DIENAS ANALĪTIĶIS

KALENDĀRS

Dienas Analītiķis ir programma, kas raksturo ikvienu dienu pagātnē vai nākotnē no planētu savstarpējo aspektu viedokļa.
Dienas Analītiķis, tā ir astroloģiska “laika mašīna”, kas ļauj izvērtēt šodienu vai vēsturisku notikumu dienas; savas dzīves nozīmīgās dienas vai prognozēt nākotni – tajā mērā, kādā planētu stāvokļi ir “kopēji” un skar visus.

Programmas izsniegtais rezultāts sastāv no divām daļām:

  • pirmais ir dienas tēmu tops. Katrā tēmā apvienotas vairākas planētas, un augstāku vai zemāku vietu nosaka harmonijas un spriedzes attiecība. Jo augstāka ir vieta topā - jo tēma ir harmoniskāka. Savukārt indeksam nokrītot zemāk par vienu, tēma iekrāsojas sarkana.
  • otro, izsmeļošāko daļu veido planētu leņķiskie aspekti, kuri, kā mozaīkas gabaliņi kopā veido dienas kopainu. Tie ļauj konstatēt, ka dienas raksturu nosaka ne tikai skaitliskais (harmonijas vai spriedzes) pārsvars. Reizēm tie ir daži, bet, spēcīgi faktori. Pārskatāmībai tie ir sadalīti:
    • pēc to darbības ilguma - ātrie (no 1 dienas līdz 3 nedēļām) un ilgstošie (kas fonā ir vairāk kā gadu)
    • pēc spriedzes vai harmonijas pazīmes (zaļganie un iesarkanie).

Novēlam patīkamu dienu!

Svarīgāko tēmu tops

Ātrie faktori

Mēness un Venēra kvadrātā

nobīde: 7° Saplūstošs

Šodienas faktors, kura laikā var biežāk rasties emocionālas neveiklības, kaprīzes, var būt neapmierinātība un kaut kas var nesaskanēt ar iekšējām komforta vai estētiskām prasībām. Šodien mātēm, kontakts ar meitām var prasīt nedaudz vairāk pacietības. Veselības ziņā: pārtikas produktu izvēlē šodien var atļauties būt izvēlīgam(—ai) un kaprīzam(—ai) un šodien nevajadzētu pusdienot sliktā noskaņojumā.

Mēness un Urāns kvadrātā

nobīde: 0° Izklīstošs

Šodienas faktors, kura laikā pieaug informācijas un sabiedriskās vides saspringta iedarbība uz organisma sistēmām. Šodien ir paaugstināts stresa fons, dažiem nebūs viegli pielāgoties apstākļu pavērsieniem, situāciju maiņām — transportā, darbā vai sabiedriskās situācijās. Ir arī lielāks negadījumu risks. Būs jāpacenšas stresa enerģiju ievirzīt konstruktīvā gultnē un pārvērst par kaut ko, kas dod gandarījumu. Veselības ziņā: šodien nevajadzētu gatavot vai pusdienot nervozā vidē. Arī ar sviestmaizēm pie televizora vai datora.

Mēness un Mēness mezgls opozicijā

nobīde: 1° Saplūstošs

Šodienas faktors, kas ļauj gūt dzīves problēmu risinājumu pieredzi, sajust to rezultātus. Ne katram šī pieredze patīk. Dažam var rasties sajūta, ka dzīves apstākļos ”kaut kas nav tā, kā vajag”.

Mēness un Lilita savienojumā

nobīde: 7° Saplūstošs

Visai nepatīkams šīs dienas akcents, kad uzvedību vairāk sāk ietekmēt nevis dabiskums, bet, zemapziņas dziņas un instinkti drīzāk pauž savu negatīvo pusi.

