas taču ir veselums, vienota sistēma. Tātad, tā saikne ar ģimenes locekļiem, kuru katrs jūt un redz - vienmēr arī astroloģiski ir pamatota.

28. JAN

Vētras, orkāni, tornado

– Simons Bizuns
4
Vētras, orkāni, tornado

Šis raksts veltīts ar gaisa stihiju saistītām "nepatikšanām": viesuļvētrām, orkāniem, tornado un piemēru klāsts arvien tiks papildināts.
Jebkurš spēcīgs notikums "prasa" atbilstoša spēka planētu konfigurāciju - tas ir loģiski. Parasatie spēka faktori, ko varam redzēt vētru kosmogrammās ir - pirmkārt saspringti aspektētas (savienojumu, kvadrātu, opozīciju aspektos) "neredzamās" planētas (Urāns, Neptūns, Plutons), no kurām, visbiežāk sastopams Urāns. Spilgti pārstāvēti - jebkuru planētu savienojumi, un (un steliumi). Arī tas ir  loģiski, jo savienojums "summē" planētu spēkus.
Biežs faktors ir planētu savienojums ar Mēness Mezgliem. 

 

18. JAN

Zemestrīces

– Simons Bizuns
0
Zemestrīces Šis ir nākošais materiāls no sērijas "Lielās nepatikšanas" un tajā ir apkopotas 17 varenākās zemestrīces - vairumā gadījumu ir zināms precīzs zemestrīces sākuma moments, tādēļ faktiski tie ir zemstrīču "dzimšanas" horoskopi (tur, kur laiks precīzi nav zināms, tas ir atzīmēts). Tiklīdz būs mazliet laika, pacentīsimies dot secinājumus, bet pagaidām - tās ir iespaidīgu notikumu iespaidīgas bildes, kurām pievienota saspringtu aspektu tabula. Ir iespēja izlasīt notikumu aspektu aprakstus programmā Dienas Analītiķis http://www.astropolis.lv/lv/transits/
   
06. JAN

Plūdi

– Simons Bizuns
0
Plūdi

Plūdi, pirmkārt, ir Neptūna "tēma". Šajā rakstā minētajos plūdu gadījumos mēs varam redzēt Neptūna savienojumus, opozīcijas , kvadrātus, kas dara plūdus un arī citas ūdens "nepatikšanas" visai prognozējamas. 
Bez Neptūna, jāņem vērā arī citus planētu aspektus - parasti nozīmīgos notikumos vairāku planētu saspringti aspekti "klājas" vairākās "kārtās"  (tabulā - ailes).
Vēl jāpiebilst, ka visos gadījumos aprēķins veikts uz vietējo pusdienlaiku, jo plūdiem grūti konstatēt precīzu sākuma mirkli - tātad tās ir kosmogrammas. 
Un tiem kas vēlas, ir iespēja iepazīties ar minēto plūdu dienu aspektiem programmā "Dienas Analitiķis" http://www.astropolis.lv/lv/transits/ .

20. DEC

Ugunsgrēki

– Simons Bizuns
0
Ugunsgrēki

Šis raksts veltīts ar uguns stihiju saistītām "nepatikšanām" - ugunsgrēkiem. Un kā lasītājs droši vien nojauš, šajā tēmā jābūt saspringti iesaistītām "karstām" planētām Marsam un Plutonam. Bez tam arī "siltajām" - Saulei un Jupiteram. Bet pārējo planētu konfigurācija rada dinamisku fonu.    

01. DEC

Negadījumi aviācijā

– Simons Bizuns
0
Negadījumi aviācijā

No astroloģijas viedokļa šis būs unikāls raksts, kas dos iespēju izvērtēt aviācijas negadījuma brīdi. Izvērtēt, saprast, pat sajust šī momenta spriedzi.
Patlaban mums arvien skaidrākas kļūst planētu konfigurācijas, kurās aviācijas negadījumu varbūtība kļūst ļoti augsta. Ja mēs zinām aviokompānijas, lidmašīnas izlaiduma, kaut viena lidmašīnas pilota vai kāda pasažiera datus - "nepatikšanas" var novērst. Jo situācija pilnīgi noteikti atspoguļosies visu "dalībnieku" horoskopos. 

