DIENAS ANALĪTIĶIS

KALENDĀRS

Dienas Analītiķis ir programma, kas raksturo ikvienu dienu pagātnē vai nākotnē no planētu savstarpējo aspektu viedokļa.
Dienas Analītiķis, tā ir astroloģiska “laika mašīna”, kas ļauj izvērtēt šodienu vai vēsturisku notikumu dienas; savas dzīves nozīmīgās dienas vai prognozēt nākotni – tajā mērā, kādā planētu stāvokļi ir “kopēji” un skar visus.

Programmas izsniegtais rezultāts sastāv no divām daļām:

  • pirmais ir dienas tēmu tops. Katrā tēmā apvienotas vairākas planētas, un augstāku vai zemāku vietu nosaka harmonijas un spriedzes attiecība. Jo augstāka ir vieta topā - jo tēma ir harmoniskāka. Savukārt indeksam nokrītot zemāk par vienu, tēma iekrāsojas sarkana.
  • otro, izsmeļošāko daļu veido planētu leņķiskie aspekti, kuri, kā mozaīkas gabaliņi kopā veido dienas kopainu. Tie ļauj konstatēt, ka dienas raksturu nosaka ne tikai skaitliskais (harmonijas vai spriedzes) pārsvars. Reizēm tie ir daži, bet, spēcīgi faktori. Pārskatāmībai tie ir sadalīti:
    • pēc to darbības ilguma - ātrie (no 1 dienas līdz 3 nedēļām) un ilgstošie (kas fonā ir vairāk kā gadu)
    • pēc spriedzes vai harmonijas pazīmes (zaļganie un iesarkanie).

Novēlam patīkamu dienu!

Svarīgāko tēmu tops

Ātrie faktori

Mēness un Merkurs savienojumā

nobīde: 0° Saplūstošs

Šodienas faktors, kas cieši saista pielāgošanās un domāšanas procesus. Ja pacensties nekrist bērnišķībā un slinkumā un neļauties juceklīgai steigai, šis faktors sekmē informācijas apguvi, teorijas pielietojumu praksē. Šodien var rast ērtākus risinājumus, paust instinktīvu apķērību, veikt saimnieciskus un tirdzniecības pasākumus. Veselības ziņā: nevajadzētu pusdienot nervozā vidē vai ar sviestmaizēm pie datora.

Mēness un Marss sekstilā

nobīde: 0° Izklīstošs

Harmonisks šodienas faktors, kas palīdz rūpes labāk saskaņot ar aktīvu rīcību, darbus veikt ērtāk un sekmē saimnieciska rakstura darbību.

Mēness un Saturns savienojumā

nobīde: 7° Saplūstošs

Šodienas faktors, kuru nosaka stingrāku un „cietāku” apstākļu ietekme uz organisma pielāgošanās spēju, kas parasti rada ne pārāk omulīgu pašsajūtu. Šis faktors bremzē šķidruma kustību organismā, tādēļ noskaņojums pats no sevis, diez vai būs līksms – tonuss būs pašam jāceļ. Šodien labāk var izdoties pasākumi un darbi, kurus darot, emocijas drīzāk traucē nekā palīdz. Jārēķinās arī ar to, ka šodien ir lielāka tendence kontrolēt, pārbaudīt, atgādināt par saistībām un parādiem. Veselības ziņā: vēlams nelietot smagu un grūti sagremojamu uzturu, nedaudz vairāk uzmanības veltīt zobiem, un izdarīt vingrinājumus mugurkaulam un locītavām.

Mēness un Urāns trigonā

nobīde: 6° Saplūstošs

Ļoti harmonisks šodienas faktors, kas palīdz komfortablāk justies informācijas piestrāvotā vai sabiedriskā vidē, dabiskāk reaģēt uz apstākļu izmaiņām vai nestandarta situācijām. Palīdz saskaņot parasto un neparasto, ierasto un neierasto, mazina stresu un ļauj labāk justies notikumu juceklī.

Mēness un Neptūns kvadrātā

nobīde: 7° Izklīstošs

Šodienas faktors, kura laikā rodas problēmas ar šķidrumu cirkulāciju organismos, bet emocionāli, cilvēkiem ir jāpieliek vairāk pūļu, lai uzturētu noskaņojumu, kas brīžiem, līdzīgi mūzikas instrumentam mitrā laikā – īsti neskan. Var rasties neizprotams skumjas, īgnums, pazemināties reakcija un koncentrēšanās. Dažam pastiprinās tieksme uz alkoholu, un ja jāizvēlas, tad stiprāki grādīgi dzērieni šādā laikā ir vēlamāki, nekā vāji, jo uzlabojot asinsriti, tie nedaudz tonizē. Veselības ziņā: paaugstinās infekciju un saindēšanās risks.