Saule un Plutons kvadrātā

nobīde: 5° Izklīstošs

Faktors, kura periodā pieaug spriedze gan cilvēku enerģētikā gan apkārtējās norisēs. Šajā laikā nereti rodas pretrunas starp personību un komandu, jārisina resursu, līdzekļu un varas problēmas. Spriedze dažus dara hiperaktīvus, pat agresīvus, citi kļūst nospiestāki, kaut kas līdzīgs iekšējiem „drošinātājiem” tos dara apātiskus. Šī faktora periodos Dabas stihijas nereti izpaužas daudz iespaidīgāk. Ikdienā pieaug darba slodze, kas reizēm var sāk atgādināt kaujas lauku. Darbā un mājās prātīgāk jārīkojas ar ierīcem un mehānismiem, uguni un viegli uzliesmojošām vielām. Ņemot vērā negadījumu risku, tehnikai ir vēlams būt vai nu labā kārtībā, vai remontā. Pozitīvais šī faktora periodā — ir iespēja gūt varu pār sevi un apstākļiem, kādas problemātiskas situācijas spēkiem un instrumentiem. Vēl, iespēja atdalīt "graudus no pelavām", un atstājot "pelavas", paveikt to, kas atkarīgs no paša lēmuma un rīcības — pārējais Dieva ziņā. Ikdienišķākās norisēs šis faktors ir ļoti piemērots "ģenerāltīrīšanām" – tikt vaļā no liekiem priekšmetiem. No veselības viedokļa: ir vērts veltīt uzmanību sirds—asinsrites un reproduktīvai sistēmai, un izvairīties no pārslodzēm un muļķīga traumatisma. Šajās dienās vērts veikt kādus organisma attīrīšanas pasākumus.

Merkurs un Venēra savienojumā

nobīde: 2° Izklīstošs

Faktors, kura periodā domāšana un emocionalitāte sāk vairāk savstarpēji ietekmēties. Domāšana kļūst subjektīvāka, fakti lielākā mērā tiek skatīti caur savas attieksmes prizmu, ir tendence drīzāk vērtēt, nevis, izprast notiekošo. Taču šis faktors var palīdzēt izprast savu vai partnera rīcības motivāciju, attieksmi, palīdzēt izskaidroties, labāk otru saprast.

Merkurs un Marss kvadrātā

nobīde: 2° Saplūstošs

Faktors, kura laikā rodas nedaudz paaugstināta nervu un kustību spriedze. Ne pārāk gludi mijiedarbojas informācija un aktivitāte, vārdi un darbi, doma un rīcība. Kontaktos ar apkārtējiem brīžiem rodas vairāk iebildumu, pretrunu, reizēm asāku vārdu, vai pat asāku darbu. Taču neraugoties uz to, šis faktors var celt tonusu, dot ierosmi idejām un rīcībai. Darbojoties der vairāk uzmanības veltīt kontaktiem, kustīgām un ritošām daļām, palaišanas mehānismiem, ventilācijas sistēmām. Veselības ziņā: elpošanas ceļiem, zarnām, sargāt pirkstus, izvairīties no iekaisumiem.

Merkurs un Neptūns trigonā

nobīde: 2° Saplūstošs

Ļoti harmonisks faktors, kas palīdz sasakņot prātu un intuīciju, domas un izjūtas, aprēķinus un nojautas. Šis faktors palīdz vieglāk mainīt uztveres fokusu — no kopainas pārslēgties uz detaļām, labāk apjēgt kopsakarības un izdarīt secinājumus.

Venēra un Saturns sekstilā

nobīde: 4° Saplūstošs

Harmonisks faktors, kas palīdz saskaņot vēlmes ar iespējām; iegribas ar apstākļu rāmjiem — to, ko es vēlos ar to, ko drīkst un var. Šis faktors atvieglo formalitātes un ļauj vieglāk kontaktēt ar administrāciju, priekšniecību, kreditoriem.

Ilgstošie faktori

Jupīters un Plutons sekstilā

nobīde: 6° Izklīstošs

Ilgstošs harmonisks faktors, kas paplašina attīstības iespējas, palīdz sakaņot mērķus ar līdzekļiem, plānošanu — ar varēšanu. Jebkādu resursu vairošanas un arī finansu ziņā sekmējošs faktors.

Saturns un Urāns trigonā

nobīde: 3° Izklīstošs

Ļoti harmonisks faktors, kas palīdz uzturēt saskaņu starp kārtību ar brīvību, palīdz labāk saistīt domāšanas shēmas un nestandarta pieeju, atbildību ar oriģinalitāti, apdomību ar novatoriskumu.

Neptūns un Plutons sekstilā

nobīde: 4° Izklīstošs

Harmonisks faktors, kas palīdz saskaņot dvēseles pārdzīvojumus ar dzīves transformācijām, sabiedrības noskaņojumus ar sabiedrības resursu izmantošanu, sapņošanu — ar reālu īstenošanu un dzīves pārbaudījumiem; dvēseles un varas jautājumus. Šis faktors vairo darbības jēgas izjūtu un palīdz uzturēt normālu psiholoģisko „klimatu”.

Visu aprakstu teksti © Simons Bizuns. Pārpublicēšana tikai ar autora atļauju. Citējot, atsauce uz pirmavotu ir obligāta.