11. OKT

Latvija un Lilita

– Simons Bizuns
3
Latvija un Lilita

Šī raksta sākotnējais mērķis bija izveidot Latvijas politiķu kosmogrammu galeriju, taču pēkšņi pārsteidza biežie Lilitas savienojumi ar planētām (laika gaitā Lilita nemaz tik bieži nesavienojas ar planētām) un mēs nolēmām pievērst uzmanību tieši Lilitas tēmai. Uzreiz atausa atmiņā tas, ka abos Latvijas neatkarības horoskopos, tāpat arī, Lata horoskopā - planētas savienojas ar Lilitu.
Pagaidām trūkst stingra pamata vispārinājumiem un secinājumiem, taču skaidrs, ka tā nav nejaušība.

09. JŪN

Latvija zvagznēs II

– Simons Bizuns
1

Latvijas Neatkarības deklarācija

Par precīzu laiku šobrīd īstas pārliecībās nav, tas tiek pārbaudīts

Ja pirmās republikas karte ir reti saspringta (itkā speciāli kāds meklētu vissaspringtāko brīdi, kad Mēness izveido Lielo Kvadrātu), tad Latvijas neatkarības deklarācijas brīdis, ir, kā speciāli piemeklēts neparasti harmonisks - kartes pamata konfigurācija - Sekstagramma. 
Kā redzams pēc aspektu tabulas pārmantojamība ir acīmredzama, taču, tā ir cita tauta un cita valsts. Tajā kaut kam jābūt diametrāli pretējam pirmajai republikai, jo Mc-Ic ass ir novietota otrādi - jaunajā kartē Mc ir Lauvā.  Problemātiska vieta šajā horoskopā ir uzlēcošs Plutona-Lilitas savienojums (I namā). Lilita ir faktors, kas raksturo, maigi izsakoties, ne visai gaišus psihiskos spēkus. Tā kā Plutons valda pār I namu, tas norāda uz paštēla problēmām. Un tā kā Plutons ir opozīcijā Saulei (VII namā), šīs paštēla problēmas rada savstarpējo attiecību grūtības.

Plutons valda arī pār resursiem un līdzekļiem, šis savienojums norāda uz ne visai tīrām finansu lietām, problēmas ar ēnu ekonomiku, problēmas ar slepenorganizācijām, un, kopā ar Prozerpīnu, kas VIII nama valdniece, kopā veidojas pārāk liels akcents uz svešiem resursiem.
09. JŪN

Latvijas vēsture zvaigznēs I

– Simons Bizuns
2
Latvijas vēsture zvaigznēs I

Jebkuram skeptiķim, kā arī tiem, kas neko nezina un negrib zināt par astroloģiju - planētu stāvokļi valsts notikumos attiecībā pret Valsts dzimšanas horoskopiem ļauj secināt vismaz to, ka notiekošais nav nejaušs. :)

0
Diena, kad piepildās Rīgas vēlēšanās

26. aprīļa rakstiņā Latvija, Lats, Laiks tika konstatēti datumi, kas visai nepatīkami atsaucas gan Latvjas valsts(1918), gan Lata horoskopos. Un tik dažas dienas atpakaļ - viens no tiem atausa apziņā saistībā ar Pašvaldību Vēlēšanām - 6.jūnijā.
Lūk, kāda ir Vēlēšanu dienas planētu aspektu tabula pret valsts(1918) horoskopu:

0
Attiecību (sinastriskās) astroloģijas atziņas

Attiecības pauž cilvēka jūtu pasauli, tātad, tā ir ūdens stihijas tēma, ”sievišķo” planētu tēma.

Senie uzskatīja, ka ideāla ģeometriska figūra ir aplis.
Un par cik dzīves biedrs tiek saukts par ”otro pusīti” - ideālas sinastrijas simbolam būtu jābūt riņķa līnijai, kuru šķērso diametrs, proti,  ”ideālai figūrai” no divām pusapļiem.

Dzīvē attiecības ir visai sarežģīta dzīves daļa, jo ”sievišķās” planētas ir iracionālas, ineretas, tās ”negribīgi” mainās, ar tām grūti kaut ko ”iesākt”, un tās glabā dzimtas kolektīvo pieredzi, kam pateicoties attiecībās ir tendence atkārtot iepriekšējās paaudzes. Savā ziņā, paldies šim trakajam (Ūdensvīra) laikmetam, kas tam pretojas un liek mums būt kreatīviem, nevis atkārtot vien.