Merkurs un Marss sekstilā

nobīde: 1° Izklīstošs

Šis akcents palīdz uzturēt prāta un aktivitātes tonusu un uzlabo saikni starp saprašanu un reaģēšanu.

Merkurs un Saturns savienojumā

nobīde: 6° Saplūstošs

Šī faktora periodā intelekts un formējošie spēki sāk savstarpēji ciešāk ietekmēties. Tas dara cilvēkus nopietnākus, atturīgākus, tie cenšas apdomīgāk izteikt viedokli, atbildīgāk izturēties pret solījumiem. Taču šajā laikā vieglāk formulēt jau esošas idejas — svaigas domas nāk prātā retāk un itkā negribīgi. Darbībā šis faktors mazina kustību veiklību un vieglumu, pienākumi sāk vairāk spiest, prasības kļūst stingrākas. Cilvēku attiecībās rodas vairāk kritikas, spriedumu, pārmetumu — vispār, šī faktora raksturīga iezīme ir tas, ka vieglāk tiek tvertas nepilnības nekā "pilnības". :) Sakaru tīklos un ierīcēs šajā laikā biežāk gadās problēmas ar kontaktiem, ritošajām daļām, palaišanas sistēmu, bremzēm. Veselības ziņā: vēlams vērst uzmanību elpošanas ceļu un zarnu darbībai, kā arī kauliem, zobiem, locītavām. Vairāk parūpēties par rokām un plaukstām.

Venēra un Neptūns trigonā

nobīde: 4° Izklīstošs

Harmonisks faktors, kas rada saikni starp vēlmēm un dvēseles izjūtām, smalkjūtību un iejūtību, emocionālām reakcijām un iekšējiem noskaņojumiem. Šis faktors ienes ikdienišķās norisēs muzikālu toni un kopējā planētu "zīmējumā" ir psiholoģiskā komforta akcents.

Venēra un Plutons sekstilā

nobīde: 1° Saplūstošs

Harmonisks akcents, kas palīdz rast patīkamākus risinājumus resursu un līdzekļu jautājumos, labāk novērtēt iespējas,saskaņot darbības dinamiku ar personīgajām vēlmēm un simpātijām. Labs erotisks akcents, taču tas palīz risināt arī darba attiecību jautājumus.

Marss un Plutons kvadrātā

nobīde: 0° Izklīstošs

Saspringts faktors, kura laikā kļūst grūtāk tikt galā gan ar savu aktivitāti, gan ar apkārtējās pasaules dinamiku, tādēļ daļa enerģiju bieži vien vienkārši tiek „sadedzināta” dažādos konfliktos un postījumos. Šis faktors vairo ekstremālu situāciju un negadījumu risku cilvēku sabiedrībā un Dabā (šajos periodos stihijas parasti izpaužas varenāk). Cilvēkos pieaug uzbudinājums, kontakos vairāk agresijas, vai pat vardarbības izpausmju. Šajā laikā vēlams uzmanīgāk apieties ar uguni, asiem priekšmetiem, viegli uzliesmojošiem materiāliem. Tehnikai un drošības sistēmām vēlams būt labā kārtībā. Taču ir jāpasvītro, ka tad kd cilvēks spēj iekšēji organizēties, un enerģiju ievirzīt konstruktīvā gultnē, šajā laikā var veikt tādus darbus, kuriem ilgi nevarēja „nobriest”. Vai kaut ko tādu, par ko pat nevarēja iedomāties, ka tas vispār iespējams, ja kalnus cilāt, tad tieši tagad. Vēl, šajā laikā vieglāk atbrīvoties no visa, kas traucējis dzīvot. Un gluži ikdienišķi – labi izdodas totālas tīrīšanas. Veselības ziņā: vēlams veltīt uzmanību muskuļu, reproduktīvai sistēmai, izvairīties no pārslodzēm, traumatisma, iekaisumiem.

Ilgstošie faktori

Jupīters un Neptūns trigonā

nobīde: 2° Saplūstošs

Harmonisks, attīstību sekmējošs faktors, kas palīdz veidot kopēju noskaņu un emocionāko komfortu. Šis faktors palīdz ieklausīties sevī un apjaust īsto ceļu. Ļauj saskaņot plānus ar iekšējām vīzijām, mērķus ar jēgas sajūtu. Vairo iejūtību, sekmē vienošanos. Labs palīgs psiholoģisku, labdarības un mākslas ideju ītenošanai.

Saturns un Urāns trigonā

nobīde: 1° Izklīstošs

Ļoti harmonisks faktors, kas palīdz uzturēt saskaņu starp kārtību ar brīvību, palīdz labāk saistīt domāšanas shēmas un nestandarta pieeju, atbildību ar oriģinalitāti, apdomību ar novatoriskumu.

Visu aprakstu teksti © Simons Bizuns. Pārpublicēšana tikai ar autora atļauju. Citējot, atsauce uz pirmavotu ir obligāta.