DIENAS ANALĪTIĶIS

KALENDĀRS

Dienas Analītiķis ir programma, kas raksturo ikvienu dienu pagātnē vai nākotnē no planētu savstarpējo aspektu viedokļa.
Dienas Analītiķis, tā ir astroloģiska “laika mašīna”, kas ļauj izvērtēt šodienu vai vēsturisku notikumu dienas; savas dzīves nozīmīgās dienas vai prognozēt nākotni – tajā mērā, kādā planētu stāvokļi ir “kopēji” un skar visus.

Programmas izsniegtais rezultāts sastāv no divām daļām:

  • pirmais ir dienas tēmu tops. Katrā tēmā apvienotas vairākas planētas, un augstāku vai zemāku vietu nosaka harmonijas un spriedzes attiecība. Jo augstāka ir vieta topā - jo tēma ir harmoniskāka. Savukārt indeksam nokrītot zemāk par vienu, tēma iekrāsojas sarkana.
  • otro, izsmeļošāko daļu veido planētu leņķiskie aspekti, kuri, kā mozaīkas gabaliņi kopā veido dienas kopainu. Tie ļauj konstatēt, ka dienas raksturu nosaka ne tikai skaitliskais (harmonijas vai spriedzes) pārsvars. Reizēm tie ir daži, bet, spēcīgi faktori. Pārskatāmībai tie ir sadalīti:
    • pēc to darbības ilguma - ātrie (no 1 dienas līdz 3 nedēļām) un ilgstošie (kas fonā ir vairāk kā gadu)
    • pēc spriedzes vai harmonijas pazīmes (zaļganie un iesarkanie).

Novēlam patīkamu dienu!

Svarīgāko tēmu tops

Ātrie faktori

Mēness un Venēra kvadrātā

nobīde: 4° Saplūstošs

Šodienas faktors, kura laikā var biežāk rasties emocionālas neveiklības, kaprīzes, var būt neapmierinātība un kaut kas var nesaskanēt ar iekšējām komforta vai estētiskām prasībām. Šodien mātēm, kontakts ar meitām var prasīt nedaudz vairāk pacietības. Veselības ziņā: pārtikas produktu izvēlē šodien var atļauties būt izvēlīgam(—ai) un kaprīzam(—ai) un šodien nevajadzētu pusdienot sliktā noskaņojumā.

Saule un Mēness sekstilā

nobīde: 0° Izklīstošs

Harmoniskas šodienas akcents, kas saskaņo vitālos spēkus, harmonizē dzīvības procesus, un uzlabo pašsajūtu.

Merkurs un Saturns kvadrātā

nobīde: 0° Saplūstošs

Faktors, kura laikā prātā, kustībās, kontaktos rodas vairāk šķēršļu, un vienlaicīgi dzīve sāk prasīt atbildes uz nopietnākiem jautājumiem. Domāšanai jāpārvar lielāka pretestība, brīžiem kā automašīnai uz slikta ceļa, turklāt vairāk ir kritikas, vērtējumu un prasību. Grūtāk kļūst izteikties brīvi un nepiespiesti — nevajadzētu cerēt, ka bez iepriekšējas gatavošanās runa būs laba, labāk cītīgāk iepriekš apdomāt jautājumus, jo vairāk uzmanības tiks pasniegšanas formai un formālai pusei (piem.konkrētiem skaitļiem). Vēl šajā laikā daudzi, kā pēc norunas sāk atcerēties – kurš—kuram—ko ir parādā. Vēlams vairāk uzmanības veltīt kārtībai dokumentos, rēķinos, grāmatvedībā. Veselības ziņā: elpošanas ceļiem, zarnām, locītavām, plaukstām un pirkstiem.