Turpretī astroloģijā attiecības ir salīdzinoši vienkārša tēma, jo sievišķo planētu kritēriji ir vienkārši : saskan-nesaskan, pa spalvai-pret spalvai, patīkami-nepatīkami.

Šajā rakstā ir aptvertas galvenās attiecību astroloģijas atziņas, kas ir izkristalizējušās laika gaitā  - labu attiecību priekšnoteikumi.

28. DEC

Par Attiecību Analītiķi

– Simons Bizuns
2
Par Attiecību Analītiķi

Attiecību Analītiķis domāts jebkuram, kas vēlas kaut ko saturīgu uzzināt par savām attiecībām.

Patiesībā programma der jebkādu attiecību analīzei, jo tiek skatīti divi laika momenti, pieņemot, ka tajos ir dzimuši cilvēki, lai gan jebkurā brīdī pasaulē kaut kas dzimst. Astroloģijas izpētes objekts ir laiks, laika nogrieznis – moments, un astroloģijas iespējas divu momentu saskaņas raksturošanā Programmā ir pielāgotas attiecību tēmai. (Pirms ķērāmies pie darba mēs iepazināmies ar Internetā piedāvātajām programmām citās valodās, un pacentāmies paveikt ko labāku :) ).

Protams, uzsvars ir likts uz vīrieša un sievietes attiecībām, jo tieši šo attiecību aktualitāte kopš Ādama un Ievas, Romeo un Džuljetas, Lācplēša un Laimdotas (vai Spīdolas?) :) ir topa virsotnē.

15. OKT

Divi matemātiķi

– Simons Bizuns
0
Divi matemātiķi Viens no svarīgākajiem jautājumiem, ko cilvēks dzīvē risina ir sava aicinājuma, profesijas, vietas dzīvē - jautājums. Neaizmirsīsism to, ka cilvēks darbā pavada trešdaļu dzīves. Tatad, kad mēs runājam par profesijas izvēli, mēs runājam (vismaz) par to  - kur, kādā jomā paies dzīves trešdaļa...
08. OKT

Krievijas horoskops (1.daļa)

– Mihails Levins
0
Krievijas horoskops (1.daļa)

Krievijas vēstures analīze un prognoze 21.gadsimtam

Ievads

Pēdējā laikā modē ir nākušas prognozes valstij nākamajam gadam. Žurnālisti lūdz astrologus izteikties par to, kas mūs gaida nākamajā gadā. Arī šogad pie manis vērsās ar kārtējo šādu lūgumu. Bet ikreiz, kad mani lūdz prognozēt, es atceros klasisku anekdoti.
Ārsts jautā:
- Vai slimnieks pirms nāves svīda?
- Svīda.
Ārsts apmierināti paberzē rokas:
- Tā ir laba pazīme!
06. OKT

Krievijas horoskops (2. daļa)

– Migails Levins
2
Krievijas horoskops (2. daļa) Otrajā fāzē veidojās vienota valsts, kurā tika apvienotas visas neatkarību saglabājušās (Lietuvai, Polijai vai Zviedrijai nepievienotās) krievu teritorijas. Apvienošanās beidzās ar valdīšanas tipa maiņu - no kņazistu grupas Krievzeme kļuva par caristi. Visu šo laiku var saukt par Maskavas Krievzemes periodu, kaut arī Maskava par centru kļuva tikai sešdesmit gadus pēc fāžu maiņas.
05. OKT

Krievijas Horoskops (3 daļa)

– Mihails levins
2
Krievijas Horoskops (3 daļa) Pirms ķeramies pie prognozes, ir jāsaprot   katras   fāzes   galvenā   tēma. Krievijas kartē Jupiters atrodas III namā un valda pār X namu, kas saistīts ar mērķiem, un pār XI namu, kas saistīts ar galveno ideju. Tāpat Jupiters ir jaunākais Zivju valdītājs, bet Zivis ir I namā ieslēgta   zīme.   Tātad  tieši  progresīvā Jupitera  stāvoklis  namā  un  zīmē noteiks katras fāzes galveno ideju un mērķi (tēmu), kaut ari ne vienmēr laikabiedri šo mērķi apzinās.
04. OKT