Merkurs un Plutons trigonā

nobīde: 4° Izklīstošs

Ļoti harmonisks faktors, kas palīdz domām un idejām īstenoties. Šis faktors palīdz domai valdīt pār materiālu, vairo prasmīgumu, sekmē risinājumus, kas ļauj mobilizēt savas un apkārtējo iespējas un resursus. Šis akcents palīdz domai darīt darbu

Marss un Neptūns opozicijā

nobīde: 0° Izklīstošs

Problemātisks faktors, kura periodā pieaug pretrunas starp rīcību un psiholoģiskām norisēm – izjūtām un noskaņojumiem. Šajā laikā darbība var sākt „iestigt”, zaudēt mērķtiecību, dažam var zust jēgas sajūta. Reizēm cilvēki var pievilt: partneris var negaidīti atslābt un izkrist no aprites, iegrimt nekontrolējamā noskaņojumā, dīvainā transā (vai, piemēram, sākt dzert), vai pilnīgi nerēķināties ar otra dvēseles stāvokli. Savstarpējās attiecībās rodas tendence vienam ieņemot aktīvu pozīciju, bet otram — pasīvu, ļauties noskaņojumiem vai atslābt. Šajā laikā vēlams uzmanīgāk ar ūdeni, šķidrumiem, ķīmiskām un indīgām vielām. Mitrā klimatā var būt vairāk problēmu mitruma dēļ (nokrišņi, sūces, puves, pelējums). Veselības ziņā: pieaug infekciju, iekaisumu risks.

Marss un Plutons trigonā

nobīde: 4° Saplūstošs

Ļoti harmonisks faktors, kas palīdz aktivitātē iesaistīt lielākus spēkus un iniciatīvai dod "uzrāvienu". Tas palīdz labāk valdīt pār situāciju, veiksmīgāk iekļaut savus spēkus komandā un darboties saliedētāk. Šis akcents ļauj panākt harmonisku sinerģētisku efektu.

Ilgstošie faktori

Jupīters un Saturns sekstilā

nobīde: 4° Izklīstošs

Harmonisks faktors, kas palīdz saskaņot ieceres ar iespējām, pieņēmumus ar pierādījumiem, projektus ar likumiem. Tālākiem plāniem ir lielākas izredzes gūt atbalstu. Aprēķinos vieglāk nolīdzsvarot optimistiskās prognozes un pesimistiskajām. Šis faktors palīdz mācīties, kārtot eksāmenus un kontaktēt ar priekšniecību.

Jupīters un Urāns opozicijā

nobīde: 0° Saplūstošs

Faktors, kas liek pārvarēt zināmu attīstības krīzi, pārvērtēt uzskatus un meklēt attīstības ceļus. Šajā periodā var sākt izpausties neatbilstība starp uzskatiem un aktuālo momentu, vai, dzīves stratēģija var sākt slikti saskaņoties ar jaunākajām ziņām un aktuālo informāciju. Tādēļ dažiem saasināsies šaubas par savas personības nozīmi, lomu, kompetenci. Neapmierinātība ar sevi var izpausties pārspīlētās ambīcijās un neapdomīgos lēmumos. Taču kā pozitīvais šajā faktorā jāatzīmē – iespēja apsvērt savas prioritātes, pārskatīt uzskatus, pārvētēt vērtības, iespēja atklāt sev kaut ko jaunu un nozīmīgu. Veselības ziņā: vēlams izvairīties no lieka stresa, veltīt uzmanību aknu darbībai.

Saturns un Urāns trigonā

nobīde: 5° Saplūstošs

Ļoti harmonisks faktors, kas palīdz uzturēt saskaņu starp kārtību ar brīvību, palīdz labāk saistīt domāšanas shēmas un nestandarta pieeju, atbildību ar oriģinalitāti, apdomību ar novatoriskumu.

Saturns un Lilita savienojumā

nobīde: 3° Izklīstošs

Faktors, kura periodā darbības laikā jebkādas ierobežojošas un kārtību veidojošas aktivitātes, kā arī likuma pārstāvju izpausmes ir saistītas ar ne visai gaišiem spēkiem gan realitātē gan cilvēku dvēselēs.

Neptūns un Plutons sekstilā

nobīde: 4° Izklīstošs

Harmonisks faktors, kas palīdz saskaņot dvēseles pārdzīvojumus ar dzīves transformācijām, sabiedrības noskaņojumus ar sabiedrības resursu izmantošanu, sapņošanu — ar reālu īstenošanu un dzīves pārbaudījumiem; dvēseles un varas jautājumus. Šis faktors vairo darbības jēgas izjūtu un palīdz uzturēt normālu psiholoģisko „klimatu”.

Visu aprakstu teksti © Simons Bizuns. Pārpublicēšana tikai ar autora atļauju. Citējot, atsauce uz pirmavotu ir obligāta.