Zodiaka kritiskie grādi

– Gaļina Volžina
3
Zodiaka kritiskie grādi Astroloģijas simbolismā par "kritiskiem" tiek uzskatīti trīs pirmie un trīs pēdējie katras zīmes grādi. Paši spilgtākie starp tiem ir pirmais un trīsdesmitais grāds - anareta. Kādas izpausmes īpatnības piemīt planētai, kas atrodas vienā no šiem grādiem?
Atcerēsimies, ka viens no pamatjēdzieniem astroloģijā ir cikls ar tā fāžu īpatnībām.
18. APR

Tematisko karšu metode

– Tatjana Mitjajeva
1
Tematisko karšu metode Tematisko karšu metode ir metode, kas ļauj analizēt natālo karti, akcentējot kādu konkrētu dzīves tēmu kā konkrētu planētu tēmu - profesionālās izvēles jautājumus, attiecības (sinastrijas), Mēness mezglu tēmas (pagātni, tagadni, nākotni). Metode ļauj analizēt katras tēmas namus un prognozēt arī tad, ja nav zināms dzimšanas bridis, utt. Man bija nepieciešami četrpadsmit gadi, lai radītu un pārbaudītu šo metodi. Mani kolēģi un daudzi astrologi šo metodi izmanto darbā, šī tēma ir apspriesta astrologu konferencēs, Astroloģijas akadēmijā. Lekciju kursi ir tikuši lasīti Bulgārijā, Polijā, Latvijā, Ukrainā, un katru gadu tos noklausās vecāko kursu studenti. Vēlos izteikt pateicību Mihailam Levinam par atbalstu un iedvesmu šajā darbā.
27. FEB

Toms Henks

– Dāvids Zvaigzne
0
Toms Henks Toms Henks pēc vairākām aptaujām (kompānijas Harris Interactive un žurnāla Entertainment Weekly aptaujām) tika atzīts par populārāko amerikāņu kinoaktieri. Pirmajā brīdī var šķist dīvaini, ka tas ir tieši smalkjūtīgais Vēzis – Henks. Bet, starp citu, šāds aktiera novērtējums pozitīvi raksturo pašus amerikāņus. Kādēļ? Mākslinieks kļūst populārs tāpēc, ka procesi, kas notiek viņa individuālajā psihē, atspoguļo procesus, kas notiek arī kolektīvajā psihē. Vēl patētiskāk var teikt, ka mākslinieka dvēsele un tautas dvēsele ir kā savienotie trauki. Viņš ir kā tāfele, uz kuras ir rakstīts tas, kas ar mums notiek. Tādēļ Henka popularitāte amerikāņus raksturo labāk nekā daudz kas cits.

Pēc aptauju datiem, par Henka popularitātes iemeslu cilvēki atzīst aktiera spēju raisīt skatītājos uzticību. Ja skatāmies horoskopā (sk. karti), tad vispirms ir jāaplūko pats horoskopa sākums, horoskopa I nams, un tajāir austoša Selēna.
13. FEB

Džeks Nikolsons

– Dāvids Zvaigzne
0
Džeks Nikolsons Džeks Nikolsons - triju Oskaru ieguvējs, aktieris, scenārists un režisors - Amerikā tiek uzskatīs par 20. gadsimta beigu trešdaļas populārāko aktieri.
No astroloģijas viedokļa, vispirms interesants ir jautājums: kā dzimšanas kartē ir redzama popularitāte? Kas ir vajadzīgs, lai cilvēks tiktu ne vien pamanīts, bet ari atzīts? Lai cilvēku pamanītu, viņa kartē kaut kam spilgtam ir jāatrodas uzlecošā vai zenīta stāvoklī. It īpaši, ja starp zenīta un austošo stāvokli ir saistība, kā tas, piemēram, ir Nikolsonam: aust (uz Asc) Lauvas zīme, bet Saule, kas atrodas zenītā, valda pār šo austošo Lauvas zīmi.
13. FEB

Kianu Rīvss

– Dāvids Zvaigzne
0
Kianu Rīvss Viņa pilnais vārds ir Kianu Čārlzs Rīvss (Keanu Charles Reeves). Dzimis 1964. gada 2. septembri Beirutā eksotiskas - angļu, ķīniešu un havajiešu - gēnu kombinācijas rezultātā. Varbūt tiešām jaukto asiņu cilvēki ir vistalantīgākie? Kianu Rīvss ir viena no neparastākajām zvaigznēm pie Holivudas debesīm. Viņam ir pilnīga imunitāte pret zvaigžņu slimību, Holivudas narcisismu, viņu nesaista naudas ieguldīšana spēļu klubos, iegādāto automobiļu demonstrēšana un greznas villas - vēl pavisam nesen viņam nebija pat pastāvīgas dzīvesvietas.
14. JAN

Romantiskas iepazīšanās

– Simons Bizuns
0
Romantiskas iepazīšanās
2005.gada astroloģiskās konferences materiāli.
Pirmo reizi nopublicēts žurnāla „Astroloģijas Pasaule” vasarā (2005)


Vārds "romantisks" tiek piedēvēts visdažādākajām norisēm, tāpēc ne vienmēr ir skaidrs, kas ar to tiek domāts. Skaidrs ir tikai tas, ka puisis iepazīstas ar meiteni (un otrādi), un tajā ir kaut kas pievilcīgs, reibinošs, satraucošs, neparasts, negaidīts. Kā ir jānostājas „zvaigznēm” pret cilvēka dzimšanas karti, lai būtu iespējama romantiska iepazīšanās? Kas tajā notiek?

Ikvienu situāciju, kas nav regulāra, var izskaidrot ar tranzītiem un to aspektiem pret dzimšanas karti. Piemēram, tranzīti apstiprinās pēkšņu telefona zvanu, bet, ja telefons zvana caurām dienām, tā ir regulāra norise, kas saistīta ar aktīvu III namu un Merkura stāvokli natālajā kartē.
23. DEC

Zīmes un cilvēki

– Simons Bizuns
0
Zīmes un cilvēki
Pirmā publikācija žurnālā "Astrologijas Pasaule" 2004. gada. Rudens


Viena no mūsdienu iezīmēm ir tā, ka lielākā daļa cilvēku ir kaut ko no astroloģijas dzirdējusi. Gandrīz katrs šodien zina, kādā zodiaka zīmē ir dzimis un, līdz ar to, kādas īpašības viņam piemīt. Cilvēks saka: es esmu kārtīgs tādēļ, ka esmu Jaunava, vai, es esmu “omulīgs” tādēļ, jo esmu Vēzis utt. Tā kā zīmju ir divpadsmit, cilvēks sevi pieskaita apmēram divpadsmitai daļai cilvēces...:)

Bet skeptiķi vīpsnā – viņi zina, cik maz tas atbilst patiesībai par konkrēto cilvēku.

Šķiet, ka cilvēks pats sev cenšas iestāstīt, ka viņam piemīt šīs zīmes īpašības, lai gan īstenībā ne vairāk kā jebkuram citam.

07. OKT

Visvairāk un vismazāk aspektētās planētas

– Gaļina Volžina
4
Visvairāk un vismazāk aspektētās planētas Ko horoskopā nozīmē visvairāk aspektētā planēta (ja tāda pastāv)? Viduslaiku astroloģijā tā tika saukta par aspektu karali. Jau pats nosaukums liek saprast, ka runa ir par planētu, kurai horoskopā ir vislielākais mažora aspektu skaits.
Vispirms ir jāuzsver, ka izcelt kādu no planētām ir vērts tikai tad, ja tās aspektu skaits manāmi pārsniedz citu planētu aspektu skaitu. Mēdz būt tādas konstelācijas, kurās gandrīz visas planētas ir savstarpēji spēcīgi aspektētas. Tādā gadījumā to vidū nav vērts meklēt "aspektu karali".
Tā kā aspekts starp planētām - tā ir šo planētu principu savstarpēja saikne, visvairāk aspektētā planēta veido daudzas saiknes, tā iesaistoties citu planētu darbībā. Var teikt, ka tā ietekmē daudzas (iespējams, pat visas) dzīves jomas. No vienas puses, tas šai planētai piešķir nozīmību. No otras puses, šī planēta it kā izkaisa savu enerģiju dažādos virzienos un tai ir grūtāk koncentrēties pašas uzdevumiem.